Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Titelkandidaten Napoli en Inter weten niet te winnen

Titelkandidaten Napoli en Inter weten niet te winnen

MILAAN (ANP) - De Italiaanse titelkandidaten Napoli en Internazionale hebben op de voorlaatste speeldag allebei niet weten te winnen. De koploper uit Napels kwam niet verder dan 0-0 bij Parma, terwijl het Inter van Denzel Dumfries en Stefan de Vrij thuis bleef steken op 2-2 tegen Lazio.

Met nog één wedstrijd te gaan heeft Napoli 79 punten, 1 punt meer dan Inter. De ploeg uit Milaan sluit de competitie af met een uitwedstrijd bij Como. Napoli ontvangt in het eigen stadion Cagliari.

Yann Bisseck schoot Inter vlak voor rust op voorsprong tegen Lazio, waarna Pedro in de 72e minuut de 1-1 maakte. Dumfries leek de thuisploeg even later alsnog naar de zege te koppen (2-1). Na een handsbal schoot Pedro echter in de laatste minuut vanaf de strafschopstip de 2-2 binnen. Dumfries speelde de hele wedstrijd, De Vrij bleef op de bank.

Blessuretijd

Napoli leek in de blessuretijd nog een uitgelezen kans te krijgen om de titelstrijd te beslissen. Na een overtreding op David Neres wees de scheidsrechter naar de stip, maar na het zien van de beelden wijzigde hij zijn beslissing vanwege een eerdere overtreding.

Juventus deed goede zaken in de strijd om het vierde en laatste Champions League-ticket. De nummer 4 versloeg Udinese met 2-0, na doelpunten van Nicolás González en Dusan Vlahovic. AS Roma heeft 1 punt minder dan Juventus na een 3-1-zege op AC Milan. Oud-Feyenoorder Santiago Giménez kreeg in de 21e minuut rood voor het uitdelen van een elleboog.

Meer uit Voetbal

Protest Surinaamse voetbalbond na racisme bij duel in El Salvador

PARAMARIBO (ANP) - De Surinaamse Voetbalbond (SVB) gaat een formeel protest indienen bij de voetbalbonden FIFA en Concacaf naar aanleiding van racistische uitingen naar spelers tijdens en na de uitwedstrijd uit de WK-kwalificatiereeks tegen El Salvador. Dat melden Surinaamse media.

5 uur geleden
Feyenoord laat Bullaude naar Mexico vertrekken

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft een akkoord bereikt over de overname van Ezequiel Bullaude door Club Tijuana uit Mexico. Dat meldt de Rotterdamse club op de website. De Argentijnse middenvelder, die nog twee jaar onder contract stond, brak nooit door en vervolgt zijn loopbaan per direct in de Liga MX.

6 uur geleden
Simonis begroet bij VfL Wolfsburg middenvelder Eriksen

WOLFSBURG (ANP/DPA) - Het Duitse VfL Wolfsburg heeft de Deense middenvelder Christian Eriksen gecontracteerd. De 33-jarige recordinternational heeft een contract tot de zomer van 2027 getekend bij de club waar de Nederlander Paul Simonis sinds deze zomer trainer is.

8 uur geleden
Franse doelman Mandanda (40) beëindigt loopbaan

PARIJS (ANP/AFP) - De Franse doelman Steve Mandanda heeft zijn loopbaan beëindigd. De 40-jarige oud-international zat zonder club nadat zijn contract bij Stade Rennes afgelopen zomer niet werd verlengd. Mandanda werd vooral bekend als keeper van Olympique Marseille. Voor die Zuid-Franse topclub kwam hij 613 keer uit, waarbij hij net geen tweehonderd keer de nul hield.

9 uur geleden
Voetbalster Visscher stapt over van FC Utrecht naar Ajax

AMSTERDAM (AMP) - Voetbalster Amber Visscher heeft zich voor twee jaar verbonden aan Ajax. De Amsterdamse club neemt de 23-jarige verdedigster over van FC Utrecht.

10 uur geleden
Cambuur identificeert verdachte na racistische bejegening

LEEUWARDEN (ANP) - Na het onderzoek van SC Cambuur naar de racistische bejegening van Willem II-speler Samuel Bamba wordt één persoon verdacht van "ontoelaatbaar gedrag". Dat meldt de voetbalclub uit Friesland op de website.

14 uur geleden
Teruggekeerde Dolberg wil kampioen worden met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Kasper Dolberg heeft zich na de interlandperiode met Denemarken bij Ajax gemeld. "Ik ben hier gekomen om te winnen. Om landskampioen te worden met Ajax", laat hij via de club uit Amsterdam weten. "Dat is het belangrijkste. Ik wil zelf gewoon weer genieten, lol hebben. En natuurlijk wil ik veel doelpunten maken."

14 uur geleden