Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Titelverdediger Alcaraz begint in Miami met vlotte zege

Titelverdediger Alcaraz begint in Miami met vlotte zege

MIAMI (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz is het masterstoernooi van Miami begonnen met een vlotte overwinning. De nummer 1 van de wereld, die zijn titel verdedigt in Florida, had iets meer dan een uur nodig om de Argentijn Facundo Bagnis te verslaan: 6-0 6-2. "Een perfecte start", aldus Alcaraz, die vorige week al de masters van Indian Wells op zijn naam schreef en in Miami voor de zogeheten 'Sunshine Double' gaat.

De 19-jarige Spanjaard had een 'bye' in de eerste ronde. Hij treft nu de Serviër Dusan Lajovic in de derde ronde. "Deze baan is sneller dan die in Indian Wells, de luchtvochtigheid is ook wat hoger. Kortom: het duurt even om te wennen aan deze omstandigheden", aldus Alcaraz, die in de finale in Indian Wells een einde maakte aan de lange zegereeks van de Rus Daniil Medvedev.

De Duitser Alexander Zverev, nummer 15 van de wereld, liet zich in de tweede ronde verrassen door de Japanner Taro Daniel: 6-0 6-4.

Bij de vrouwen vlogen drie tennissters uit de top 10 van de wereld uit het toernooi. Caroline Garcia uit Frankrijk (vierde op de wereldranglijst) moest het afleggen tegen de Roemeense Sorana Cirstea (6-2 6-3). Ons Jabeur, de mondiale nummer 5 uit Tunesië, verloor van de Russische qualifier Varvara Gravtsjeva (6-2 6-2). Maria Sakkari werd verslagen door Bianca Andreescu. De Griekse nummer 10 van de wereld boog in drie sets voor de Canadese: 5-7 6-3 6-4.

Australian Open-winnares Aryna Sabalenka maakte geen fout. De tennisster uit Belarus klopte de Amerikaanse Shelby Rogers met 6-4 6-3.

Meer uit Sport

Andrejeva verslaat Kostjoek en bereikt finale op Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva staat voor het eerst in de finale van Roland Garros. De 19-jarige Russin versloeg in een beladen halve finale de Oekraïense Marta Kostjoek in twee sets: 6-1 6-3. Twee jaar geleden stond de huidige nummer 8 van de wereld al eens in de halve finale op het Franse grandslamtoernooi, maar die verloor ze destijds.

15 minuten geleden
Verstappen voorzichtig over kansen bij Grand Prix van Monaco

MONACO (ANP) - Max Verstappen weet nog niet precies wat hij van de Red Bull kan verwachten in de straten van Monaco. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is daarom voorzichtig in vragen over zijn kansen bij de Grand Prix van Monaco. "De kwalificatie is het hoogtepunt van het weekend. Daar moet je presteren", was Verstappen duidelijk.

52 minuten geleden
3x3-basketbalsters na twee zeges naar kwartfinales op WK

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben op het WK in Warschau de kwartfinales bereikt. De regerend wereldkampioen won ook de derde en vierde groepswedstrijd van respectievelijk Kazachstan en Polen en is zo groepswinnaar in groep A.

19 uur geleden
Bisschops wint 100 meter in Finland, zilver Schilder met kogel

TURKU (ANP) - Atlete Minke Bisschops heeft bij de Paavo Nurmi Games in Finland de 100 meter op haar naam geschreven. De 23-jarige sprintster won op de atletiekwedstrijd in Turku in 11,25 seconden.

20 uur geleden
Vollering wint vijfde Giro-rit, Van der Breggen behoudt roze

SANTO STEFANO DI CADORE (ANP) - Demi Vollering heeft de vijfde etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De 29-jarige wielrenster van FDJ United-Suez was in de etappe van Longarone naar Santo Stefano di Cadore na 146 kilometer net iets sneller dan landgenote Anna van der Breggen. Antonia Niedermaier uit Duitsland werd derde.

22 uur geleden
Titelfavoriet Sabalenka strandt in kwartfinale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Aryna Sabalenka is verrassend uitgeschakeld in de kwartfinales van Roland Garros. De 28-jarige Belarussische gaf een ruime voorsprong weg en verloor onder winderige omstandigheden in drie sets van de Russische Diana Sjnajder: 6-3 5-7 0-6. De nummer 1 van de wereld won het grandslamtoernooi in Parijs nog nooit.

1 dag geleden
Qualifier Chwalińska stunt en bereikt halve finale Roland Garros

PARIJS (ANP) - Maja Chwalińska heeft gezorgd voor een nieuwe stunt op Roland Garros. De 24-jarige Poolse, die begon als qualifier aan het grandslamtoernooi in de Franse hoofdstad, versloeg in de kwartfinale de Russische Anna Kalinskaja in twee sets: 7-6 (3) 6-3.

1 dag geleden