Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tjaden heeft selectie zaalvoetballers voor EK in eigen land rond

Tjaden heeft selectie zaalvoetballers voor EK in eigen land rond

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Max Tjaden heeft de selectie van de Nederlandse zaalvoetballers voor het EK in eigen land rond. De groep bestaat uit vijftien spelers. FC Eindhoven, de koploper in de Eredivisie zaalvoetbal, is met vijf spelers hofleverancier. FC Marlène en Hovocubo leveren beide vier spelers.

Het EK wordt gespeeld in de Ziggo Dome in Amsterdam en MartiniPlaza in Groningen. De Nederlandse ploeg speelt de groepswedstrijden tegen Oekraïne (19 januari), Portugal (23 januari) en Servië (28 januari) allemaal in de Ziggo Dome. De knock-outfase van het toernooi wordt ook in Amsterdam afgewerkt, met de finale op zondag 6 februari.

De Oranje-internationals Justin Bijlow, Matthijs de Ligt, Teun Koopmeiners en Donyell Malen presenteerden in een filmpje de EK-selectie van de zaalvoetballers. Die bestaat uit Said Bouzambou, Dennis van den Eijnden, Manuel Kuijk, Oualid Saadouni, Jordany Martinus (allen FC Eindhoven), Mohamed Attaibi, Mo Darri, Amir Molkârâi, Barry de Wit (allen FC Marlène), Lahcen Bouyouzan, Yoshua St. Juste, Karim Mossaoui, Mats Velseboer (allen Hovocubo), Tevfik Ceyar (FCK de Hommel) en Jamal el Ghannouti (asv Lebo).

Meer uit Voetbal

Oranje onder 19 bereikt voor het eerst finale van het EK

BOEKAREST (ANP) - De voetballers van het Nederlands elftal onder 19 hebben voor het eerst de finale van het EK bereikt. De ploeg van bondscoach Peter van der Veen versloeg in de halve finale in Boekarest gastland Roemenië met 3-1. In de finale donderdag in Boekarest wacht Spanje, dat na verlenging met 6-5 won van Duitsland.

10 uur geleden
Ajax neemt verdedigster Noordermeer over van ADO Den Haag

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft verdedigster Daniëlle Noordermeer overgenomen van ADO Den Haag. De 26-jarige Zuid-Hollandse heeft een contract voor twee jaar getekend.

10 uur geleden
Crystal Palace legt bij PSV vertrekkende doelman Benítez vast

LONDEN (ANP) - Crystal Palace heeft doelman Walter Benítez, die vertrekt bij PSV, vastgelegd. De winnaar van de FA Cup meldt dat de Argentijnse keeper per 1 juli voor de club gaat spelen.

13 uur geleden
Vitesse stelt Duitser Rehm aan als nieuwe trainer

ARNHEM (ANP) - De Duitser Rüdiger Rehm is de nieuwe trainer van Vitesse. Dat meldt de club uit Arnhem op de website. De 46-jarige coach tekent een contract tot 2026, met een optie voor nog een jaar. Vitesse eindigde afgelopen seizoen als laatste in de eerste divisie, mede door puntenaftrek vanwege overtredingen van de licentieregels.

15 uur geleden
Gepasseerde Van Dongen wil niet meer meetrainen met EK-selectie

ZEIST (ANP) - Merel van Dongen wil niet als speelster op de reservelijst meedoen aan de voorbereiding van Oranje. Dat heeft de 32-jarige verdedigster laten weten aan Andries Jonker. De bondscoach had haar eerder laten weten dat Van Dongen niet bij de 23 geselecteerde speelsters voor het EK in Zwitserland zat.

15 uur geleden
Willem II stelt Stegeman aan als nieuwe hoofdtrainer

TILBURG (ANP) - Willem II heeft John Stegeman aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 48-jarige coach tekent een contract tot de zomer van 2027 bij de club die afgelopen seizoen naar de eerste divisie degradeerde.

16 uur geleden
FC Volendam moet vakken sluiten voor eerste thuisduel Eredivisie

VOLENDAM (ANP) - Het gepromoveerde FC Volendam moet tijdens de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen in de Eredivisie tegen AZ twee vakken sluiten voor het publiek. De kampioen van de eerste divisie kreeg deze straf vanwege ongeregeldheden tijdens het duel met Excelsior op 20 april. Dat meldt Volendam op de eigen website.

18 uur geleden