Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tom van Kalmthout en Soundos spelen in nieuwe serie All Stars

Tom van Kalmthout en Soundos spelen in nieuwe serie All Stars

HILVERSUM (ANP) - Rundfunk-acteur Tom van Kalmthout, cabaretière Soundos El Ahmadi, Sarah Janneh en Joes Brauers behoren tot de nieuwe acteurs die te zien zijn in het vervolg op All Stars dat deze zomer wordt gedraaid. Ook Sabri Saddik, Alex Hendrickx, Samuel Vekeman en Alidtcha Binazon behoren tot de nieuwe cast, hebben BNNVARA en producent Rolf Koot vrijdag bekendgemaakt.

De opnames van de tiendelige serie gaan komend weekend van start. De serie wordt gedraaid volgens de coronarichtlijnen van de overheid. All Stars & Zonen zal komend najaar al op televisie te zien zijn.

Eerder werd al bekendgemaakt dat alle oude acteurs uit de serie en de films weer terugkeren, zoals Kasper van Kooten, Danny de Munk, Peter Paul Muller, Isa Hoes, Thomas Acda, Daniel Boissevain en Raymi Sambo. De succesfilm All Stars verhaalde over een groep mannelijke dertigers die in hun vrije tijd samen voetbalden. Deze mannen zijn inmiddels in de vijftig en hebben de voetbalfakkel overgedragen aan hun zoons.

Er is heel bewust voor gekozen de serie door te laten gaan na de eerste film. Zo is het personage van Thomas Acda in de oude serie overleden, maar keert hij wel terug in de nieuwe reeks. Het personage Hero, dat werd vertolkt door de in 2010 overleden Antonie Kamerling, wordt niet door een andere acteur gespeeld.

Meer uit Binnenland

Nieuw Cruyff Court in Zwolle vernoemd naar chef-kok Jonnie Boer

ZWOLLE (ANP) - De Zwolse wijk Holtenbroek krijgt een Cruyff Court dat wordt vernoemd naar de overleden sterrenchef Jonnie Boer. Dat werd maandag bekendgemaakt tijdens het benefietevenement Koken met een Doel: een jaarlijks diner waar geld voor sportprojecten wordt ingezameld.

13 minuten geleden
OM: agent niet strafbaar voor diensthond die verdachte beet

UTRECHT (ANP) - Een hondengeleider van de politie Midden-Nederland is volgens het Openbaar Ministerie niet strafbaar. Hij zette zijn hond in 2021 in bij een ruzie in Hilversum waarbij een verdachte werd gebeten. Justitie meent dat de 42-jarige agent handelde uit noodweer toen hij zijn hond inzette en vroeg daarom de rechtbank om ontslag van alle rechtsvervolging. Voor het slaan met een wapenstok wilde het OM vrijspraak.

29 minuten geleden
Meldingen van drones bij NAVO-basis en Maastricht Aachen Airport

MAASTRICHT (ANP) - De Koninklijke Marechaussee heeft afgelopen weekend onderzoek gedaan naar meldingen van drones bij het NAVO-commandocentrum in Brunssum en bij Maastricht Aachen Airport. Een woordvoerder bevestigt berichtgeving hierover van De Limburger.

1 uur geleden
Rechtbank staat overlevering Palestijnse journalist Ayyash toe

AMSTERDAM (ANP) - De Internationale Rechtshulpkamer (IRK) van de rechtbank in Amsterdam staat de overlevering van de Palestijnse journalist en activist Mustafa Ayyash aan Oostenrijk toe. De rechtbank heeft de beslissing dinsdag bekendgemaakt.

1 uur geleden
Advocaat pleegvader: fouten niet alleen aan hem te wijten

ROTTERDAM (ANP) - Pleegvader Johnny van den B. (38) uit Vlaardingen, die terechtstaat voor het opzettelijk toebrengen van zwaar lichamelijk letsel bij het Vlaardingse pleegmeisje, vindt het onbegrijpelijk waarom de zorginstanties niet worden vervolgd. Dat zei zijn advocaat dinsdag bij aanvang van haar pleidooi.

2 uur geleden
Viola Holt in besloten kring gecremeerd

HILVERSUM (ANP) - Voormalig presentatrice en tv-persoonlijkheid Viola Holt is dinsdagochtend in besloten kring gecremeerd. Dat meldt haar familie aan het ANP.

3 uur geleden
Het loopt storm bij vuurwerkverkopers: men wil nog een keer los

DEN HAAG (ANP) - Het loopt storm bij vuurwerkverkopers. Ze openen hun webwinkels eerder en draaien meer omzet. Dat lijkt alles te maken te hebben met het naderende vuurwerkverbod. Een woordvoerder van belangenorganisatie Pyrotechniek Nederland laat weten dat consumenten nog een keer los lijken te willen gaan. "Verkopers merken dat ook en spelen daarop in."

3 uur geleden