Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Topper tussen AS Roma en Inter eindigt weer onbeslist

Topper tussen AS Roma en Inter eindigt weer onbeslist

ROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel in Stadio Olimpico eindigde in 2-2. Die uitslag stond de afgelopen twee seizoenen ook steeds op het scorebord in Rome bij de ontmoetingen tussen AS Roma en Inter. De laatste zes duels tussen beide clubs eindigden allemaal onbeslist.

Lorenzo Pellegrini schoot de thuisploeg in de 17e minuut op voorsprong. Kort daarvoor had de Romeinse doelman Pau López met knappe reddingen Lautaro Martinez en Romelu Lukaku van scoren af gehouden.

Inter wist de wedstrijd na rust om te draaien via doelpunten van verdediger Milan Skriniar (kopbal) en Achraf Hakimi. De Marokkaanse vleugelspeler schoot zijn zesde doelpunt van het seizoen binnen. In de slotfase kwam Roma op gelijke hoogte via Gianluca Mancini.

Rick Karsdorp (AS Roma) en Stefan de Vrij (Inter) speelden beiden de hele wedstrijd. De blauw-zwarte formatie uit Milaan heeft na zeventien wedstrijden 3 punten minder dan stadgenoot AC Milan, dat aan kop gaat in de Serie A. AS Roma staat derde, op 6 punten van Milan.

Meer uit Voetbal

Iraans elftal protesteert bij oefenduel tegen schoolbombardement

BELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.

56 minuten geleden
Trainer Van den Brom langer door bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.

6 uur geleden
Rutten verliest van China bij debuut als bondscoach Curaçao

SYDNEY (ANP) - Fred Rutten heeft zijn eerste wedstrijd als bondscoach van Curaçao verloren. De opvolger van de vertrokken Dick Advocaat ging met zijn ploeg in het Australische Sydney met 2-0 onderuit in een oefenduel met China.

8 uur geleden
Ten Cate baalt van gemiste kansen na uitschakeling Suriname

MONTERREY (ANP) - Bondscoach Henk ten Cate van Suriname baalde van de gemiste kansen na de uitschakeling voor het WK voetbal van komende zomer. Het nationale elftal verloor in de nacht van donderdag op vrijdag in het Mexicaanse Monterrey van Bolivia in de halve finale van de intercontinentale play-offs (1-2).

10 uur geleden
Surinaamse voetbalfans teleurgesteld na verlies en mislopen WK

PARAMARIBO (ANP) - In Suriname is de teleurstelling groot na het mislopen van het WK voetbal. Voetbalfans keken op allerlei locaties naar het duel van Natio, het Surinaams nationaal elftal, tegen Bolivia. Bij 't Vat, een groot terras in Paramaribo, klonk het volkslied uit honderden kelen toen de spelers van Natio dat zongen in het Mexicaanse Monterrey.

11 uur geleden
WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

19 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

19 uur geleden