Topper in Vrouwen Eredivisie dag eerder vanwege bekerfinale mannen
ZEIST (ANP) - De topper in de Vrouwen Eredivisie tussen Ajax en FC Twente is een dag vervroegd. De twee titelrivalen zouden elkaar op zondag 30 april in Amsterdam treffen. Omdat de mannen van Ajax die dag in Rotterdam de bekerfinale tegen PSV spelen, is de vrouwenwedstrijd verplaatst naar zaterdag 29 april.
Het duel op Sportpark De Toekomst, nabij de Johan Cruijff ArenA, begint om 16.00 uur en wordt live uitgezonden door ESPN. De mannen van Ajax bereikten woensdag de finale van het toernooi om de KNVB-beker door in De Kuip met 2-1 te winnen van Feyenoord. De bekerfinale in hetzelfde stadion begint op zondag 30 april om 18.00 uur.
De voetbalsters van FC Twente hebben met nog drie wedstrijden te gaan 2 punten meer dan Ajax. Ze treffen elkaar tijdens de voorlaatste speelronde. De Vrouwen Eredivisie eindigt op 7 mei met onder meer de wedstrijden FC Twente - Feyenoord en PEC Zwolle - Ajax.
Meer uit Voetbal
SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
3 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
3 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.
6 uur geleden