Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Topclub Novara verwelkomt volleybalster Daalderop

Topclub Novara verwelkomt volleybalster Daalderop

NOVARA (ANP) - Volleybalster Nika Daalderop zet haar loopbaan voort bij de Italiaanse topclub Igor Volley Novara. De 21-jarige aanvalster, international van Oranje ook, speelde de afgelopen twee jaar al in Italië bij middenmoter Il Bisonte Firenze. De overgang zat er al enige tijd aan te komen, maar Daalderop werd zaterdag op de website van haar nieuwe club officieel begroet.

Daalderop tekende in Novara een contract voor twee jaar bij de club die vorig jaar, toen nog met collega-international Celeste Plak, de Champions League won. "Nika is een speelster die we al langer volgden", zegt clubdirecteur Enrico Marchioni. "Ze past precies in het profiel dat we zoeken: een jonge atlete die ook al enige ervaring heeft en vol vertrouwen is." Met Oranje pakte Daalderop zilver op het EK van 2017.

De Amsterdamse volleybalster is al net zo enthousiast: "Ik denk dat dit een belangrijke stap in mijn carrière is. Een stap voorwaarts in elk opzicht. Ik kom in een topteam, met speelsters die ik allemaal al van naam en reputatie ken. En ik ga hier mijn debuut in de Champions League maken."

Meer uit Sport

Shiffrin na 110e wereldbekeroverwinning dicht bij eindzege

HAFJELL (ANP/RTR/BELGA) - Skiester Mikaela Shiffrin heeft in Hafjell in Noorwegen haar 110e wereldbekeroverwinning behaald. De 31-jarige Amerikaanse was de beste op de slalom en zette daarmee een grote stap op weg naar haar zesde eindzege in de algemene wereldbeker.

1 uur geleden
Skiër Braathen wint op de valreep wereldbeker reuzenslalom

LILLEHAMMER (ANP/DPA) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft in het Noorse Lillehammer de wereldbeker reuzenslalom veroverd. De 25-jarige olympisch kampioen, die sinds 2024 voor Brazilië uitkomt, won de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen. Hij passeerde met de zege de Zwitserse leider Marco Odermatt in de stand.

2 uur geleden
Tennisser Sinner eenvoudig door naar vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich eenvoudig geplaatst voor de vierde ronde van het masterstoernooi van Miami. De Italiaanse nummer 2 van de wereld was met 6-1 6-4 te sterk voor Corentin Moutet uit Frankrijk.

5 uur geleden
Tennisser Medvedev na finale in Indian Wells snel klaar in Miami

MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.

20 uur geleden
Oud-winnares Hassan meldt zich af voor marathon van Londen

LONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.

1 dag geleden
Tennisster Sabalenka plaatst zich voor vierde ronde in Miami

MIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.

1 dag geleden
Korda schakelt Alcaraz uit in derde ronde van toernooi Miami

MIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.

1 dag geleden