Topper tussen Manchester City en Liverpool onbeslist
MANCHESTER (ANP) - De topper in de Engelse Premier League tussen Manchester City en Liverpool heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel eindigde in 1-1 waardoor Arsenal, als het later op zaterdag bij Brentford wint, de koppositie kan overnemen van City.
Bij Manchester City stond Nathan Aké na een blessure in de basis. Hij trof tegenover zich van zijn landgenoten alleen Virgil van Dijk. Cody Gakpo en Ryan Gravenberch zaten bij Liverpool op de bank. Aké was betrokken bij de openingstreffer. De Oranje-international passte op Erling Haaland die doelman Alisson met een schot in de verre hoek passeerde. Het was zijn vijftigste treffer namens City in de Premier League. De Noor had er slechts 48 duels voor nodig.
City bleef aandringen waarbij het gevaar regelmatig kwam vanaf de linkerkant waar de Belg Jéremy Doku indruk maakt. Een schot van Phil Foden betekende kort voor rust net niet de 2-0.
29 punten
Bij Liverpool kwamen in de loop van de tweede helft Gravenberch en Gakpo in het veld, City raakte het richting het einde van het duel een beetje kwijt. De gelijkmaker kwam dan ook niet geheel onverwacht. Trent-Alexander Arnold schoot in de 80e minuut raak. City slaagde er daardoor net niet in een zegereeks op eigen veld uit te breiden naar 24. Dat meer dan honderd jaar oude record bleef zodoende in handen van Sunderland.
City leidt in de Premier League nog met 29 punten. Liverpool heeft er 28, Arsenal 27 met een duel tegoed.
Meer uit Voetbal
NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
4 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
9 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.
18 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.
22 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan is nog verder achteropgeraakt op koploper Internazionale. De nummer 2 van de Serie A verloor voor eigen publiek van Parma (0-1). Mariano Troilo maakte in de slotfase het enige doelpunt van de wedstrijd.
23 uur geleden