Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toestand Braziliaanse voetballegende Zagallo 'wel gunstig'

Toestand Braziliaanse voetballegende Zagallo 'wel gunstig'

RIO DE JANEIRO (ANP) - De Braziliaanse voetballegende Mário Zagallo verblijft nog altijd in het ziekenhuis waar hij medio augustus werd opgenomen. De 92-jarige oud-speler en voormalig bondscoach kampt met een urineweginfectie. Zijn toestand is "momenteel wel gunstig", meldt het ziekenhuis in Rio de Janeiro.

Zagallo boekt volgens de artsen "een gunstige vooruitgang". Vorig jaar verbleef hij in het ziekenhuis vanwege een luchtweginfectie.

Zagallo was de eerste die als speler én als bondscoach het wereldkampioenschap wist te winnen. De oud-ploeggenoot van de legendarische spelers Pelé en Garrincha veroverde als speler de wereldtitel in 1958 en 1962, waarna hij als bondscoach het WK van 1970 won. Als assistent-coach was hij ook betrokken bij de wereldtitel van Brazilië in 1994.

Alleen de Fransman Didier Deschamps (1998 en 2018) en de Duitser Franz Beckenbauer (1974 en 1990) wisten na Zagallo eveneens het WK te winnen als speler en als bondscoach.

Meer uit Voetbal

Voetbalsters Arsenal winnen eerste kwartfinaleduel van Chelsea

LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben het eerste duel tegen Chelsea in de kwartfinales van de Champions League gewonnen. De ploeg van coach Renée Slegers, de titelhouder in de Champions League, was met 3-1 te sterk voor de Engelse kampioen. De returnwedstrijd is volgende week donderdag, eveneens in Londen.

18 minuten geleden
Aanvoerder Diemers keerde terug naar Cambuur voor deze promotie

EMMEN (ANP) - Voor aanvoerder Mark Diemers betekent de promotie van SC Cambuur naar de Eredivisie heel veel. "Ik ben twee jaar geleden teruggekomen met maar één doel en dat is deze promotie", zei hij bij ESPN. "Dat we dit zo dicht bij huis kunnen vieren met de tribunes vol met Cambuur-mensen. Mooier kan niet."

54 minuten geleden
Trainer De Jong trots na 'speciale' promotie met Cambuur

EMMEN (ANP) - Bij trainer Henk de Jong overheerst blijdschap en trots nu hij met SC Cambuur promotie naar de Eredivisie heeft veiliggesteld. "Ik ben supertrots op wat we hebben gedaan. Moet je kijken, mooi hè", wees hij naar het feestje in het uitvak van de Oude Meerdijk in Emmen, waar Cambuur met 4-2 won. "Het was ook een mooie wedstrijd."

1 uur geleden
SC Cambuur keert na drie seizoenen terug in Eredivisie

EMMEN (ANP) - SC Cambuur keert volgend seizoen terug in de Eredivisie. De ploeg van coach Henk de Jong won met 4-2 bij FC Emmen en is met nog vijf wedstrijden te spelen zeker van promotie.

1 uur geleden
Beerensteyn bezorgt Wolfsburg zege op Olympique Lyon

WOLFSBURG (ANP) - Lineth Beerensteyn heeft VfL Wolfsburg de zege bezorgd op Olympique Lyon in de eerste kwartfinale van de Champions League. De 29-jarige international maakte in eigen huis het enige doelpunt van de Duitse club: 1-0.

2 uur geleden
Salah verlaat Liverpool na dit seizoen

LIVERPOOL (ANP) - Aanvaller Mohamed Salah verlaat Liverpool na dit seizoen. Dat hebben de Egyptenaar en de club van trainer Arne Slot dinsdag bekendgemaakt.

3 uur geleden
García Plaza volgt bij Sevilla ontslagen Almeyda op

SEVILLA (ANP) - Luis García Plaza is de nieuwe trainer van Sevilla. De 53-jarige Spanjaard volgt de maandag ontslagen Argentijn Matías Almeyda op. García Plaza ondertekent een contract tot de zomer van 2027.

4 uur geleden