Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toernooidirecteur Lahm tevreden met probleemloos verloop EK

Toernooidirecteur Lahm tevreden met probleemloos verloop EK

BERLIJN (ANP/DPA) - Toernooidirecteur Philipp Lahm is een week voor het einde van het EK voetbal tevreden met de genomen veiligheidsmaatregelen. "Veiligheid was de grootste uitdaging en ik denk dat er geweldig werk is geleverd", verklaarde de oud-speler. Tot op heden zijn er geen grote incidenten of clashes tussen supportersgroepen geweest in Duitsland.

Lahm benadrukte ook het succes van de supportersmarsen richting de stadions. "De fans ontmoeten elkaar op de stadspleinen en vieren samen feest", zei hij tegen de Italiaanse krant La Repubblica. "We hebben heel hard gewerkt om dit mogelijk te maken."

Op klachten van sommige supporters over vertraagde of uitgevallen treinen, reageerde Lahm laconiek. Hoewel hij zelf een keer een aftrap van een groepswedstrijd miste door een vertraging. "De meeste treinen die ik heb genomen waren op tijd of slechts een paar minuten te laat. Wij Duitsers zijn gewend aan kleine vertragingen."

Lahm zag slechts één negatief punt dit EK. "Het enige spijtige is dat de Schotse fans vroegtijdig naar huis moesten", aldus de toernooidirecteur. Schotland, dat werd gesteund door de enthousiaste 'Tartan Army', eindigde in zijn groep als laatste met 1 punt uit drie duels.

Meer uit Voetbal

Arsenal voorkomt in extra tijd puntenverlies tegen Wolverhampton

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League nieuw puntenverlies ternauwernood voorkomen. De koploper versloeg hekkensluiter Wolverhampton Wanderers diep in blessuretijd: 2-1. Vorig weekend ging Arsenal met 2-1 onderuit bij Aston Villa.

45 minuten geleden
PSV-trainer Bosz: alleen het eerste half uur was goed

EINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na de thuiswedstrijd tegen Heracles Almelo (4-3) niet te spreken over het spel van zijn ploeg in een groot deel van de wedstrijd. "Alleen het eerste half uur was goed", zei hij voor de camera van ESPN.

1 uur geleden
PSV wint moeizaam van Heracles (4-3) en boekt tiende zege op rij

EINDHOVEN (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de tiende achtereenvolgende overwinning geboekt. De regerend landskampioen versloeg Heracles Almelo met veel moeite: 4-3. Voor Heracles betekende het de eerste nederlaag sinds 25 oktober.

2 uur geleden
FC Groningen rekent af met tien Volendammers: 3-0

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft na een mindere periode de tweede overwinning op rij geboekt in de Eredivisie. Het team van coach Dick Lukkien won op eigen veld met 3-0 van FC Volendam. De bezoekers voetbalden vanaf de 28e minuut met tien man na een rode kaart voor Mawouna Amevor.

3 uur geleden
Raphinha helpt Barcelona aan zege op Osasuna

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse competitie de zevende overwinning op rij geboekt. Dankzij twee doelpunten van Raphinha won de ploeg van coach Hansi Flick van Osasuna: 2-0.

3 uur geleden
NEC verspeelt na vier zeges op rij punten bij Telstar

VELSEN (ANP) - NEC heeft na vier achtereenvolgende zeges punten verspeeld in de Eredivisie. Hekkensluiter Telstar hield de Nijmegenaren, die op de derde plaats staan, op een gelijkspel: 2-2.

5 uur geleden
Liverpool wint met invaller Salah van Brighton

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft met Mo Salah als invaller een 2-0-zege geboekt op Brighton & Hove Albion. De Egyptenaar was door coach Arne Slot opnieuw niet in de basis opgenomen, een besluit dat de aanvaller eerder openlijk had bekritiseerd. Salah had met een assist een aandeel in de zege die tot stand kwam door twee doelpunten van Hugo Ekitike.

6 uur geleden