Toivonen verlaat Melbourne Victory en keert terug naar Zweden
MELBOURNE (ANP) - Ola Toivonen verlaat de Australische voetbalclub Melbourne Victory en keert terug naar zijn geboorteland Zweden. De 33-jarige spits speelde van 2009 tot 2014 bij PSV.
"Hoewel we niet het succes hebben behaald waar we de afgelopen twee jaar allemaal op hadden gehoopt, was het een voorrecht om dit seizoen aanvoerder te mogen zijn van deze club", zei Toivonen in een videoboodschap voor de fans.
Toivonen speelde sinds 2018 voor Melbourne Victory, dat hem overnam van het Franse Toulouse. De Scandinaviër was in 40 duels voor Victory 25 keer trefzeker.
Moeizaam seizoen
De club uit Melbourne is bezig aan een moeizaam seizoen; van de 21 duels werden er slechts vijf gewonnen en de club staat tiende. Onlangs werd coach Carlos Pérez Salvachúa ontslagen.
Het is de bedoeling dat de A-League in juli wordt hervat.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten (29) heeft in het duel met FC Utrecht een kruisbandblessure opgelopen en mist het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De verdediger van PSV moet een operatie ondergaan en zal langere tijd zijn uitgeschakeld. Dat heeft de club uit Eindhoven zondag bekendgemaakt.
37 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Het duel tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle in de Eredivisie is ruim anderhalf uur later dan gepland alsnog begonnen. De IJsselderby liep lang uitstel op doordat de meegereisde supporters van PEC Zwolle weigerden verboden gezichtsbedekkende doeken te verwijderen en evenmin gehoor gaven aan een oproep om het uitvak uit eigen beweging te verlaten. Pas toen de Mobiele Eenheid het vak had ontruimd en de fans in de bus naar Zwolle zaten, kon de wedstrijd zonder uitsupporters aanvangen.
46 minuten geledenVOLENDAM (ANP) - Feyenoord speelt zondag het uitduel met FC Volendam zonder Anis Hadj Moussa en Anel Ahmedhodzic. Als het elftal van Robin van Persie punten verspeelt, dan is PSV officieel kampioen van Nederland. De aftrap is om 14.30 uur.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - De Mobiele Eenheid is uitgerukt om het uitvak met supporters van PEC Zwolle te ontruimen bij de IJsselderby. De fans weigerden gezichtsbedekking te verwijderen en evenmin uit eigen beweging de tribune in het stadion van Go Ahead Eagles te verlaten, ondanks herhaalde oproepen. Alle supporters van PEC worden in bussen terug naar Zwolle gestuurd. Daarna moet het duel alsnog beginnen.
1 uur geledenDEVENTER (ANP) - De aftrap van de Eredivisiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en PEC Zwolle is voor onbepaalde tijd uitgesteld. Supporters van PEC Zwolle staan in het uitvak met bedekte gezichten en dat is tegen de afspraken die zijn gemaakt tussen beide clubs. De zogeheten IJsselderby zou om 12.15 uur beginnen.
2 uur geledenSOUTHAMPTON (ANP) - Coach Mikel Arteta was diep teleurgesteld na de blamage van Arsenal bij Southampton. De koploper van de Premier League werd in de kwartfinales van de FA Cup uitgeschakeld door Southampton, dat uitkomt op het tweede niveau.
4 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Lionel Messi heeft meteen gescoord in het gloednieuwe stadion van Inter Miami. Hij zorgde bij de openingswedstrijd in het Nu Stadium met een kopbal voor de 1-1 tegen Austin FC.
5 uur geleden