Toernooizege tennisster Svitolina na marathonpartij
MONTERREY (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het toernooi van Monterrey gewonnen. Nadat de 25-jarige Oekraïense in de halve finales nog in 50 minuten klaar was met Arantxa Rus, moest ze in de finale een waar gevecht leveren met de Tsjechische Marie Bouzkova. Na zo'n drie uur tennis vielen de setstanden in het voordeel van Svitolina uit: 7-5 4-6 6-4.
De toon werd meteen gezet in de eerste game. Bouzkova kreeg liefst zeven kansen op een vroege break, en brak uiteindelijk de opslag van haar als eerste geplaatste tegenstandster. Svitolina pakte de set wel, maar in de tweede was Bouzkova de baas. De Oekraïense mocht in de derde set bij 5-2 al serveren voor de wedstrijd, maar verloor toen opnieuw haar opslag. "Het was een ongelooflijk gevecht", zei Svitolina die de vijftiende toernooizege in haar loopbaan boekte. De laatste dateerde van het najaar van 2018.
Bouzkova was als negende geplaatst in de Mexicaanse stad. Beide speelsters zouden na hun finale afreizen naar Indian Wells, maar het toernooi in Californië werd op het laatste moment afgelast vanwege het coronavirus.
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Filmon Tesfu heeft zich van begin tot eind door het publiek gedragen gevoeld tijdens de marathon van Rotterdam. Op de Coolsingel dook de 32-jarige atleet nipt onder zijn persoonlijk record en liep in 2.06.40 naar zijn eerste Nederlandse marathontitel.
52 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Mikky Keetels liep tijdens de marathon van Rotterdam precies de race die ze in haar hoofd had. De kersverse Nederlands kampioene op de klassieke afstand over 42,195 kilometer voelde zich na de finish nog scherp en keek tijdens een persconferentie tevreden terug op haar wedstrijd.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Bashir Abdi is "erg teleurgesteld" na het mislopen van de winst en een nieuw Europees record bij de marathon van Rotterdam. Dat zei de 37-jarige Belg na de finish op de Coolsingel tegenover de NOS.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Filmon Tesfu heeft voor het eerst de Nederlandse titel op de marathon veroverd. Op de Coolsingel kwam de 32-jarige atleet binnen in een persoonlijk record van 2.06.40. Daarmee eindigde hij in het internationale veld op de zevende plaats.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Guye Idemo Adola heeft de 45e editie van de marathon van Rotterdam op zijn naam geschreven. De Ethiopiër finishte op de Coolsingel in een tijd van 2.03.54. Lang leek de Belg Bashir Abdi op weg naar zijn derde overwinning in Rotterdam in een nieuw parcoursrecord (2.03.36), maar de houder van het Europese record en het parcoursrecord moest een kilometer voor de finish vanwege fysiek ongemak inhouden en slaagde er niet in.
3 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Bokser Tyson Fury heeft een succesvolle rentree in de ring gemaakt. De 37-jarige Brit, voormalig wereldkampioen zwaargewicht, won zaterdag in het stadion van Tottenham Hotspur van de Rus Arslanbek Makhmudov en daagde direct Anthony Joshua uit voor een 'Battle of Britain'-supergevecht.
5 uur geledenAUGUSTA (ANP) - Titelverdediger Rory McIlroy heeft in de negentigste editie van de Masters een ruime voorsprong uit handen gegeven. De Noord-Ierse golfer had in Augusta voor zijn derde ronde 73 slagen nodig en deelt nu de leiding met de Amerikaan Cameron Young, die rondging in 65 slagen.
6 uur geleden