Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Top EU-leiders per video over aanpak coronavirus

Top EU-leiders per video over aanpak coronavirus

BRUSSEL (ANP) - De regeringsleiders van de EU-landen overleggen dinsdag via een videoconferentie over een gezamenlijke aanpak van de verspreiding van het nieuwe coronavirus. Dat maakt EU-president Charles Michel via Twitter bekend. Het is volgens hem essentieel dat er voldoende medische apparatuur is, onderzoek wordt aangejaagd en de economische gevolgen worden beperkt.

Het is de tweede keer dat ze op zo'n manier overleggen over de coronacrisis. Uit de aangepaste agenda van Michel blijkt dat de conferentie om 17.00 uur begint.

Op maandagochtend sprak Michel al met de Franse president Emmanuel Macron en de Duitse bondskanselier Angela Merkel per videoconferentie. Om 15.00 uur is er overleg tussen de G7-leiders waar Michel aan meedoet. De Groep van Zeven bestaat uit Canada, Duitsland, Frankrijk, Italië, Japan, het Verenigd Koninkrijk, de Verenigde Staten en de Europese Unie.

Meer uit Buitenland

Astronauten Artemis II maken zich klaar voor terugkeer naar aarde

CAPE CANAVERAL (ANP) - De astronauten van de Artemis II-ruimtemissie maken zich klaar voor hun terugkeer naar de aarde. Ze zijn al meer dan halverwege de terugreis en landen naar verwachting in de nacht van vrijdag op zaterdag in zee, voor de kust van San Diego.

32 minuten geleden
Pentagon opnieuw teruggefloten om beknotten toegang journalisten

ARLINGTON (ANP) - Het Amerikaanse ministerie van Defensie is opnieuw teruggefloten in een poging de mediatoegang tot het Pentagon in te perken. Eerder werden pogingen daartoe al gezien als ongrondwettelijk en had een rechter opgedragen enkele journalisten van The New York Times weer een accreditatie te verlenen.

37 minuten geleden
Rapper en hiphop-pionier Afrika Bambaataa (68) overleden

PHILADELPHIA (ANP) - Hiphop-pionier en rapper Afrika Bambaataa is donderdag overleden op 68-jarige leeftijd. Volgens entertainmentwebsite TMZ, die het nieuws als eerste meldde, overleed hij in Philadelphia aan de gevolgen van prostaatkanker. Zijn management heeft zijn overlijden bevestigd.

1 uur geleden
Slachtoffers Epstein keren zich tegen voorstel Melania Trump

WASHINGTON (ANP) - Slachtoffers van zedendelinquent Jeffrey Epstein hebben zich tegen het voorstel van first lady Melania Trump gekeerd om in het Congres onder ede over hun ervaringen te vertellen. Dat meldt de BBC.

1 uur geleden
Advocaten Diddy: rechter maakte fout bij strafbepaling

NEW YORK (ANP/RTR) - Het advocatenteam van Sean 'Diddy' Combs heeft donderdag een verzoek ingediend om de rapper onmiddellijk vrij te laten. Volgens hen heeft rechter Arun Subramanian een fout gemaakt toen hij de rapper in juli veroordeelde tot een gevangenisstraf van vier jaar en twee maanden.

8 uur geleden
Volgende week gesprekken tussen Israël en Libanon in Washington

WASHINGTON (ANP/RTR/AFP) - Libanon en Israël onderhandelen volgende week in Washington, meldt het Amerikaanse ministerie van Buitenlandse Zaken. De gesprekken zouden naar verwachting gaan plaatsvinden op het ministerie.

10 uur geleden
Poetin kondigt bestand in Oekraïne aan met orthodox Pasen

MOSKOU (ANP/AFP) - De Russische president Vladimir Poetin heeft een staakt-het-vuren met Oekraïne aangekondigd tijdens het orthodoxe paasfeest. Dat vindt komend weekend plaats.

11 uur geleden