Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Topper tussen AS Roma en Inter eindigt weer onbeslist

Topper tussen AS Roma en Inter eindigt weer onbeslist

ROME (ANP) - De topper in de Serie A tussen AS Roma en Internazionale heeft geen winnaar opgeleverd. Het duel in Stadio Olimpico eindigde in 2-2. Die uitslag stond de afgelopen twee seizoenen ook steeds op het scorebord in Rome bij de ontmoetingen tussen AS Roma en Inter. De laatste zes duels tussen beide clubs eindigden allemaal onbeslist.

Lorenzo Pellegrini schoot de thuisploeg in de 17e minuut op voorsprong. Kort daarvoor had de Romeinse doelman Pau López met knappe reddingen Lautaro Martinez en Romelu Lukaku van scoren af gehouden.

Inter wist de wedstrijd na rust om te draaien via doelpunten van verdediger Milan Skriniar (kopbal) en Achraf Hakimi. De Marokkaanse vleugelspeler schoot zijn zesde doelpunt van het seizoen binnen. In de slotfase kwam Roma op gelijke hoogte via Gianluca Mancini.

Rick Karsdorp (AS Roma) en Stefan de Vrij (Inter) speelden beiden de hele wedstrijd. De blauw-zwarte formatie uit Milaan heeft na zeventien wedstrijden 3 punten minder dan stadgenoot AC Milan, dat aan kop gaat in de Serie A. AS Roma staat derde, op 6 punten van Milan.

Meer uit Voetbal

Willem II lijdt in Tilburg pijnlijke nederlaag tegen Excelsior

TILBURG (ANP) - Willem II heeft in de Eredivisie een pijnlijke nederlaag geleden. De Tilburgers gingen in eigen stadion met 3-0 onderuit tegen Excelsior. Willem II blijft met 1 punt uit vier wedstrijden onderin de Eredivisie staan.

1 uur geleden
AS Roma zet sterke seizoensstart door met late zege op Atalanta

ROME (ANP) - AS Roma heeft de sterke start in de Italiaanse voetbalcompetitie een vervolg gegeven tegen Atalanta. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini won met 2-1. AS Roma stond lange tijd achter en scoorde in de slotfase van de tweede helft twee keer.

1 uur geleden
PSV verslaat Ajax in duel met hoge amusementswaarde

AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie gewonnen: 1-3. De titelverdediger uit Eindhoven maakte in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA een einde aan een serie van vijf onderlinge duels zonder een zege op de club uit de hoofdstad.

2 uur geleden
FC Utrecht - Go Ahead Eagles definitief gestaakt

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is op zaterdagavond door scheidsrechter Martin van den Kerkhof definitief gestaakt.

3 uur geleden
FC Utrecht - Go Ahead om gooien bekers voor tweede keer gestaakt

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een hervatting voor een tweede keer stilgelegd.

3 uur geleden
Supporters van Ajax nemen afscheid van Godts

AMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax hebben vlak voor de thuiswedstrijd tegen PSV afscheid genomen van Mika Godts. De 21-jarige linksbuiten vertrok ruim twee weken geleden naar Paris Saint-Germain.

3 uur geleden
Geertruida debuteert in basisploeg van PSV voor uitduel met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - PSV begint om 20.00 uur met Lutsharel Geertruida aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De verdediger, gehuurd van RB Leipzig, maakt voor het eerst deel uit van de basisploeg van de kampioen uit Eindhoven. Hij krijgt de voorkeur boven Ryan Flamingo.

3 uur geleden