Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Titelverdediger Osaka verrast door tienertalent Gauff

Titelverdediger Osaka verrast door tienertalent Gauff

MELBOURNE (ANP) - Titelhoudster Naomi Osaka is in de derde ronde van de Australian Open uitgeschakeld door tienertalent Cori Gauff. De Japanse verloor met 6-3 6-4 van de pas 15-jarige Amerikaanse. Gauff had slechts 67 minuten nodig om de nummer 4 van de wereld te verrassen.

Gauff had vorig jaar al opzien gebaard door op Wimbledon de vierde ronde te halen. De tiener begon als de nummer 67 aan de Australian Open. Ze wordt beschouwd als het grootste tennistalent ter wereld.

De stoïcijnse Gauff maakte het na ruim een uur af met een lovegame na de zoveelste onnodige fout van Osaka, die het centercourt in rap tempo verliet. Vorig jaar had ze op de US Open nog met 6-3 6-0 gewonnen van het aanstormende talent, dat dit jaar haar debuut maakt in het hoofdtoernooi van de Australian Open.

Met Osaka verdween op dezelfde dag al de derde oud-winnares van het toneel in Melbourne. Eerder op vrijdag werden Serena Williams en Caroline Wozniacki al uitgeschakeld.

De 22-jarige Osaka versloeg vorig jaar in de finale Petra Kvitova. Eind 2018 won ze ten koste van Serena Williams al de US Open.

Meer uit Sport

Piastri gelooft na mindere periode nog in wereldtitel Formule 1

LUSAIL (ANP) - Oscar Piastri gelooft nog altijd dat hij dit jaar wereldkampioen in de Formule 1 kan worden. "Er is nog steeds een kans, ook al heb ik wel wat geluk nodig. Maar het is in het verleden vaker gebeurd, dus het is niet onmogelijk", zei de 24-jarige Australiër van McLaren bij een persmoment op het Lusail International Circuit.

1 uur geleden
Norris ziet Verstappen altijd als 'grote bedreiging'

LUSAIL (ANP) - Lando Norris kan in de Grote Prijs van Qatar zijn eerste wereldtitel in de Formule 1 veroveren, maar de Brit van McLaren weet ook dat Max Verstappen nog altijd kans heeft. "Max is een bedreiging, omdat ik weet waartoe hij in staat is. Maar dat is in Qatar niet ineens anders, want we hebben Max bij iedere race dit jaar als een bedreiging gezien, ook toen zijn achterstand veel groter was", zei hij bij een persmoment op het Lusail International Circuit.

2 uur geleden
Russen mogen onder eigen vlag weer meedoen aan judowedstrijden

ABU DHABI (ANP) - Russische judoka's mogen vanaf komend weekend weer onder hun eigen vlag meedoen aan internationale wedstrijden. Ook het volkslied mag vanaf de Grand Slam van Abu Dhabi komend weekend weer gespeeld worden, heeft de International Judo Federation (IJF) besloten.

4 uur geleden
McLaren-teambaas: we hebben Las Vegas achter ons gelaten

DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft de gebeurtenissen tijdens de Grote Prijs van Las Vegas achter zich gelaten. Dat stelt teambaas Andrea Stella in een persbericht, in aanloop naar de GP van Qatar.

20 uur geleden
Verstappen bekijkt titelstrijd in de Formule 1 'race voor race'

DOHA (ANP) - Max Verstappen gaat de strijd om de wereldtitel in de Formule 1 "race voor race bekijken". Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in aanloop naar de GP van Qatar via zijn team Red Bull. "We gaan elk raceweekend in met de instelling om zoveel mogelijk punten te pakken", aldus Verstappen. "We kunnen ons alleen een perfect weekend veroorloven."

23 uur geleden
Formule 1-ontwerper Newey wordt teambaas bij Aston Martin

DOHA (ANP) - Adrian Newey wordt komend seizoen de nieuwe teambaas van Aston Martin. Dat heeft het Formule 1-team bekendgemaakt. Hij volgt daarmee Andy Cowell op, die een andere functie krijgt.

23 uur geleden
Handbalster Abbingh stopt na dit seizoen ook bij haar club

ROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh stopt na dit seizoen met handballen. Dat zei de aanvoerster van Oranje tijdens een persmoment in Ahoy voorafgaand aan haar laatste WK.

23 uur geleden