Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tjaden heeft selectie zaalvoetballers voor EK in eigen land rond

Tjaden heeft selectie zaalvoetballers voor EK in eigen land rond

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Max Tjaden heeft de selectie van de Nederlandse zaalvoetballers voor het EK in eigen land rond. De groep bestaat uit vijftien spelers. FC Eindhoven, de koploper in de Eredivisie zaalvoetbal, is met vijf spelers hofleverancier. FC Marlène en Hovocubo leveren beide vier spelers.

Het EK wordt gespeeld in de Ziggo Dome in Amsterdam en MartiniPlaza in Groningen. De Nederlandse ploeg speelt de groepswedstrijden tegen Oekraïne (19 januari), Portugal (23 januari) en Servië (28 januari) allemaal in de Ziggo Dome. De knock-outfase van het toernooi wordt ook in Amsterdam afgewerkt, met de finale op zondag 6 februari.

De Oranje-internationals Justin Bijlow, Matthijs de Ligt, Teun Koopmeiners en Donyell Malen presenteerden in een filmpje de EK-selectie van de zaalvoetballers. Die bestaat uit Said Bouzambou, Dennis van den Eijnden, Manuel Kuijk, Oualid Saadouni, Jordany Martinus (allen FC Eindhoven), Mohamed Attaibi, Mo Darri, Amir Molkârâi, Barry de Wit (allen FC Marlène), Lahcen Bouyouzan, Yoshua St. Juste, Karim Mossaoui, Mats Velseboer (allen Hovocubo), Tevfik Ceyar (FCK de Hommel) en Jamal el Ghannouti (asv Lebo).

Meer uit Voetbal

Napoli pakt ticket Champions League, AS Roma verslaat Lazio

PISA (ANP) - Napoli heeft zich op de voorlaatste speeldag verzekerd van een ticket voor de Champions League. De ploeg van Sam Beukema won met 3-0 bij Pisa. Het AS Roma van Donyell Malen en Devyne Rensch maakt ook een goede kans op deelname aan het belangrijkste Europese toernooi na een 2-0-zege in de derby tegen Lazio.

7 minuten geleden
FIFA blij met 'uitstekende en constructieve bijeenkomst' met Iran

ISTANBUL (ANP) - Secretaris-generaal Mattias Grafström van de FIFA is "erg blij" met de gesprekken die hij zaterdag met de voetbalbond van Iran heeft gevoerd in aanloop naar het WK voetbal. "We hebben een uitstekende en constructieve bijeenkomst gehad", vertelde Grafström.

2 uur geleden
Belgische voetbalclub Antwerp ontslaat trainer Oosting

ANTWERPEN (ANP) - De Belgische voetbalclub Royal Antwerp FC heeft trainer Joseph Oosting ontslagen. De 54-jarige Nederlander was sinds november werkzaam in Antwerpen.

3 uur geleden
Chelsea bevestigt komst van trainer Alonso

LONDEN (ANP) - Chelsea heeft de komst van trainer Xabi Alonso bevestigd. De Spaanse coach tekende een contract voor vier jaar bij de club uit Londen. Hij begint op 1 juli aan zijn nieuwe baan.

4 uur geleden
Spaanse trainer Alonso lijkt dicht bij overgang naar Chelsea

MADRID (ANP) - De Spanjaard Xabi Alonso lijkt de nieuwe trainer van Chelsea te worden. De voormalige coach van Real Madrid, waar hij in januari vertrok, ging op X zelf kort op de eventuele overgang in.

4 uur geleden
Voetballers Iran maandag naar WK-trainingskamp in Turkije

TEHERAN (ANP/AFP) - De voetballers van Iran vertrekken maandag naar Turkije voor een trainingskamp en om hun visumaanvragen af te ronden voor het WK voetbal. Dat heeft bondscoach Amir Ghalenoei gezegd op de site van de Iraanse voetbalbond.

15 uur geleden
Cristiano Ronaldo verliest met Al Nassr finale Aziatisch toernooi

RIYADH (ANP) - Cristiano Ronaldo heeft met zijn ploeg Al Nassr de finale van de AFC Champions League Two verloren. Het elftal uit Saudi-Arabië ging in de eindstrijd van het tweede clubtoernooi van Azië met 1-0 onderuit tegen het Japanse Gamba Osaka.

16 uur geleden