Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toestand Braziliaanse voetballegende Zagallo 'wel gunstig'

Toestand Braziliaanse voetballegende Zagallo 'wel gunstig'

RIO DE JANEIRO (ANP) - De Braziliaanse voetballegende Mário Zagallo verblijft nog altijd in het ziekenhuis waar hij medio augustus werd opgenomen. De 92-jarige oud-speler en voormalig bondscoach kampt met een urineweginfectie. Zijn toestand is "momenteel wel gunstig", meldt het ziekenhuis in Rio de Janeiro.

Zagallo boekt volgens de artsen "een gunstige vooruitgang". Vorig jaar verbleef hij in het ziekenhuis vanwege een luchtweginfectie.

Zagallo was de eerste die als speler én als bondscoach het wereldkampioenschap wist te winnen. De oud-ploeggenoot van de legendarische spelers Pelé en Garrincha veroverde als speler de wereldtitel in 1958 en 1962, waarna hij als bondscoach het WK van 1970 won. Als assistent-coach was hij ook betrokken bij de wereldtitel van Brazilië in 1994.

Alleen de Fransman Didier Deschamps (1998 en 2018) en de Duitser Franz Beckenbauer (1974 en 1990) wisten na Zagallo eveneens het WK te winnen als speler en als bondscoach.

Meer uit Voetbal

Zoons Jota mascotte bij duel tussen Liverpool en Wolverhampton

LIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.

1 uur geleden
Opnieuw meerdere arrestaties rond gokschandaal Turks voetbal

ANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.

1 uur geleden
Wijnaldum draagt met doelpunt bij aan zege van Al-Ettifaq

RIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).

13 uur geleden
Topscorer Haaland stelt trainer gerust met foto van weegschaal

MANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.

15 uur geleden
Iraanse voetbalbond wil Pride Match op WK voorkomen

TEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.

15 uur geleden
Trainer Slot verwacht emotioneel duel met oude club van Jota

LIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot staat met Liverpool voor een emotionele wedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers. Hij neemt het zaterdag namelijk op tegen de oude club van Diogo Jota, die afgelopen zomer overleed bij een verkeersongeval.

18 uur geleden
'Picasso van het voetbal' op 72-jarige leeftijd overleden

NOTTINGHAM (ANP) - John Robertson is op 72-jarige leeftijd overleden. De voormalige buitenspeler speelde een hoofdrol in de successen van Nottingham Forest onder trainer Brian Clough.

18 uur geleden