Titelverdediger Nadal verslaat in Parijs ook Sinner in drie sets
PARIJS (ANP) - Titelhouder Rafael Nadal heeft op Roland Garros ook zijn partij in de vierde ronde in drie sets gewonnen. De 13-voudig kampioen versloeg de 19-jarige Italiaan Jannik Sinner na 2 uur en 17 minuten zonder grote problemen. De setstanden waren: 7-5 6-3 6-0.
Nadal ging nog wel wat stroef van start tegen Sinner, de nummer 19 van de wereldranglijst. Hij verloor in de eerste set twee servicebeurten op rij, maar bij een achterstand van 3-5 kreeg hij alsnog de smaak te pakken. In de daaropvolgende vier games stond de Spaanse routinier slechts 2 punten af. Daarna bleef hij duidelijk de betere speler.
Voor Nadal was het de derde opeenvolgende zege tegen Sinner. Vorig jaar kwamen beide spelers elkaar in de kwartfinales in Parijs eveneens tegen. Ook die partij won Nadal in drie sets. Eerder dit jaar was de Spanjaard bij het graveltoernooi van Rome in twee sets te sterk voor de jonge Italiaan.
De als derde geplaatste Nadal speelt in de kwartfinales tegen de als tiende geplaatste Argentijn Diego Schwartzman, die de Duitser Jan-Lennard Struff versloeg: 7-6 (9) 6-4 7-5. Schwartzman is evenals Nadal dit toernooi in Parijs nog zonder setverlies.
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - De komende dagen is er kans op een marathon op natuurijs. Maar er is nog veel onzekerheid, zegt schaatsbond KNSB. De bond kijkt naar de "temperaturen, wind en bewolking", laat natuurijscoördinator Geert-Jan Muskens desgevraagd weten.
8 uur geledenMAASBRACHT (ANP) - Max Verstappen heeft een nieuw contract getekend voor zijn raceteam dat in de GT3-klasse uitkomt. Verstappen Racing is overgestapt van Aston Martin naar Mercedes. Er is volgens een persbericht een meerjarig contract getekend met de Duitse autofabrikant. De keuze voor Mercedes is genomen met inbreng van de Formule 1-coryfee, want Verstappen heeft onlangs zelf de Mercedes GT3 getest op het circuit in het Portugese Estoril.
23 uur geledenLAVAZÈ (ANP/DPA) - De Noorse biatleet Sivert Guttorm Bakken droeg een hoogtetrainingsmasker toen hij dood werd aangetroffen in zijn hotelkamer in het Italiaanse Lavazè. De Noorse biatlonfederatie heeft aangegeven dat ze de komende dagen helderheid wil verschaffen over de zaak.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/AFP) - Lindsey Vonn kan over een kleine anderhalve maand voor de vijfde keer deelnemen aan de Olympische Spelen. De 41-jarige Amerikaanse skiester keerde iets meer dan een jaar geleden terug in competitie, nadat ze in 2019 vanwege een hardnekkige knieblessure haar loopbaan had beëindigd. Vonn, op de Winterspelen van Vancouver 2010 goed voor goud op de afdaling, is na een reeks goede prestaties officieel geselecteerd voor de Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Michael van Gerwen (36) heeft eenvoudig de derde ronde van het WK darts in Londen bereikt. De drievoudig wereldkampioen won in het Londense Alexandra Palace met 3-1 van de Ier William O'Connor. Van Gerwen kwam vrijwel geen moment in de problemen tegen O'Connor. Mighty Mike gooide bij vlagen weer als vanouds en kende alleen in de derde set een inzinking.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Danny Noppert is na een meeslepende wedstrijd uitgeschakeld op het WK darts in Londen. De 34-jarige Fries ging in de tweede ronde ondanks een sterke comeback met 3-2 onderuit tegen de Britse WK-debutant Justin Hood. In de allesbeslissende vijfde set was het maximale aantal van 11 legs nodig om de wedstrijd te beslissen (6-5).
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Jermaine Wattimena heeft zich geplaatst voor de derde ronde op het WK darts. De 37-jarige darter uit Westervoort won een enerverend duel met de Brit Scott Williams (3-2).
2 dagen geleden