Topman Rummenigge van Bayern verwacht rustige transferzomer
MÜNCHEN (ANP/DPA) - Topman Karl-Heinz Rummenigge van Bayern München verwacht vanwege de heersende coronacrisis in de wereld een rustige transferzomer. "Liquiditeit is op dit moment alles en wat dat betreft is de situatie bij veel clubs volgens mij niet optimaal", betoogt de Duitse oud-international. Door het stilvallen van het nationale en internationale voetbal lopen de clubs momenteel veel inkomsten mis en moeten ze onder meer het eigen vermogen, als dat er al is, aanspreken om rond te komen.
"De transfermarkt zal zeker remsporen gaan vertonen", vulde Rummenigge aan. "Het aanbod aan spelers zal door de economische nood bij de clubs relatief groot zijn. Daarnaast zal de vraag naar nieuwe spelers afnemen. Daardoor zullen de afkoopsommen voor de eerste keer in de laatste 25 jaar gaan dalen. Dat kan ertoe leiden dat er weer wat meer rationeel gehandeld gaat worden in de voetbalwereld."
Meer uit Voetbal
HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
6 uur geledenBARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.
6 uur geledenMILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.
7 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.
10 uur geleden