Topper tussen AS Roma en Inter eindigt weer onbeslist
ROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel in Stadio Olimpico eindigde in 2-2. Die uitslag stond de afgelopen twee seizoenen ook steeds op het scorebord in Rome bij de ontmoetingen tussen AS Roma en Inter. De laatste zes duels tussen beide clubs eindigden allemaal onbeslist.
Lorenzo Pellegrini schoot de thuisploeg in de 17e minuut op voorsprong. Kort daarvoor had de Romeinse doelman Pau López met knappe reddingen Lautaro Martinez en Romelu Lukaku van scoren af gehouden.
Inter wist de wedstrijd na rust om te draaien via doelpunten van verdediger Milan Skriniar (kopbal) en Achraf Hakimi. De Marokkaanse vleugelspeler schoot zijn zesde doelpunt van het seizoen binnen. In de slotfase kwam Roma op gelijke hoogte via Gianluca Mancini.
Rick Karsdorp (AS Roma) en Stefan de Vrij (Inter) speelden beiden de hele wedstrijd. De blauw-zwarte formatie uit Milaan heeft na zeventien wedstrijden 3 punten minder dan stadgenoot AC Milan, dat aan kop gaat in de Serie A. AS Roma staat derde, op 6 punten van Milan.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - NEC heeft voor de tweede keer op rij punten in de Eredivisie verloren. De club uit Nijmegen bleef steken op een gelijkspel in de zondag gestaakte wedstrijd tegen Sparta Rotterdam (1-1), na een nederlaag afgelopen woensdag tegen FC Utrecht (1-3).
48 minuten geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft Galatasaray aan een thuiszege op Juventus in de tussenronde van de Champions League geholpen. Hij maakte twee doelpunten en was betrokken bij de openingstreffer van de kampioen van Turkije (5-2). Teun Koopmeiners scoorde tweemaal voor Juventus.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Tjaronn Chery mist het uitduel van NEC met Sparta Rotterdam. De aanvoerder staat volgens de club uit Nijmegen op het punt weer vader te worden. Dirk Proper vervangt hem.
3 uur geledenZEIST (ANP) - Daniëlle van de Donk en Daphne van Domselaar zijn terug in de selectie van Oranje. Dat heeft bondscoach Arjan Veurink bekendgemaakt. De selectie van 23 speelsters speelt komende maand WK-kwalificatiewedstrijden tegen Polen en Ierland.
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De voorzitter van Bayern München, Uli Hoeness, heeft kritiek op Jürgen Klopp, de voormalige trainer van Liverpool. Klopp vliegt tegenwoordig de hele wereld over om lezingen te geven voor Red Bull. "Ik zie hem liever weer als trainer", zegt Hoeness in een interview met het Duitse blad Bild.
6 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - Erevoorzitter Uli Hoeness heeft aangekondigd dat Bayern München harder gaat optreden tegen zaakwaarnemers die steeds meer geld willen verdienen aan transfers. "We accepteren niet langer dat zaakwaarnemers bepalen hoe de zaken worden gedaan. Hun werk staat niet meer in verhouding tot de bedragen die ze vragen en vaak ook nog krijgen", zei Hoeness in de Duitse krant Bild. "We zullen vaker 'nee' zeggen en weigeren mee te gaan in deze waanzin."
11 uur geledenGIRONA (ANP/RTR) - Trainer Hansi Flick geeft de spelers van FC Barcelona twee dagen vrij om bij te komen van twee nederlagen op rij. "Ik denk dat het belangrijk is dat ze zich herpakken", zei de coach na de 2-1-nederlaag tegen Girona, waardoor de Catalaanse ploeg de koppositie kwijtraakte aan Real Madrid. Het verlies tegen Girona kwam vier dagen na de 4-0-nederlaag tegen Atlético in het Spaanse bekertoernooi.
12 uur geleden