Topper in strijd om Duitse voetbaltitel
DORTMUND (ANP) - Maakt Borussia Dortmund de titelstrijd in de Duitse voetbalcompetitie weer spannend of zet Bayern München een grote stap richting het achtste kampioenschap op rij? Dat is dinsdagavond de vraag als de nummer 1 en 2 van de Bundesliga het tegen elkaar opnemen. Bayern verdedigt in Dortmund, waar het stadion leeg moet blijven vanwege het coronavirus, een voorsprong van vier punten.
De Bundesliga is vooralsnog de enige grote competitie in Europa die is hervat, na een onderbreking van twee maanden vanwege coronamaatregelen. Zowel Bayern München als Dortmund won de eerste twee competitiewedstrijden na de hervatting op overtuigende wijze. Het wordt in het lege Signal Iduna Park ook een duel tussen de topspitsen Erling Haaland (tien doelpunten in tien duels voor Dortmund) en Robert Lewandowski (27 goals in 25 wedstrijden voor Bayern München).
De Duitse topper is, live of in samenvatting, te zien in meer dan tweehonderd landen. In Nederland zendt FOX Sports het duel vanaf 18.30 uur rechtstreeks uit. Bayer Leverkusen komt later op de avond (aftrap 20.30 uur) ook in actie. De ploeg van trainer Peter Bosz, vierde op de ranglijst, ontvangt met VfL Wolfsburg de club van spits Wout Weghorst.
Meer uit Voetbal
MARSEILLE (ANP) - Quinten Timber heeft zijn debuut bij Olympique Marseille gemaakt met een overwinning op RC Lens. In Marseille won de thuisploeg met 3-1. Timber, die vrijdag Feyenoord officieel verruilde voor de Franse topclub, begon in de basis en werd in de tweede helft gewisseld.
2 uur geledenVILA-REAL (ANP) - Real Madrid heeft door een zege op Villarreal de koppositie in de Spaanse competitie La Liga overgenomen van FC Barcelona. De Madrilenen van de nieuwe coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 van de ploeg die afgelopen dinsdag verloor van Ajax in de Champions League.
2 uur geledenENSCHEDE (ANP) - De wedstrijd tussen FC Twente en Excelsior in de Eredivisie is geëindigd in 0-0. FC Twente blijft door het gelijkspel met 30 punten op de zesde plaats van de ranglijst staan. Excelsior stijgt naar de dertiende plaats met 22 punten.
2 uur geledenCASTELLÓN DE LA PLANA (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben mede dankzij een treffer van Esmee Brugts de Spaanse Supercup gewonnen. Het is voor de vijfde keer op rij dat Barcelona de prijs pakt. In Castellón de la Plana eindigde de finale tegen Real Madrid in een 2-0-zege.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft voor het eerst sinds september punten verspeeld in de Eredivisie. Thuis tegen NAC Breda wist de ploeg van trainer Peter Bosz pas in de blessuretijd een punt veilig te stellen (2-2).
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de tiende overwinning geboekt in de Eredivisie. In de Goffert versloeg de ploeg van trainer Dick Schreuder PEC Zwolle met 2-1. Koki Ogawa en Tjaronn Chery scoorden voor NEC. Younes Namli had de score geopend voor PEC.
4 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft de uitwedstrijd tegen Bournemouth in de Premier League door een doelpunt in de slotseconden verloren. Het werd 3-2 aan de Engelse zuidkust. Liverpool is er dit kalenderjaar nog niet in geslaagd te winnen in de Engelse competitie.
5 uur geleden