TOP Oss neemt na seizoen afscheid van trainer Brood
OSS (ANP) - TOP Oss neemt aan het einde van het seizoen afscheid van trainer Ruud Brood. Dat meldt de Brabantse voetbalclub, die uitkomt in de Keuken Kampioen Divisie, op de website.
Brood begon afgelopen zomer als opvolger van Klaas Wels bij de Brabanders. Eerder was hij onder meer trainer van Heracles, Almelo, RKC Waalwijk, NEC en NAC Breda.
"Na een uitdagende start van het seizoen, waarin de resultaten in eerste instantie tegenvielen en TOP Oss zich zelfs tijdelijk op de laatste plaats van de ranglijst bevond, hebben de recente wedstrijden een positieve ommekeer laten zien", schrijft de club. Desondanks verlengde technisch directeur Linton Posthumus de samenwerking niet. "Ruud heeft met zijn ruime ervaring en kwaliteiten een goed fundament neergelegd waarop wij als club verder kunnen bouwen. Zijn bijdragen aan de professionalisering van onze organisatie hebben TOP Oss sterker gemaakt", aldus Posthumus.
TOP Oss staat vier duels voor het einde van de competitie zeventiende in de eerste divisie.
Meer uit Voetbal
ARLINGTON (ANP/DPA) - Lionel Messi is zeer tevreden na de 2-0-overwinning van Argentinië tegen Oostenrijk, waarin hij dankzij twee WK-doelpunten alleen recordhouder werd. "Ik geniet van het moment", zei Messi. "Ik had uit de strafschop moeten scoren." Hij miste vroeg in de wedstrijd, maar verzekerde zijn land met zijn zeventiende en achttiende WK-goal van de volgende ronde.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Miroslav Klose heeft Lionel Messi gefeliciteerd met het overnemen van zijn WK-doelpuntenrecord. Door twee treffers tegen Oostenrijk (2-0) is Messi met achttien doelpunten de alleen recordhouder op wereldkampioenschappen voetbal geworden. Klose scoorde tussen 2002 en 2014 zestien keer voor Duitsland.
1 uur geledenARLINGTON (ANP) - Argentinië heeft zich maandagavond met een 2-0-zege op Oostenrijk verzekerd van een plek bij de laatste 32 van het wereldkampioenschap voetbal. De regerend wereldkampioen won eerder al van Algerije (3-0) en heeft 6 punten. Argentinië kan in theorie nog derde worden in de groep, maar zal ook dan als een van de beste nummers 3 doorgaan. Oostenrijk won eerder van Jordanië (3-1) en heeft 3 punten.
2 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Denzel Dumfries heeft er vertrouwen in dat de defensie van het Nederlands elftal op het WK gedurende het toernooi steeds stabieler wordt. Dat vertelde de rechtervleugelverdediger na de training op een persconferentie in Kansas City.
3 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Denzel Dumfries wil niets zeggen over zijn verwachte transfer naar Real Madrid. De rechtsback liet zich begin deze maand vlak voor de oefeninterland van Oranje tegen Algerije keuren door de medische staf van de Spaanse topclub, maar een officiële bevestiging van zijn transfer is uitgebleven.
3 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Het Nederlands elftal werkt met een fitte selectie toe naar de laatste groepswedstrijd in de Nederlandse nacht van donderdag op vrijdag op het WK. "Volgens mij is iedereen wel fit", verklapte Denzel Dumfries op een persconferentie.
3 uur geledenARLINGTON (ANP) - Lionel Messi is met zeventien doelpunten de nieuwe topscorer aller tijden op wereldkampioenschappen voetbal bij de mannen. Dat bereikte de Argentijnse sterspeler door maandag in de tweede groepswedstrijd van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico te scoren tegen Oostenrijk. In de 39e minuut maakte Messi de 1-0 in het Dallas Stadium.
4 uur geleden