Topper in Vrouwen Eredivisie dag eerder vanwege bekerfinale mannen
ZEIST (ANP) - De topper in de Vrouwen Eredivisie tussen Ajax en FC Twente is een dag vervroegd. De twee titelrivalen zouden elkaar op zondag 30 april in Amsterdam treffen. Omdat de mannen van Ajax die dag in Rotterdam de bekerfinale tegen PSV spelen, is de vrouwenwedstrijd verplaatst naar zaterdag 29 april.
Het duel op Sportpark De Toekomst, nabij de Johan Cruijff ArenA, begint om 16.00 uur en wordt live uitgezonden door ESPN. De mannen van Ajax bereikten woensdag de finale van het toernooi om de KNVB-beker door in De Kuip met 2-1 te winnen van Feyenoord. De bekerfinale in hetzelfde stadion begint op zondag 30 april om 18.00 uur.
De voetbalsters van FC Twente hebben met nog drie wedstrijden te gaan 2 punten meer dan Ajax. Ze treffen elkaar tijdens de voorlaatste speelronde. De Vrouwen Eredivisie eindigt op 7 mei met onder meer de wedstrijden FC Twente - Feyenoord en PEC Zwolle - Ajax.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
27 minuten geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de achtste finales van de Conference League met 2-1 van Sparta Praag gewonnen. De laatste Nederlandse ploeg in Europa leek lang op weg naar een gelijkspel, maar heeft door een late treffer een goede uitgangspositie gecreëerd voor de return van 19 maart in Tsjechië.
32 minuten geledenBODØ (ANP) - FK Bodø/Glimt blijft verrassen in de Champions League. De Noren versloegen voor eigen publiek Sporting Portugal tijdens de eerste krachtmeting in de achtste finales met 3-0 en zetten daarmee een flinke stap richting de volgende ronde. De return in Lissabon volgt volgende week.
22 uur geledenPARIJS (ANP) - Titelhouder Paris Saint-Germain heeft de thuiswedstrijd in de achtste finales van de Champions League met 5-2 gewonnen van Chelsea. De club uit Londen wist weliswaar twee keer terug te komen van een achterstand, maar bij de stand van 2-2 ging het alsnog mis.
22 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid heeft het eerste deel van de topper in de achtste finales van de Champions League tegen Manchester City op overtuigende wijze gewonnen. Het werd in Spanje 3-0. Dat was voor een groot deel te danken aan Federico Valverde, die in de eerste helft een hattrick maakte.
22 uur geledenSAN ISIDRO (ANP/DPA) - Het strafproces tegen het medische team van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona zal naar verwachting op 14 april worden heropend. Dat is bijna een maand later dan gepland. Dat meldt het Italiaanse persbureau ANSA.
23 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Arsenal is aan de eerste nederlaag van dit seizoen in de Champions League ontsnapt. De Londenaren maakten in de eerste ontmoeting met Bayer Leverkusen in de achtste finales kort voor tijd gelijk: 1-1.
1 dag geleden