Toivonen verlaat Melbourne Victory en keert terug naar Zweden
MELBOURNE (ANP) - Ola Toivonen verlaat de Australische voetbalclub Melbourne Victory en keert terug naar zijn geboorteland Zweden. De 33-jarige spits speelde van 2009 tot 2014 bij PSV.
"Hoewel we niet het succes hebben behaald waar we de afgelopen twee jaar allemaal op hadden gehoopt, was het een voorrecht om dit seizoen aanvoerder te mogen zijn van deze club", zei Toivonen in een videoboodschap voor de fans.
Toivonen speelde sinds 2018 voor Melbourne Victory, dat hem overnam van het Franse Toulouse. De Scandinaviër was in 40 duels voor Victory 25 keer trefzeker.
Moeizaam seizoen
De club uit Melbourne is bezig aan een moeizaam seizoen; van de 21 duels werden er slechts vijf gewonnen en de club staat tiende. Onlangs werd coach Carlos Pérez Salvachúa ontslagen.
Het is de bedoeling dat de A-League in juli wordt hervat.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP/DPA) - Trainer Hansi Flick verlengt binnenkort zijn contract bij FC Barcelona. "Dat willen wij en dat wil hij", vertelde de herkozen voorzitter Joan Laporta bij radiozender RAC1.
36 minuten geledenACCRA (ANP) - Derrick Luckassen is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Ghana. De verdediger, geboren in Amsterdam, heeft een uitnodiging ontvangen voor de oefenduels van eind deze maand tegen Oostenrijk en Duitsland.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP/AFP) - Aanvaller Kylian Mbappé kan spelen voor Real Madrid in de tweede wedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. Real-coach Álvaro Arbeloa maakte bekend dat Jude Bellingham, die wel is meegereisd naar Manchester, nog niet inzetbaar is. De Spanjaarden verdedigen in Engeland een 3-0-voorsprong.
14 uur geledenHELMOND (ANP) - SC Cambuur is een stap dichter bij promotie naar de Eredivisie. De ploeg van trainer Henk de Jong won met 1-0 bij Helmond Sport en heeft nog maar enkele punten nodig om definitief zeker te zijn van promotie.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
20 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
21 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
1 dag geleden