Tolisso na vijf jaar vol blessures weg bij Bayern München
MÜNCHEN (ANP) - De Franse middenvelder Corentin Tolisso verlaat Bayern München na vijf jaar. De 27-jarige Tolisso, die in 2017 overkwam van Olympique Lyon, stond vaak aan de kant met blessures. Zijn aflopende contract in München wordt niet verlengd. Bayern wil Ryan Gravenberch van Ajax overnemen als vervanger van Tolisso.
De Fransman speelde 118 wedstrijden voor Bayern en maakte 21 doelpunten. Tolisso won met de Duitse topclub vijf landstitels, twee keer de Duitse beker en in 2020 de Champions League, Europese Supercup en het WK voor clubs. Tolisso maakte deel uit van de Franse selectie die het WK van 2018 in Rusland won. "Hij gaf nooit op, ook niet in moeilijke fases", zei technisch directeur Hasan Salihamidzic over de vele fysieke problemen van Tolisso.
Bayern München versterkte zich voor volgend seizoen al met Noussair Mazraoui, die transfervrij overkomt van Ajax. Vermoedelijk verhuist ook middenvelder Gravenberch van Amsterdam naar München.
Meer uit Voetbal
PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.
2 uur geledenSOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal moet een groot deel van de oefenwedstrijd tegen Ecuador met een man minder spelen. Rechtervleugelverdediger Denzel Dumfries kreeg in de twaalfde minuut een rode kaart toen hij de doorgebroken Gonzalo Plata naar beneden trok.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal begint met zeven andere spelers aan de oefeninterland tegen Ecuador. Mark Flekken, Stefan de Vrij, Nathan Aké, Jerdy Schouten, Quinten Timber, Xavi Simons en Brian Brobbey verschijnen aan de aftrap in het Philips Stadion.
4 uur geledenZEIST (ANP) - De voetbalsters van Oranje moeten het volgende maand in het belangrijke tweeluik in de WK-kwalificatie tegen Frankrijk doen zonder aanvoerster Dominique Janssen en middenveldsters Jackie Groenen, Daniëlle van de Donk en Jill Roord. Het ervaren viertal ontbreekt door blessures, meldt de KNVB. Renee van Asten (Ajax) en Liz Rijsbergen (PSV) debuteren in de selectie van bondscoach Arjan Veurink.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Gernot Trauner formeel laten weten dat zijn contract niet zal worden verlengd. De 34-jarige Oostenrijker heeft nog een overeenkomst in De Kuip tot deze zomer.
6 uur geleden