Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toekomst Pérez in Formule 1 onzeker na debacle in Mexico

Toekomst Pérez in Formule 1 onzeker na debacle in Mexico

MEXICO-STAD (ANP) - Het is de vraag of Sergio Pérez het einde van het seizoen haalt bij Red Bull in de Formule 1. Teambaas Christian Horner uitte openlijk twijfels na het debacle van de Mexicaan in zijn thuisrace. Pérez eindigde met een beschadigde auto als zeventiende en daarmee ver buiten de punten. Red Bull zakte daardoor naar de derde plaats in het WK van de teams (constructeurs).

"Er komt een moment dat er moeilijke beslissingen worden genomen", zei Horner na afloop van de Grote Prijs van Mexico. "Het weekend van Pérez was verschrikkelijk. Er ging niets goed bij hem. Hij weet dat de Formule 1 een resultaatgerichte onderneming is en dat als je niet presteert, de schijnwerpers onvermijdelijk op jou gericht zijn. Als team hebben we beide auto's nodig om punten te scoren, dat is het wezen van Formule 1."

Pérez beleefde al een sof in de kwalificaties, waardoor hij als achttiende begon aan de race op het circuit van Mexico-Stad, waar honderdduizenden fans speciaal voor hem kwamen kijken. Hij had een goede start en won vijf plekken, maar viel later weer terug door een tijdstraf van 5 seconden voor een valse start. Tegen het einde van de race kwam hij in aanraking met Liam Lawson van RB en moest hij de race met schade uitrijden.

Meer uit Sport

Snowboardster Dekker tweede bij wereldbeker Bad Gastein

BAD GASTEIN (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker (28) is bij de wereldbekerwedstrijd in Bad Gastein als tweede geëindigd op het onderdeel parallelslalom. Dekker hoefde alleen de Italiaanse Lucia Dalmasso voor zich te dulden. De Poolse Aleksandra Krol-Walas eindigde als derde.

5 uur geleden
Doohan definitief weg bij Formule 1-team Alpine

SILVERSTONE (ANP) - Formule 1-team Alpine heeft het contract met Jack Doohan beëindigd. De 22-jarige Australiër heeft ingestemd met het besluit, meldt de Franse renstal.

12 uur geleden
Vijf spelers uit de top-10 bij ABN AMRO Open

ROTTERDAM (ANP) - Er staan vijf tennissers uit de top-10 van de wereld in het hoofdschema van het ABN AMRO Open. Dat heeft toernooidirecteur Richard Krajicek tijdens een persbijeenkomst in Ahoy bekendgemaakt.

13 uur geleden
Trucker Van den Brink wint opnieuw in Dakar Rally

WADI AD-DAWASIR (ANP) - Klassementsleider Mitchel van den Brink was maandag in de achtste etappe opnieuw de snelste bij de vrachtwagens. De Nederlandse coureur legde de 721 kilometer rond Wadi ad-Dawasir in Saudi-Arabië af in ruim vijf uur, met 5.31 minuten voorsprong op de Litouwse nummer 2 Vaidotas Zala. Daarmee vergroot Van den Brink zijn voorsprong in het algemeen klassement tot 38.33 minuten op Zala, die ook daar tweede staat. Van den Brink won ook al de proloog en de derde etappe.

1 dag geleden
Canadese tennisser Raonic beëindigt carrière

OTTAWA (ANP/AFP) - De Canadese tennisser Milos Raonic heeft officieel zijn carrière beëindigd. De 35-jarige voormalige nummer 3 van de wereld speelde zijn laatste wedstrijd tijdens de Olympische Spelen in 2024, waarna hij door blessures niet meer in actie kwam.

1 dag geleden
Hoolwerf moet bij EK genoegen nemen met zilver op massastart

TOMASZOW MAZOWIECKI (ANP) - Schaatser Bart Hoolwerf heeft bij de EK afstanden in Polen genoegen moeten nemen met zilver op de massastart. Hij werd geklopt door de Belgische titelverdediger Bart Swings, ook de olympisch kampioen. De Italiaan Andrea Giovannini werd derde.

2 dagen geleden
Del Grosso opnieuw Nederlands kampioen veldrijden

HUIJBERGEN (ANP) - Tibor del Grosso heeft zijn Nederlandse titel in het veldrijden geprolongeerd. Hij eindigde in het Brabantse Huijbergen voor Lars van der Haar, die zijn laatste NK reed. De derde plaats was voor Pim Ronhaar.

2 dagen geleden