Toernooidirecteur: Australian Open hoe dan ook in Melbourne
MELBOURNE (ANP) - Craig Tiley gaat er alles aan doen om ervoor te zorgen dat de Australian Open volgend jaar gewoon in Melbourne zal plaatsvinden. De toernooidirecteur zei dat in een reactie op een rapport dat het evenement mogelijk moet worden verplaatst naar Dubai of Doha.
Televisiezender ABC meldde maandag dat vanwege het coronavirus de Australische regering overweegt de grenzen tot medio 2022 grotendeels gesloten te houden. Tennissers zouden niet bereid zijn nog eens veertien dagen voor aanvang van het toernooi te arriveren en zolang in quarantaine te gaan.
"We gaan een manier vinden om de spelers hier te krijgen die momenteel in een bubbel de wereld rondreizen", aldus Tiley. "We zijn het enige land waar quarantaine vereist is. We hebben een manier gevonden om dat te regelen en dat zullen we ook doen."
Australië is relatief succesvol geweest in het beheersen van het coronavirus en de regering beschouwt strikte beperkingen voor degenen die het land kunnen binnenkomen als een belangrijk onderdeel van hun strategie.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisser Daniil Medvedev is na zijn finaleplaats in Indian Wells al in de derde ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Miami. Francisco Cerúndolo uit Argentinië versloeg de als negende geplaatste Rus in drie sets: 6-0 4-6 7-5.
6 uur geledenLONDEN (ANP) - Atlete Sifan Hassan heeft zich afgemeld voor de marathon van Londen van volgende maand. Dat meldt de organisatie van het evenement in de Engelse hoofdstad. De Nederlandse oud-winnares kampt met een blessure aan haar achillespees.
10 uur geledenMIAMI (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is doorgedrongen tot de vierde ronde van het tennistoernooi van Miami. De Belarussische nummer 1 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Caty McNally met 6-4 6-2.
16 uur geledenMIAMI (ANP) - Carlos Alcaraz is in de derde ronde van het masterstoernooi van Miami uitgeschakeld. De Spaanse nummer 1 van de wereld verloor in drie sets van de Amerikaan Sebastian Korda: 3-6 7-5 4-6.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Nadine Visser heeft op de WK indooratletiek in het Poolse Torun de zilveren medaille behaald op de 60 meter horden. De 31-jarige atlete was in een spannende finale net iets langzamer dan Devynne Charlton van de Bahama's. De Poolse Pia Skrzyszowska greep het brons.
1 dag geledenALMONTE (ANP) - Motorcrosser Jeffrey Herlings heeft bij de Grote Prijs van Andalusië in de MXGP genoegen moeten nemen met de tweede plaats. Herlings eindigde in beide manches op het circuit in het Spaanse Almonte als tweede achter de Belg Lucas Coenen.
1 dag geledenTORUN (ANP) - Sofie Dokter heeft haar opmars in de meerkamp onverwacht snel bekroond met de wereldtitel op de vijfkamp. De pas 23-jarige Groningse atlete presteerde in de atletiekhal van het Poolse Torun indrukwekkend op vrijwel alle nummers en behaalde het goud met een Nederlands record van 4888 punten. Ze verbeterde de 4830 punten, waarmee Nadine Broersen in 2014 de wereldtitel veroverde.
1 dag geleden