Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Titelverdediger Auger-Aliassime begint met overtuigende zege

Titelverdediger Auger-Aliassime begint met overtuigende zege

ROTTERDAM (ANP) - Titelverdediger Félix Auger-Aliassime is overtuigend begonnen aan de vijftigste editie van het ABN AMRO Open. De nummer 8 van de wereld liet in de openingsronde van het tennistoernooi van Rotterdam de Italiaan Lorenzo Sonego, die 60e staat op de wereldranglijst, met 6-2 6-3 kansloos.

Na 1 uur en 22 minuten maakte Auger-Aliassime het af met een ace, zijn dertiende van de wedstrijd. De Canadees werd zelf niet gebroken en benutte al zijn drie breakpoints.

"Het gebeurt niet altijd dat ik een toernooi zo goed begin. De score was duidelijk in mijn voordeel, maar het voelde niet als een makkelijke zege. Ik ervaar gezonde druk als titelhouder en ben blij om hier terug te zijn. Ik bewaar geweldige herinneringen aan dit toernooi", zei Auger-Aliassime.

Finale vorig jaar tegen Tsitsipas

Vorig jaar was Auger-Aliassime in de finale met 6-4 6-2 te sterk voor de Griek Stefanos Tsitsipas, die dit jaar eveneens van de partij is in Ahoy. Tsitsipas neemt het dinsdagavond om 19.30 uur op tegen Emil Ruusuvuori.

Voor de 22-jarige Auger-Aliassime was het pas zijn eerste wedstrijd sinds de Australian Open. Hij haalde in Melbourne de vierde ronde.

Meer uit Sport

McLaren-teambaas: we hebben Las Vegas achter ons gelaten

DOHA (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft de gebeurtenissen tijdens de Grote Prijs van Las Vegas achter zich gelaten. Dat stelt teambaas Andrea Stella in een persbericht, in aanloop naar de GP van Qatar.

8 uur geleden
Verstappen bekijkt titelstrijd in de Formule 1 'race voor race'

DOHA (ANP) - Max Verstappen gaat de strijd om de wereldtitel in de Formule 1 "race voor race bekijken". Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in aanloop naar de GP van Qatar via zijn team Red Bull. "We gaan elk raceweekend in met de instelling om zoveel mogelijk punten te pakken", aldus Verstappen. "We kunnen ons alleen een perfect weekend veroorloven."

11 uur geleden
Formule 1-ontwerper Newey wordt teambaas bij Aston Martin

DOHA (ANP) - Adrian Newey wordt komend seizoen de nieuwe teambaas van Aston Martin. Dat heeft het Formule 1-team bekendgemaakt. Hij volgt daarmee Andy Cowell op, die een andere functie krijgt.

11 uur geleden
Handbalster Abbingh stopt na dit seizoen ook bij haar club

ROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh stopt na dit seizoen met handballen. Dat zei de aanvoerster van Oranje tijdens een persmoment in Ahoy voorafgaand aan haar laatste WK.

11 uur geleden
Italiaanse skiester Brignone is terug op de piste

MILAAN (ANP) - De Italiaanse skiester Federica Brignone is zeven maanden na een dubbele beenbreuk terug op de piste. Volgens de Italiaanse wintersportfederatie gaat ze er alles aan doen om aan de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo deel te nemen.

13 uur geleden
Verstappen genomineerd voor 'actie van het jaar' in Formule 1

DOHA (ANP) - Max Verstappen is genomineerd voor 'de actie van het jaar'. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 kan die prijs tijdens het gala van autosportfederatie FIA later dit jaar winnen. Verstappen maakte zijn in het oog springende actie na de start van de GP in Imola waar hij Oscar Piastri voorbijging. Lando Norris en Oliver Bearman zijn de andere genomineerden.

15 uur geleden
Hockeysters zonder aanvoerster Sanders naar Argentinië

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse hockeysters reizen zonder Pien Sanders naar Argentinië voor de start van het nieuwe seizoen van de Pro League. De aanvoerster is onvoldoende fit voor twee dubbele confrontaties met het gastland en Duitsland.

18 uur geleden