Titelverdediger Manchester City na rust langs Rode Ster Belgrado
MANCHESTER (ANP) - Titelhouder Manchester City is het nieuwe seizoen in de Champions League gestart met een 3-1-overwinning op Rode Ster Belgrado.
Voor rust regen de Engelsen de kansen aaneen, maar Rodri, Erling Haaland, Oranje-international Nathan Aké en Phil Foden hadden het vizier niet op scherp staan. Doelman Omri Glazer onderscheidde zich bovendien met een aantal reddingen.
Rode Ster Belgrado maakte op slag van rust tegen alle verhoudingen in de 0-1 door toedoen van Osman Bukari, die in de aanloop net geen buitenspel stond.
RB Leipzig
In de tweede helft stelde Manchester City alsnog orde op zaken. Julián Álvarez maakte snel de gelijkmaker en kreeg even later bij de 2-1 hulp van de blunderende Glazer. Rodri zorgde voor de derde Engelse treffer.
Eerder op de avond won RB Leipzig in dezelfde groep G met 3-1 bij Young Boys.
Meer uit Voetbal
GRONINGEN (ANP) - Dick Lukkien blijft ook na dit seizoen trainer van FC Groningen. De 53-jarige Veendammer heeft zijn aflopende contract met twee jaar verlengd en is nu tot de zomer van 2028 aan de huidige nummer 5 van de Eredivisie verbonden.
34 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord incasseert klap op klap in de slotfase van de eerste seizoenshelft. De ploeg van Robin van Persie leed tegen sc Heerenveen (2-3) de zevende nederlaag in negen duels en ligt uit de KNVB-beker.
3 uur geledenSITTARD/OSS (ANP) - Almere City heeft Fortuna Sittard uitgeschakeld in de tweede ronde van de KNVB-beker. De club, uitkomend in de eerste divisie, zegevierde met 3-2 in Limburg.
10 uur geledenDOHA (ANP) - Paris Saint-Germain heeft het succesvolle jaar 2025 nog meer glans gegeven met winst van de FIFA Intercontinental Cup, de opvolger van het WK voor clubs. De winnaar van de Champions League en kampioen van Frankrijk versloeg het Braziliaanse Flamengo in Doha. PSG zegevierde, na een gelijke stand na reguliere speeltijd en verlenging (1-1), na een strafschoppenserie (2-1).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft zich eenvoudig geplaatst voor de achtste finales van de KNVB-beker. De ploeg van interim-trainer Fred Grim won overtuigend van Excelsior Maassluis in het stadion van Sparta Rotterdam (2-7).
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Luciano Valente begint om 21.00 uur met Feyenoord aan het thuisduel met sc Heerenveen in de KNVB-beker. De middenvelder viel zondag tijdens het verloren uitduel met Ajax (2-0) geblesseerd uit na een botsing met Youri Regeer. Hij is op tijd hersteld voor een basisplaats in De Kuip.
11 uur geledenZEIST (ANP) - De KNVB gaat na het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico in gesprek met bondscoach Ronald Koeman over zijn toekomst bij het Nederlands elftal. "Het WK is een zeer belangrijk ijkpunt voor ons, een denkbeeldige finishlijn", zegt KNVB-directeur Marianne van Leeuwen op de website van het Algemeen Dagblad.
14 uur geleden