Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

TOP Oss verslaat FC Den Bosch voor 1500 toeschouwers

TOP Oss verslaat FC Den Bosch voor 1500 toeschouwers

OSS (ANP) - TOP Oss heeft het thuisduel met FC Den Bosch in de Keuken Kampioen Divisie winnend afgesloten (2-1). Justin Mathieu en Lion Kaak maakten de doelpunten voor de thuisploeg. Niels Fleuren passeerde bij een voorsprong van 1-0 zijn eigen doelman van TOP Oss.

TOP Oss - FC Den Bosch was het eerste duel in het betaalde voetbal in ruim twee maanden met toeschouwers op de tribune. Niet alle 1500 fans hielden zich aan de coronaregels in het Frans Heesen Stadion. Tientallen supporters achter een van beide doelen hielden geen 1,5 meter afstand.

De gemeente Oss gaat evalueren of "dit in lijn is met de landelijke maatregelen", zei een woordvoerder na afloop van de wedstrijd over de fans die geen afstand hielden. Hij benadrukt dat er "hele goede afspraken" waren gemaakt met TOP Oss. "De club heeft zich daar keurig aan gehouden."

Bij het duel tussen TOP Oss en FC Den Bosch waren alleen fans van de thuisclub welkom. Zaterdag en zondag worden er nog vijf wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie afgewerkt. De Eredivisie ligt dit weekeinde stil vanwege de vele interlands buiten Europa.

Clubs uit het betaalde voetbal mogen na ruim twee maanden weer supporters toelaten. Ze mogen voorlopig een derde van hun stadion vullen. De profclubs wilden graag minimaal twee derde van de capaciteit van hun stadions weer gebruiken. Volgens premier Mark Rutte is het daarvoor nog te vroeg.

Meer uit Voetbal

Van Persie ziet veel foute keuzes bij pijnlijk verlies Feyenoord

BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemeniƫ heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.

4 uur geleden
Feyenoord geeft ruime voorsprong weg en verliest van FCSB

BOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.

7 uur geleden
Go Ahead Eagles verliest ook bij Lyon in Europa League

LYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.

7 uur geleden
Supportersvereniging hekelt 'buitensporige' ticketprijzen WK

LAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.

9 uur geleden
AZ boekt tegen FC Drita derde zege in Conference League

PRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.

10 uur geleden
FC Utrecht verliest van Nottingham Forest in Europa League

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.

10 uur geleden
Twee PSV'ers en Feyenoorder in selectie Marokko voor Afrika Cup

RABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.

14 uur geleden