Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Titelverdediger Nadal verslaat in Parijs ook Sinner in drie sets

Titelverdediger Nadal verslaat in Parijs ook Sinner in drie sets

PARIJS (ANP) - Titelhouder Rafael Nadal heeft op Roland Garros ook zijn partij in de vierde ronde in drie sets gewonnen. De 13-voudig kampioen versloeg de 19-jarige Italiaan Jannik Sinner na 2 uur en 17 minuten zonder grote problemen. De setstanden waren: 7-5 6-3 6-0.

Nadal ging nog wel wat stroef van start tegen Sinner, de nummer 19 van de wereldranglijst. Hij verloor in de eerste set twee servicebeurten op rij, maar bij een achterstand van 3-5 kreeg hij alsnog de smaak te pakken. In de daaropvolgende vier games stond de Spaanse routinier slechts 2 punten af. Daarna bleef hij duidelijk de betere speler.

Voor Nadal was het de derde opeenvolgende zege tegen Sinner. Vorig jaar kwamen beide spelers elkaar in de kwartfinales in Parijs eveneens tegen. Ook die partij won Nadal in drie sets. Eerder dit jaar was de Spanjaard bij het graveltoernooi van Rome in twee sets te sterk voor de jonge Italiaan.

De als derde geplaatste Nadal speelt in de kwartfinales tegen de als tiende geplaatste Argentijn Diego Schwartzman, die de Duitser Jan-Lennard Struff versloeg: 7-6 (9) 6-4 7-5. Schwartzman is evenals Nadal dit toernooi in Parijs nog zonder setverlies.

Meer uit Sport

Paralympiërs gehinderd in reis naar Milaan door oorlog Iran

MILAAN (ANP) - Sommige deelnemers aan de Paralympische Winterspelen ondervinden hinder bij hun reis naar Milaan en Cortina d'Ampezzo vanwege de sluiting van het luchtruim in het Midden-Oosten. Dat blijkt uit een verklaring van het Internationaal Paralympisch Comité (IPC). Door de oorlog in Iran en Iraanse aanvallen op omliggende landen is het luchtruim boven Iran, diverse Golfstaten en elders in het Midden-Oosten gesloten.

28 minuten geleden
Petit en Kampschreur vlaggendragers voor Paralympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Claire Petit en Jeroen Kampschreur zijn op 6 maart de vlaggendragers voor Nederland tijdens de openingsceremonie in Verona van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo.

57 minuten geleden
Tennisser Griekspoor kan Dubai nog niet uit door oorlog Iran

DUBAI (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor zit nog altijd in Dubai nadat hij daar de finale van het ATP-toernooi had bereikt. Door de oorlog in Iran en de aanvallen van Iran op omliggende landen, waaronder de Verenigde Arabische Emiraten, gaan er geen vluchten vanaf het vliegveld van Dubai. "We krijgen er wel wat van mee", zegt zijn coach Marc Dijkhuizen tegen het ANP. Dijkhuizen zit samen met Griekspoor en diens broer Scott nog altijd in het spelershotel, op enkele kilometers afstand van het vliegveld.

17 uur geleden
Smits keert na gemist EK handbal terug in selectie Golden League

ARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits is door bondscoach Staffan Olsson opgeroepen voor de Golden League. Dat toernooi, waaraan verder Noorwegen, Denemarken en de Verenigde Staten meedoen, wordt van donderdag 19 tot en met zondag 22 maart in Denemarken gespeeld.

19 uur geleden
Schulting en De Laat niet opgenomen in selectie WK shorttrack

UTRECHT (ANP) - Olympiërs Suzanne Schulting en Itzhak de Laat zijn niet opgenomen in de selectie van de shorttrackers voor het WK, dat van 13 tot en met 15 maart in de Canadese stad Montreal plaatsvindt. Dat blijkt uit de selectie die de KNSB maandag heeft bekendgemaakt.

19 uur geleden
Start Formule 1-seizoen nog niet in gevaar door oorlog Iran

MELBOURNE (ANP/DPA) - De eerste race van het Formule 1-seizoen, zondag 8 maart in Melbourne, komt voorlopig niet in de problemen vanwege de oorlog in Iran. Dat zegt Travis Auld, directeur van de Grote Prijs van Australië.

22 uur geleden
Schaatser Botman als Nederlands kampioen naar WK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Janno Botman heeft zich als nationaal kampioen geplaatst voor het WK sprint van volgende week in Heerenveen. Hij hield na vier afstanden Tim Prins en Kayo Vos achter zich.

1 dag geleden