Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

TMZ: Amerikaanse rapper Takeoff (28) doodgeschoten

TMZ: Amerikaanse rapper Takeoff (28) doodgeschoten

HOUSTON (ANP) - Rapper Takeoff is neergeschoten en overleden in Houston, Texas. Dat meldt entertainmentwebsite TMZ dinsdag. Op Twitter delen mensen berichten over het nieuws dat de 28-jarige Amerikaan voor hun ogen werd gedood. De politie van Houston bevestigt dat agenten ter plaatse waren bij een schietpartij waarbij ten minste één persoon om het leven is gekomen, maar wil niet zeggen dat het om de rapper gaat.

Kirshnik Khari Ball was de officiële naam van de rapper. Samen met zijn oom Quavo en zijn neef Offset, die niet meer bij de groep hoort, vormde hij het hiphoptrio Migos. In 2018 traden de rappers nog op in Nederland tijdens het festival Woo Hah! in Hilvarenbeek.

Volgens omstanders zou ook Quavo geraakt zijn bij de schietpartij in Houston, anderen spreken dat nieuws tegen en zeggen dat de 31-jarige niet geraakt is. De politie twittert dat twee andere slachtoffers naar het ziekenhuis zijn gebracht.

Meer uit Buitenland

WSJ: Iran vuurde raketten af richting basis in Indische Oceaan

TEHERAN (ANP) - Iran heeft onlangs twee ballistische raketten afgevuurd richting de Amerikaans-Britse militaire basis op Diego Garcia in de Indische Oceaan. Dat meldt de Amerikaanse krant The Wall Street Journal op gezag van Amerikaanse functionarissen.

27 minuten geleden
Iran praat met Japan over toegang Straat van Hormuz

TEHERAN (ANP) - Iran is bereid om Japanse schepen door de Straat van Hormuz te laten varen. Dat heeft de Iraanse minister van Buitenlandse Zaken Abbas Araghchi gezegd in een interview met het Japanse persbureau Kyodo.

29 minuten geleden
New York Times wint zaak rond persvrijheid Pentagon

NEW YORK (ANP) - Het besluit van de regering-Trump om de activiteiten van verslaggevers in het Pentagon aan banden te leggen, is in strijd met de Amerikaanse grondwet. Dat heeft een rechter vrijdag bepaald in een zaak die was aangespannen door The New York Times, meldt de krant.

2 uur geleden
Trump overweegt militaire operaties Iran af te schalen

WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump zegt te overwegen om de militaire operaties tegen Iran af te schalen. Hij begon drie weken geleden samen met Israël met het aanvallen van het land en claimt dat de oorlog zo goed als afgerond is.

3 uur geleden
Trump sluit staakt-het-vuren in Iran uit

WASHINGTON (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump sluit een bestand in Iran uit. Volgens hem zijn Israël en de Verenigde Staten aan de winnende hand in de oorlog en is er dus geen reden om te stoppen.

7 uur geleden
VS sturen 2500 extra mariniers naar Midden-Oosten

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten sturen 2500 extra mariniers naar het Midden-Oosten, meldden functionarissen aan persbureau Reuters. Het gaat om troepen die eventueel ook op land in Iran zouden kunnen worden ingezet, maar de functionarissen benadrukken dat daarover nog geen besluit is genomen.

11 uur geleden
Regering VS wil geld terug van Harvard-universiteit

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse regering probeert met een gerechtelijke procedure miljarden dollars federaal belastinggeld terug te krijgen van de gerenommeerde Universiteit van Harvard bij Boston.

11 uur geleden