Tjaden heeft selectie zaalvoetballers voor EK in eigen land rond
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Max Tjaden heeft de selectie van de Nederlandse zaalvoetballers voor het EK in eigen land rond. De groep bestaat uit vijftien spelers. FC Eindhoven, de koploper in de Eredivisie zaalvoetbal, is met vijf spelers hofleverancier. FC Marlène en Hovocubo leveren beide vier spelers.
Het EK wordt gespeeld in de Ziggo Dome in Amsterdam en MartiniPlaza in Groningen. De Nederlandse ploeg speelt de groepswedstrijden tegen Oekraïne (19 januari), Portugal (23 januari) en Servië (28 januari) allemaal in de Ziggo Dome. De knock-outfase van het toernooi wordt ook in Amsterdam afgewerkt, met de finale op zondag 6 februari.
De Oranje-internationals Justin Bijlow, Matthijs de Ligt, Teun Koopmeiners en Donyell Malen presenteerden in een filmpje de EK-selectie van de zaalvoetballers. Die bestaat uit Said Bouzambou, Dennis van den Eijnden, Manuel Kuijk, Oualid Saadouni, Jordany Martinus (allen FC Eindhoven), Mohamed Attaibi, Mo Darri, Amir Molkârâi, Barry de Wit (allen FC Marlène), Lahcen Bouyouzan, Yoshua St. Juste, Karim Mossaoui, Mats Velseboer (allen Hovocubo), Tevfik Ceyar (FCK de Hommel) en Jamal el Ghannouti (asv Lebo).
Meer uit Voetbal
GIRONA (ANP) - FC Barcelona heeft zijn tweede nederlaag op rij geleden. Vier dagen na de 4-0 bij Atlético Madrid in het Spaanse bekertoernooi verloor de ploeg van aanvoerder Frenkie de Jong de competitiewedstrijd bij Girona met 2-1. Barcelona moet na de nederlaag de koppositie in La Liga afstaan aan Real Madrid, dat nu 2 punten meer heeft.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - John Heitinga is niet langer assistent-trainer bij Tottenham Hotspur. De voormalige coach van Ajax had de mogelijkheid om aan te blijven na het recente ontslag van Thomas Frank, maar heeft ervoor gekozen om afscheid te nemen. Dat meldde de club uit Londen in een verklaring.
4 uur geledenMONACO (ANP/AFP) - Coach Luis Enrique van Paris Saint-Germain is niet ingegaan op de kritiek van zijn sterspeler Ousmane Dembélé op de instelling van zijn ploeggenoten. "Rond PSG is altijd rumoer en dat moet je accepteren", was het enige wat de Spanjaard antwoordde op vragen van verslaggevers. Titelhouder PSG speelt dinsdag in de tussenronde van de Champions League de uitwedstrijd tegen AS Monaco.
5 uur geledenLISSABON (ANP/RTR) - José Mourinho vreest Real Madrid meer dan ooit. "Een gekrenkte ploeg is gevaarlijk", zei de coach van het Portugese Benfica op de persconferentie in aanloop naar het eerste treffen met de Spaanse club in de tussenronde van de Champions League. Mourinho verwees naar de 4-2-zege op Real Madrid vorige maand in de laatste ronde van de groepsfase, waardoor vijftienvoudig Champions League-winnaar Real zich niet rechtstreeks plaatste bij de laatste zestien.
6 uur geledenZEIST (ANP) - Thibo Baeten van Go Ahead Eagles is voor drie wedstrijden geschorst, waarvan één voorwaardelijk. De KNVB heeft de aanvaller de straf opgelegd vanwege de overtreding die hij zondag maakte op Feyenoord-speler Oussama Targhalline, waarvoor hij rood kreeg.
10 uur geledenSANTOS (ANP) - Neymar is na twee maanden blessureleed weer in actie gekomen voor zijn Braziliaanse club Santos. In het Campeonato Paulista, het kampioenschap van de staat São Paulo, viel hij bij rust in tegen Velo Clube. Hij gaf een assist in de thuiswedstrijd die Santos met 6-0 won. De Braziliaan onderging in december een knieoperatie.
14 uur geledenNAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
1 dag geleden