TOP Oss verslaat FC Den Bosch voor 1500 toeschouwers
OSS (ANP) - TOP Oss heeft het thuisduel met FC Den Bosch in de Keuken Kampioen Divisie winnend afgesloten (2-1). Justin Mathieu en Lion Kaak maakten de doelpunten voor de thuisploeg. Niels Fleuren passeerde bij een voorsprong van 1-0 zijn eigen doelman van TOP Oss.
TOP Oss - FC Den Bosch was het eerste duel in het betaalde voetbal in ruim twee maanden met toeschouwers op de tribune. Niet alle 1500 fans hielden zich aan de coronaregels in het Frans Heesen Stadion. Tientallen supporters achter een van beide doelen hielden geen 1,5 meter afstand.
De gemeente Oss gaat evalueren of "dit in lijn is met de landelijke maatregelen", zei een woordvoerder na afloop van de wedstrijd over de fans die geen afstand hielden. Hij benadrukt dat er "hele goede afspraken" waren gemaakt met TOP Oss. "De club heeft zich daar keurig aan gehouden."
Bij het duel tussen TOP Oss en FC Den Bosch waren alleen fans van de thuisclub welkom. Zaterdag en zondag worden er nog vijf wedstrijden in de Keuken Kampioen Divisie afgewerkt. De Eredivisie ligt dit weekeinde stil vanwege de vele interlands buiten Europa.
Clubs uit het betaalde voetbal mogen na ruim twee maanden weer supporters toelaten. Ze mogen voorlopig een derde van hun stadion vullen. De profclubs wilden graag minimaal twee derde van de capaciteit van hun stadions weer gebruiken. Volgens premier Mark Rutte is het daarvoor nog te vroeg.
Meer uit Voetbal
WARSCHAU (ANP) - Door een 2-0-zege op IJsland maakt Oekraïne nog kans op deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Oleksandr Zoebkov en Oleksiy Goetsoelyak bezorgden hun vaderland de benodigde zege op de IJslanders in een rechtstreeks duel om de tweede plaats in groep F van de WK-kwalificatie achter Frankrijk.
5 uur geledenTIRANA (ANP) - Engeland heeft ook de achtste en laatste wedstrijd in de kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar gewonnen. In hoofdstad Tirana wonnen de Engelsen met 2-0 van Albanië door twee treffers van aanvoerder Harry Kane.
5 uur geledenBREDA (ANP) - Hoewel het beroep van NAC tegen de schorsing van Lewis Holtby afgelopen vrijdag door de tuchtcommissie werd afgewezen, gaat de Bredase club alsnog niet akkoord met het oordeel. De tuchtcommissie van de KNVB heeft de Duitse middenvelder uitgesloten voor drie wedstrijden, waarvan één duel voorwaardelijk. NAC vindt de schorsing buitenproportioneel en tekent opnieuw schriftelijk beroep aan.
5 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - AZ-spits Troy Parrott heeft ervoor gezorgd dat Ierland zich in maart via de play-offs alsnog kan plaatsen voor het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van volgend jaar. In een rechtstreeks duel met Hongarije om de tweede plaats in groep F van de WK-kwalificatie bogen de Ieren in Boedapest een 2-1-achterstand om in een 3-2-overwinning. Parrott maakte alle drie de treffers, de laatste diep in de extra tijd.
8 uur geledenPORTO (ANP) - Portugal doet mee aan het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Roberto Martínez won zondag in Estádio do Dragão met 9-1 van Armenië. Portugal verzekerde zich door de overwinning in Porto van de winst van Groep F en plaatste zich rechtstreeks voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ierland gaat als tweede van de groep naar de play-offs.
8 uur geledenZEIST (ANP) - Luciano Valente debuteert maandag in de thuiswedstrijd tegen Litouwen voor het Nederlands elftal. Dat viel zondag op te maken uit de woorden van bondscoach Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.
9 uur geledenZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de officieuze plaatsing voor het WK vrijdag in Warschau niet gevierd. Dat liet aanvaller Cody Gakpo zondag weten aan journalisten in Zeist.
10 uur geleden