Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Titelverdediger Nadal verslaat in Parijs ook Sinner in drie sets

Titelverdediger Nadal verslaat in Parijs ook Sinner in drie sets

PARIJS (ANP) - Titelhouder Rafael Nadal heeft op Roland Garros ook zijn partij in de vierde ronde in drie sets gewonnen. De 13-voudig kampioen versloeg de 19-jarige Italiaan Jannik Sinner na 2 uur en 17 minuten zonder grote problemen. De setstanden waren: 7-5 6-3 6-0.

Nadal ging nog wel wat stroef van start tegen Sinner, de nummer 19 van de wereldranglijst. Hij verloor in de eerste set twee servicebeurten op rij, maar bij een achterstand van 3-5 kreeg hij alsnog de smaak te pakken. In de daaropvolgende vier games stond de Spaanse routinier slechts 2 punten af. Daarna bleef hij duidelijk de betere speler.

Voor Nadal was het de derde opeenvolgende zege tegen Sinner. Vorig jaar kwamen beide spelers elkaar in de kwartfinales in Parijs eveneens tegen. Ook die partij won Nadal in drie sets. Eerder dit jaar was de Spanjaard bij het graveltoernooi van Rome in twee sets te sterk voor de jonge Italiaan.

De als derde geplaatste Nadal speelt in de kwartfinales tegen de als tiende geplaatste Argentijn Diego Schwartzman, die de Duitser Jan-Lennard Struff versloeg: 7-6 (9) 6-4 7-5. Schwartzman is evenals Nadal dit toernooi in Parijs nog zonder setverlies.

Meer uit Sport

Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit Belgiƫ: 3-2.

18 uur geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

18 uur geleden
Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

20 uur geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

21 uur geleden
Geen Parijs-Roubaix voor wielrenner Evenepoel

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.

21 uur geleden
Van de Zandschulp klimt tien plaatsen op wereldranglijst tennis

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.

1 dag geleden
Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

1 dag geleden