Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tokio onzeker voor handbalster Polman na nieuw blessureleed

Tokio onzeker voor handbalster Polman na nieuw blessureleed

ESBJERG (ANP) - Het is onzeker of handbalster Estavana Polman met het Nederlands team mee kan naar de Olympische Spelen. De vedette van Oranje heeft opnieuw schade aan de rechterknie opgelopen die haar eerder maandenlang aan de kant hield. Een operatie is niet nodig, maar ze zal wel de tijd moeten nemen om te herstellen. Dat meldde het Nederlands Handbal Verbond na contact met de onfortuinlijke international.

Polman scheurde juli vorig jaar de kruisband in haar rechterknie af en moest een operatie ondergaan. Daarna begon een lange revalidatie, waardoor ze in december het EK in Denemarken miste. De opbouwspeelster, die in 2019 met Oranje de wereldtitel veroverde en tot beste speelster van dat WK werd uitgeroepen, maakte vorige maand haar rentree bij het Nederlands team tijdens het drielandentoernooi in Kroatië.

Het ging afgelopen dinsdag weer mis tijdens de play-offs voor het Deense kampioenschap tussen haar ploeg Team Esbjerg en Odense. Polman kreeg een tik op de knie en stortte schreeuwend van de pijn op de vloer. Ze moest van het veld worden afgedragen. Medisch onderzoek wees uit dat de knie weer beschadigd is, maar een operatie is niet noodzakelijk. "Ze is uiteraard teleurgesteld, maar klonk ook strijdbaar. Maar dat is zoals we haar kennen", zei de woordvoerster van het NHV.

Meer uit Sport

Martín wint sprintrace MotoGP op Le Mans na bliksemstart

LE MANS (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín heeft op spectaculaire wijze de sprintrace gewonnen van de MotoGP bij de Grote Prijs van Frankrijk. Hij startte op het circuit van Le Mans als achtste, maar wist zijn Aprilia in de eerste drie bochten naar de eerste plaats te sturen. De wereldkampioen van 2024 hield vervolgens stand tot aan de finish.

3 uur geleden
Wielrenster Blasi houdt Van der Breggen van eindzege in Vuelta

L'ANGLIRU (ANP) - Anna van der Breggen heeft naast de eindzege gegrepen in de Vuelta Femenina. De 36-jarige wielrenster van SD Worx - Protime moest haar leidende positie in de slotrit met aankomst op de beruchte Alto de l'Angliru afstaan aan de Spaanse Paula Blasi van UAE Team ADQ. De Zwitserse Petra Stiasny van Human Powered Health won de etappe.

4 uur geleden
Griekspoor uitgeschakeld in Rome door Belg Blockx

ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.

23 uur geleden
Van der Breggen grijpt macht in voorlaatste rit Vuelta Femenina

LES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.

1 dag geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.

1 dag geleden
Magnier pakt zege en roze trui in ontsierde eerste etappe Giro

BOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.

1 dag geleden
Goud voor judoka Gersjes bij grandslamtoernooi in Astana

ASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.

1 dag geleden