Titelverdediger Palmeiras weer in finale Copa Libertadores
BELO HORIZONTE (ANP/RTR) - De Braziliaanse voetbalclub Palmeiras kan voor het tweede jaar op rij de Copa Libertadores winnen, het Zuid-Amerikaanse equivalent van de Champions League. De titelverdediger uit São Paulo bereikte de finale door Atlético Mineiro uit te schakelen.
De regerend kampioen kwam in de halve finales in de thuiswedstrijd niet verder dan 0-0 en speelde dinsdag (plaatselijke tijd) eveneens gelijk in de uitwedstrijd in Belo Horizonte met 1-1, maar dat doelpunt telde dubbel en bezorgde Palmeiras de finaleplek. Tegenstander wordt de winnaar van de halve finale tussen de Flamengo uit Brazilië en Barcelona uit Ecuador.
Atlético kwam in eigen huis na 52 minuten op voorsprong door een rake kopbal van Eduardo Vargas. Dudu maakte in de 68e minuut de gelijkmaker.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Davy Klaassen zag Ajax 'collectief falen' in de verloren uitwedstrijd tegen AZ (6-0) in de achtste finale van de KNVB-beker. "Ik denk dat je bij ons niemand kunt opnoemen die wel goed was", zei de aanvoerder vlak na de wedstrijd.
7 uur geledenALBACETE (ANP) - Álvaro Arbeloa heeft zijn eerste wedstrijd als trainer van Real Madrid op pijnlijke wijze verloren. De opvolger van de maandag vertrokken Xabi Alonso werd met zijn ploeg na een 3-2-nederlaag bij Albacete uitgeschakeld in de achtste finales van de Spaanse beker. Albacete komt uit in de Segunda División.
7 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard heeft afscheid genomen van middenvelder Ryan Fosso. De 23-jarige Zwitser maakt een transfer naar Sturm Graz.
7 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - PSV heeft met een 4-1-overwinning tegen FC Den Bosch de kwartfinale van de KNVB-beker bereikt. De kampioen van Nederland kwam in Stadion De Vliert geen moment in de problemen tegen de huidige nummer 7 van de eerste divisie.
8 uur geledenNAPELS (ANP) - Napoli heeft voor de derde keer op rij gelijkgespeeld in de Serie A. De regerend kampioen kwam in Napels niet verder dan 0-0 tegen Parma. Vorige week speelde de nummer 3 van Italië gelijk tegen Hellas Verona (2-2) en Internazionale (2-2).
10 uur geledenTANGER (ANP) - Senegal staat zondag in de finale van de Afrika Cup. De 'Leeuwen van Teranga' wonnen woensdag in Tanger in de halve finale met 1-0 van Egypte. Senegal speelt in de eindstrijd tegen de winnaar van de wedstrijd tussen gastland Marokko en Nigeria. Die twee landen spelen woensdagavond tegen elkaar in Rabat.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - Youri Baas mist de uitwedstrijd van Ajax tegen AZ in de achtste finale van de KNVB-beker. De verdediger is niet fit en ontbreekt in de selectie van de bezoekers uit Amsterdam.
10 uur geleden