Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Titelrivaal Leclerc valt uit in Bakoe met kapotte Ferrari

Titelrivaal Leclerc valt uit in Bakoe met kapotte Ferrari

BAKOE (ANP) - Charles Leclerc is als leider in de race uitgevallen in de Grote Prijs van Azerbeidzjan. De coureur van Ferrari moest na 21 van de 51 ronden op het stratencircuit de strijd staken met een kapotte motor in zijn Ferrari.

Max Verstappen nam door het wegvallen van Leclerc de koppositie over. De wereldkampioen van Red Bull wist enkele ronden daarvoor zijn teamgenoot Sergio Pérez al te passeren.

Leclerc is in het kampioenschap de grootste concurrent van Verstappen. De Limburger had voor de start in Bakoe 9 punten voorsprong op de Monegask, die van poleposition was gestart.

Dubbele pech

In de Grote Prijs van Spanje overkwam Leclerc hetzelfde. Ook toen reed hij comfortabel aan de leiding en begaf ineens de Ferrari het. "Dit doet pijn. Ik weet niet wat het probleem is, maar we moeten het zo snel mogelijk verhelpen, want dit gaat ons heel veel punten kosten", zei Leclerc kort na zijn uitvalbeurt in Bakoe.

Ferrari beleefde dubbele pech in Bakoe, want na tien ronden moest Carlos Sainz zijn rode bolide al aan de kant zetten met een kapot remsysteem.

Meer uit Sport

Titelverdedigster Keys komt met de schrik vrij op Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.

1 uur geleden
Griekspoor niet naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor is uitgeschakeld op de Australian Open. De 29-jarige Noord-Hollander ging in Melbourne in de eerste ronde in drie sets (6-2 6-3 6-2) ten onder tegen Ethan Quinn. De Amerikaan is de huidige nummer 80 van de wereldranglijst.

5 uur geleden
Handballers definitief uitgeschakeld voor hoofdronde EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers zijn definitief uitgeschakeld voor een plek in de hoofdronde van het Europees kampioenschap door de zege van gastland Zweden op Georgië. De ploeg van bondscoach Staffan Olsson kan niet meer bij de eerste twee van de poule eindigen. Zweden en Kroatië plaatsten zich voor de tweede fase met elk 4 punten na twee overwinningen. Nederland heeft 0 punten.

11 uur geleden
Handballers lijden dure nederlaag tegen Kroatië op EK

MALMÖ (ANP) - De Nederlandse handballers hebben ook hun tweede groepswedstrijd op het Europees kampioenschap verloren. De mannen van bondscoach Staffan Olsson bogen in het Zweedse Malmö met 35-29 voor Kroatië. De nederlaag heeft grote gevolgen, want de ploeg is zo goed als zeker uitgeschakeld voor een plek in de tweede groepsfase.

14 uur geleden
Ook viermansbob mag naar Olympische Spelen in Milaan

ARNHEM (ANP) - Naast de al gekwalificeerde tweemansbob mag ook de viermansbob van stuurman Dave Wesselink van start bij de Olympische Spelen in Milaan. De Bob- en Sleebond Nederland (BSBN) meldde maandag dat de voordracht van het team is goedgekeurd door NOC*NSF.

16 uur geleden
Snowboardster Van Vreden kwalificeert zich voor Olympische Spelen

PAPENDAL (ANP) - Freestyle-snowboardster Romy van Vreden heeft aan de kwalificatie-eisen voldaan voor de Olympische Spelen in Milaan van volgende maand. Dat hebben NOC*NSF en de Nederlandse Ski Vereniging (NSkiV) bevestigd aan het ANP.

19 uur geleden
Tennisser Djokovic zonder problemen verder op Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich eenvoudig geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 24-voudig grandslamwinnaar uit Servië was in drie sets te sterk voor de Spanjaard Pedro Martínez: 6-3 6-2 6-2.

20 uur geleden