Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

TOP Oss neemt na seizoen afscheid van trainer Brood

TOP Oss neemt na seizoen afscheid van trainer Brood

OSS (ANP) - TOP Oss neemt aan het einde van het seizoen afscheid van trainer Ruud Brood. Dat meldt de Brabantse voetbalclub, die uitkomt in de Keuken Kampioen Divisie, op de website.

Brood begon afgelopen zomer als opvolger van Klaas Wels bij de Brabanders. Eerder was hij onder meer trainer van Heracles, Almelo, RKC Waalwijk, NEC en NAC Breda.

"Na een uitdagende start van het seizoen, waarin de resultaten in eerste instantie tegenvielen en TOP Oss zich zelfs tijdelijk op de laatste plaats van de ranglijst bevond, hebben de recente wedstrijden een positieve ommekeer laten zien", schrijft de club. Desondanks verlengde technisch directeur Linton Posthumus de samenwerking niet. "Ruud heeft met zijn ruime ervaring en kwaliteiten een goed fundament neergelegd waarop wij als club verder kunnen bouwen. Zijn bijdragen aan de professionalisering van onze organisatie hebben TOP Oss sterker gemaakt", aldus Posthumus.

TOP Oss staat vier duels voor het einde van de competitie zeventiende in de eerste divisie.

Meer uit Voetbal

Middenvelder Rice op tijd fit voor halve finale tegen Argentinië

ATLANTA (ANP) - Declan Rice is fit genoeg om woensdag vanaf het begin mee te doen in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tussen Engeland en Argentinië. Dat heeft de Engelse bondscoach Thomas Tuchel op een persconferentie gezegd.

20 minuten geleden
Rodri probeert ploeggenoten na bereiken finale rustig te houden

ARLINGTON (ANP) - Aanvoerder Rodri van het Spaanse voetbalelftal probeerde zijn ploeggenoten na de knappe zege op Frankrijk in de halve finale van het wereldkampioenschap bij de les te houden. De regerend Europees kampioen kreeg van alle kanten complimenten voor de overtuigende zege (2-0) op de voor velen titelfavoriet.

21 minuten geleden
Haïti neemt afscheid van coach na eerste WK-deelname sinds 1974

PORT-AU-PRINCE (ANP) - De voetbalbond van Haïti heeft afscheid genomen van bondscoach Sébastien Migne. Dat besluit is genomen na de drie nederlagen in de groepsfase van het WK, tegen Schotland (1-0), Brazilië (3-0) en Marokko (4-2). Haïti eindigde daarmee als laatste in groep C en was als een van de eerste landen uitgeschakeld op het WK.

22 minuten geleden
Franse aanvoerder Mbappé: we speelden niet zoals we wilden spelen

ARLINGTON (ANP) - Het Franse voetbalelftal kwam dinsdag in de met 2-0 verloren halve finale tegen Spanje op het wereldkampioenschap geen moment in zijn eigen spel. Dat was de conclusie van aanvoerder Kylian Mbappé, die met acht doelpunten voorlopig gedeeld topscorer is op het WK, samen met de Argentijn Lionel Messi.

23 minuten geleden
Deschamps berust in nederlaag: we vonden de oplossingen niet

ARLINGTON (ANP) - Didier Deschamps vond de uitschakeling van Frankrijk in de halve finale van het wereldkampioenschap tegen Spanje terecht. "Het is duidelijk dat dit Spaanse team erg sterk is en dat hebben ze vanavond bewezen", sprak de bondscoach na de nederlaag van 2-0 op een persconferentie.

26 minuten geleden
Spaanse bondscoach: deze spelers verdienen het gewoon

ARLINGTON (ANP/DPA) - De Spaanse bondscoach Luis de la Fuente heeft dinsdag in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal tegen Frankrijk genoten van zijn elftal. "Deze spelers verdienen het gewoon, want ze brengen passie op het veld, spelen met saamhorigheid en beschikken over enorm veel talent. Ze hebben met gemak de ogenschijnlijk moeilijke situatie overwonnen", zei hij na de zege van 2-0 in het Dallas Stadium in Arlington.

3 uur geleden
Spanje klopt Frankrijk en staat na zestien jaar weer in WK-finale

ARLINGTON (ANP) - Spanje staat na zestien jaar weer in de finale van het wereldkampioenschap voetbal. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in het Dallas Stadium in Arlington met 2-0 te sterk voor Frankrijk, voor velen de grote favoriet voor het winnen van het toernooi. Mikel Oyarzabal (strafschop) en Pedro Porro maakten de doelpunten.

3 uur geleden