Toornstra viert treffer tegen Feyenoord bewust ingetogen
UTRECHT (ANP) - Jens Toornstra vierde zijn vroege doelpunt tegen Feyenoord zondag bewust ingetogen. De middenvelder van FC Utrecht voetbalde de voorbije acht seizoenen voor de Rotterdammers en vond het daarom niet gepast uitbundig te juichen.
"Ik zei voor de wedstrijd al dat ik wel zou gaan juichen bij een doelpunt, maar dat ik dat met respect zou doen", aldus Toornstra, die de score in de 3e minuut opende en het duel uiteindelijk in 1-1 zag eindigen. "Volgens mij is dat wel gelukt. Ik ben nooit zo'n uitbundige juicher. Dit ging wel op een natuurlijke manier."
Het betekende voor Toornstra pas het eerste doelpunt dit seizoen voor Utrecht. De middenvelder had daar wel een verklaring voor. "Ik zei het in het veld ook, dit jaar ben ik nog niet één keer echt in de zestien gekomen."
Meer uit Voetbal
AUCKLAND (ANP/RTR) - De politie in Nieuw-Zeeland is een onderzoek gestart naar een beschuldiging tegen een voetballer van Kaapverdië vanwege mogelijk seksueel grensoverschrijdend gedrag tijdens de FIFA Series. De WK-ganger speelde eind maart in het kader van het nieuwe toernooi twee oefenduels in Auckland.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Frenkie de Jong vindt het winnen van de landstitel met FC Barcelona dit jaar "specialer" dan zijn eerdere kampioenschappen met de Catalaanse club. Dat zei de Oranje-international na de gewonnen wedstrijd tegen concurrent Real Madrid van zondag (2-0), waarmee Barcelona zich verzekerde van de titel.
3 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain staat op de drempel van het kampioenschap in de Ligue 1. De ploeg van trainer Luis Enrique won in de competitie met 1-0 van Stade Brest.
12 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft in de strijd om de vierde plaats in de Serie A een kostbare nederlaag geleden. De ploeg van trainer Massimiliano Allegri verloor in eigen huis met 3-2 van Atalanta van Marten de Roon.
12 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona is met Frenkie de Jong voor de tweede keer op rij kampioen in La Liga geworden. De koploper in de Spaanse competitie van trainer Hansi Flick won El Clásico in eigen huis met 2-0 van Real Madrid, dat Barça in de resterende drie wedstrijden niet meer kan inhalen.
12 uur geledenPARMA (ANP) - AS Roma heeft door doelpunten in de extra tijd van Devyne Rensch en Donyell Malen met 3-2 gewonnen bij Parma. Roma blijft door de zege kans maken op kwalificatie voor de Champions League.
14 uur geledenBREDA (ANP) - Aanvoerder Boy Kemper van NAC Breda noemt de degradatie van de club een harde klap. "Je staat 2-0 voor en toch is het doek gevallen. Dat doet enorm veel pijn", zei hij bij ESPN. De wedstrijd werd in de 82e minuut bij een 2-0-voorsprong voor NAC stilgelegd, nadat voor de tweede keer vuurwerk op het veld was gegooid.
15 uur geleden