Toch startbewijs schaatsers voor teamsprint op WK
HEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB heeft alsnog een startbewijs gekregen voor de teamsprint bij de mannen op de komende WK sprint in het Noorse Hamar. De Nederlandse sprinters hadden zich bij de wereldbekerwedstrijden niet geplaatst voor dit onderdeel, maar kunnen door een afmelding van een ander land alsnog meedoen aan het toernooi.
De WK sprint en de WK allround vinden dit jaar gelijktijdig plaats, van 3 tot en met 6 maart. De bond maakte vrijdag de selecties bekend en daar zaten geen verrassingen bij.
WK allround vrouwen: Irene Schouten, Antoinette de Jong en Merel Conijn. Reserve: Joy Beune. WK allround mannen: Patrick Roest, Marcel Bosker en Beau Snellink. Reserve: Kars Jansman.
WK sprint vrouwen: Jutta Leerdam, Femke Kok en Michelle de Jong. Reserve: Ireen Wüst. WK sprint mannen: Thomas Krol, Kai Verbij en Tijmen Snel. Reserve: Merijn Scheperkamp.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
1 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
1 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.
10 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.
12 uur geledenKASTELA (ANP) - Zeilster Roos Wind is op het Europees kampioenschap in de ILCA6-klasse in Kroatië vijfde geworden. De 21-jarige zeilster eindigde bij de wedstrijden na elf races als zesde, maar met het wegstrepen van de Amerikaanse Charlotte Rose finishte ze als vijfde op het EK. In het klassement onder 23 jaar werd ze tweede.
15 uur geledenVERBANIA (ANP) - Alberto Bettiol heeft de dertiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Italiaan van XDS Astana kwam na 189 kilometer tussen Alessandria en Verbania solo aan. Andreas Leknessund uit Noorwegen werd tweede en Jasper Stuyven uit België derde.
17 uur geledenVEENENDAAL (ANP) - Charlotte Kool heeft de vijfde editie van Veenendaal-Veenendaal op haar naam geschreven. De 27-jarige Nederlandse van Fenix-Deceuninck klopte Kathrin Schweinberger uit Oostenrijk en de Nederlandse Nienke Veenhoven na een rit van 120 kilometer in een sprint.
17 uur geleden