Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Toch nog wat sneeuw deze winter

Toch nog wat sneeuw deze winter

AMSTERDAM (ANP) - Veel mensen hebben deze zachte winter nog geen sneeuw gezien, maar daar lijkt verandering in te komen. Donderdag trekt vanuit het zuidwesten een neerslaggebied het land in waarbij er ook kans is op natte sneeuw, meldt Weeronline. Vooral in het midden, oosten en noordoosten wordt het mogelijk tijdelijk wit.

Sneeuw is een zeldzaamheid deze winter. Het lijkt erop dat donderdag meer sneeuw gaat vallen dan de hele winter bij elkaar. Er is tot nu toe slechts wat sneeuw gevallen in de Limburgse heuvels en in Groningen. Ook tijdens de winterse buien deze week zijn her en der sneeuwvlokken gespot, maar bij de meeste buien viel hagel.

Vooral de hogere gebieden, zoals de Veluwe en de Sallandse heuvelrug, maken kans op een kortstondige witte wereld, maar ook op het gras en de auto’s kan de sneeuw blijven liggen. Op wegen blijft de sneeuw een stuk moeilijker liggen, maar als er veel valt is tijdelijke gladheid niet geheel uitgesloten.

Meer uit Binnenland

NS toont vanaf december lijnnummers op stationsborden

UTRECHT (ANP) - De NS laat vanaf 13 december lijnnummers zien op informatieschermen op stations. De nummers moeten reizigers helpen hun trein te herkennen en geven vooral bij overstappen, spoorwijzigingen en verstoringen meer houvast.

1 uur geleden
Meer Europese steden willen bescherming van Strafhof in Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Meer steden willen Europese maatregelen om het Internationaal Strafhof (ICC) in Den Haag te beschermen tegen Amerikaanse sancties. De burgemeesters van Amsterdam, Barcelona, Brussel, Lille, Parijs, Rome en Straatsburg hebben samen met Den Haag een brief gestuurd aan Ursula von der Leyen, voorzitter van de Europese Commissie.

1 uur geleden
In hoger beroep veertien jaar cel voor 'abortusmoord' Diemen

AMSTERDAM (ANP) - Het gerechtshof in Amsterdam heeft woensdag in hoger beroep de 55-jarige Dennis van E. veroordeeld tot veertien jaar cel voor de moord op zijn ongeboren kind en de fatale mishandeling van de moeder daarvan, de 32-jarige Braziliaanse Patricia Oliveira dos Santos.

2 uur geleden
Taakstraffen geëist voor grafschennis begraafplaats Amersfoort

UTRECHT (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft woensdag voor de rechtbank in Utrecht taakstraffen van 40 tot 200 uur geëist tegen vier vrouwen voor grafschennis. De verdachten zouden op 11 september 2021 hebben deelgenomen aan een paranormale sessie op de begraafplaats Rusthof bij Amersfoort.

3 uur geleden
Eis 10 jaar cel voor beroven en verkrachten sekswerkers Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft woensdag bij de rechtbank in Amsterdam tien jaar cel geëist tegen de 34-jarige Soufiane El A., voor het beroven, verkrachten en opsluiten van twee vrouwen. "Een buitengewoon nare zaak", aldus de officier van justitie.

3 uur geleden
BuZa aan reizigers rond Madrid: neem contact op met familie

DEN HAAG (ANP) - Het ministerie van Buitenlandse Zaken (BuZa) roept Nederlanders in de regio tussen het Spaanse Madrid en Andalusië op hun familie of vrienden te laten weten hoe het met ze gaat. Bij de plaats Urda, circa 100 kilometer ten zuiden van Madrid, botsten woensdag twee hogesnelheidstreinen op elkaar. Daarbij zijn volgens verschillende Spaanse media tientallen doden gevallen.

5 uur geleden
Politie neemt servers in beslag bij internationaal onderzoek

UTRECHT (ANP) - De politie heeft tientallen servers in beslag genomen in een internationaal onderzoek naar een malafide hostingbedrijf. De onderneming wordt ervan verdacht medeplichtig te zijn aan het mogelijk maken van cybercriminaliteit.

7 uur geleden