Tolisso na vijf jaar vol blessures weg bij Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - De Franse middenvelder Corentin Tolisso verlaat Bayern München na vijf jaar. De 27-jarige Tolisso, die in 2017 overkwam van Olympique Lyon, stond vaak aan de kant met blessures. Zijn aflopende contract in München wordt niet verlengd. Bayern wil Ryan Gravenberch van Ajax overnemen als vervanger van Tolisso.
De Fransman speelde 118 wedstrijden voor Bayern en maakte 21 doelpunten. Tolisso won met de Duitse topclub vijf landstitels, twee keer de Duitse beker en in 2020 de Champions League, Europese Supercup en het WK voor clubs. Tolisso maakte deel uit van de Franse selectie die het WK van 2018 in Rusland won. "Hij gaf nooit op, ook niet in moeilijke fases", zei technisch directeur Hasan Salihamidzic over de vele fysieke problemen van Tolisso.
Bayern München versterkte zich voor volgend seizoen al met Noussair Mazraoui, die transfervrij overkomt van Ajax. Vermoedelijk verhuist ook middenvelder Gravenberch van Amsterdam naar München.
Meer uit Voetbal
ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle kan de laatste maanden van het voetbalseizoen niet meer beschikken over Shola Shoretire. De 22-jarige Engelse aanvaller, die wordt gehuurd van PAOK Saloniki, heeft dinsdag tijdens een training een knieblessure opgelopen. Dat meldt PEC Zwolle donderdag.
24 minuten geledenBREDA (ANP) - Boy Kemper neemt aan het einde van het seizoen afscheid van NAC Breda. De aanvoerder wil zijn aflopende contract niet verlengen en staat open voor een buitenlands avontuur.
25 minuten geledenDAKAR (ANP/AFP) - De Senegalese voetbalbond gaat definitief naar sporttribunaal CAS nadat de Afrikaanse voetbalbond het land de winst van de Afrika Cup heeft ontnomen. Dat heeft voorzitter Abdoulaye Fall donderdag op een persconferentie gezegd.
57 minuten geledenLIVERPOOL (ANP/DPA) - Galatasaray-aanvaller Noa Lang heeft woensdagavond in het verloren Champions League-duel bij Liverpool (4-0) een diepe snijwond in een duim opgelopen. De 26-jarige international van Oranje ondergaat donderdagochtend in Liverpool een operatie, meldt de Turkse club.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft op overtuigende wijze de kwartfinale van de Champions League bereikt. Trainer Arne Slot zag zijn elftal op Anfield ruim winnen van Galatasaray: 4-0. Liverpool maakte daarmee de 1-0-nederlaag van vorige week in Istanbul meer dan goed.
18 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is er met Micky van de Ven en Xavi Simons niet in geslaagd de kwartfinales van de Champions League te bereiken. In Londen kon de ploeg van trainer Igor Tudor de 5-2-achterstand van de eerste wedstrijd in Madrid niet goedmaken. De Spurs wonnen wel, met 3-2, mede door twee treffers van Simons.
18 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft ten koste van Newcastle United de kwartfinale van de Champions League bereikt. Het elftal van trainer Hansi Flick won met liefst 7-2. Halverwege leidde Barcelona met 3-2. Het eerste duel in Newcastle was in 1-1 geëindigd.
20 uur geleden