Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Topper tussen Manchester City en Liverpool onbeslist

Topper tussen Manchester City en Liverpool onbeslist

MANCHESTER (ANP) - De topper in de Engelse Premier League tussen Manchester City en Liverpool heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel eindigde in 1-1 waardoor Arsenal, als het later op zaterdag bij Brentford wint, de koppositie kan overnemen van City.

Bij Manchester City stond Nathan Aké na een blessure in de basis. Hij trof tegenover zich van zijn landgenoten alleen Virgil van Dijk. Cody Gakpo en Ryan Gravenberch zaten bij Liverpool op de bank. Aké was betrokken bij de openingstreffer. De Oranje-international passte op Erling Haaland die doelman Alisson met een schot in de verre hoek passeerde. Het was zijn vijftigste treffer namens City in de Premier League. De Noor had er slechts 48 duels voor nodig.

City bleef aandringen waarbij het gevaar regelmatig kwam vanaf de linkerkant waar de Belg Jéremy Doku indruk maakt. Een schot van Phil Foden betekende kort voor rust net niet de 2-0.

29 punten

Bij Liverpool kwamen in de loop van de tweede helft Gravenberch en Gakpo in het veld, City raakte het richting het einde van het duel een beetje kwijt. De gelijkmaker kwam dan ook niet geheel onverwacht. Trent-Alexander Arnold schoot in de 80e minuut raak. City slaagde er daardoor net niet in een zegereeks op eigen veld uit te breiden naar 24. Dat meer dan honderd jaar oude record bleef zodoende in handen van Sunderland.

City leidt in de Premier League nog met 29 punten. Liverpool heeft er 28, Arsenal 27 met een duel tegoed.

Meer uit Voetbal

Coach van Sunderland ziet 'beste versie' van spits Brobbey

SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.

6 minuten geleden
NAC Breda ontbindt contract overbodige Kongolo

BREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.

59 minuten geleden
NEC wint spectaculair uitduel met NAC na treffer in slotseconden

BREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.

10 uur geleden
PSV boekt bij Fortuna met moeite vijftiende uitzege op rij

SITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.

11 uur geleden
Telstar geeft voorsprong uit handen op bezoek bij Excelsior

ROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.

11 uur geleden
AZ geeft bekerzege op Ajax slecht vervolg tegen PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.

13 uur geleden
Bayern München in tweede helft ruim langs RB Leipzig

LEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.

13 uur geleden