Tokio onzeker voor handbalster Polman na nieuw blessureleed
ESBJERG (ANP) - Het is onzeker of handbalster Estavana Polman met het Nederlands team mee kan naar de Olympische Spelen. De vedette van Oranje heeft opnieuw schade aan de rechterknie opgelopen die haar eerder maandenlang aan de kant hield. Een operatie is niet nodig, maar ze zal wel de tijd moeten nemen om te herstellen. Dat meldde het Nederlands Handbal Verbond na contact met de onfortuinlijke international.
Polman scheurde juli vorig jaar de kruisband in haar rechterknie af en moest een operatie ondergaan. Daarna begon een lange revalidatie, waardoor ze in december het EK in Denemarken miste. De opbouwspeelster, die in 2019 met Oranje de wereldtitel veroverde en tot beste speelster van dat WK werd uitgeroepen, maakte vorige maand haar rentree bij het Nederlands team tijdens het drielandentoernooi in Kroatië.
Het ging afgelopen dinsdag weer mis tijdens de play-offs voor het Deense kampioenschap tussen haar ploeg Team Esbjerg en Odense. Polman kreeg een tik op de knie en stortte schreeuwend van de pijn op de vloer. Ze moest van het veld worden afgedragen. Medisch onderzoek wees uit dat de knie weer beschadigd is, maar een operatie is niet noodzakelijk. "Ze is uiteraard teleurgesteld, maar klonk ook strijdbaar. Maar dat is zoals we haar kennen", zei de woordvoerster van het NHV.
Meer uit Sport
SUZUKA (ANP) - Max Verstappen heeft het niet naar zijn zin in de Formule 1 en gaat de komende "weken en maanden" nadenken over zijn toekomst. "Ik heb dingen uit te zoeken over wat ik precies wil", zei hij na afloop van de Grote Prijs van Japan bij Viaplay. "Het moet wel leuk blijven. Het is niet alleen Formule 1 in het leven, er zijn meer dingen die we kunnen doen", aldus de viervoudig wereldkampioen.
1 uur geledenSUZUKA (ANP) - De 19-jarige Kimi Antonelli is na zijn winst in de Grote Prijs van Japan de jongste leider ooit in het wereldkampioenschap van de Formule 1. Hij lost Lewis Hamilton af, die sinds zijn winst in de Grote Prijs van Spanje in 2007 in de boeken stond als jongste WK-leider ooit. Hamilton was destijds 22 jaar oud.
2 uur geledenSUZUKA (ANP) - Kimi Antonelli heeft zijn tweede zege op rij geboekt in de Formule 1. De 19-jarige Italiaan reed na een indrukwekkend optreden op het circuit van Suzuka zijn Mercedes naar de overwinning in de Grote Prijs van Japan.
3 uur geledenAUSTIN (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín (Aprilia) heeft bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten de sprintrace gewonnen in de MotoGP. De coureur van Aprilia haalde op het circuit van Austin in Texas in de laatste ronde de Italiaan Francesco Bagnaia (Ducati) in.
4 uur geledenSUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.
21 uur geledenBERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.
1 dag geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen reageert gelaten op het neerzetten van de elfde tijd in de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan. "Het erge is, ik ben niet boos, ik ben daar allang voorbij en dat is niet goed", aldus de Limburger bij Viaplay.
1 dag geleden