Topman Rummenigge van Bayern verwacht rustige transferzomer
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Topman Karl-Heinz Rummenigge van Bayern München verwacht vanwege de heersende coronacrisis in de wereld een rustige transferzomer. "Liquiditeit is op dit moment alles en wat dat betreft is de situatie bij veel clubs volgens mij niet optimaal", betoogt de Duitse oud-international. Door het stilvallen van het nationale en internationale voetbal lopen de clubs momenteel veel inkomsten mis en moeten ze onder meer het eigen vermogen, als dat er al is, aanspreken om rond te komen.
"De transfermarkt zal zeker remsporen gaan vertonen", vulde Rummenigge aan. "Het aanbod aan spelers zal door de economische nood bij de clubs relatief groot zijn. Daarnaast zal de vraag naar nieuwe spelers afnemen. Daardoor zullen de afkoopsommen voor de eerste keer in de laatste 25 jaar gaan dalen. Dat kan ertoe leiden dat er weer wat meer rationeel gehandeld gaat worden in de voetbalwereld."
Meer uit Voetbal
PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
8 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
10 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse titelrace een 1-0-overwinning geboekt bij West Ham United, dat in degradatieproblemen verkeert. De ploeg van trainer Mikel Arteta scoorde pas in de 83e minuut. Door de overwinning heeft de club uit Noord-Londen het kampioenschap nog altijd in eigen hand. Arsenal komt nog twee keer in actie en heeft 79 punten. Manchester City heeft met 74 punten nog drie wedstrijden te gaan.
11 uur geledenVELSEN (ANP) - Telstar heeft met de overwinning op Heracles Almelo afstand genomen van FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie. De ploeg van coach Anthony Correia won met 3-0 van de al gedegradeerde club uit Almelo door treffers van Guus Offerhaus, Tyrese Noslin en Jeff Hardeveld.
12 uur geleden