Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Titelkandidaat Sinner door in Rosmalen, Rojer verrassend eruit

Titelkandidaat Sinner door in Rosmalen, Rojer verrassend eruit

ROSMALEN (ANP) - De als tweede geplaatste Italiaan Jannik Sinner heeft zich op het tennistoernooi van Rosmalen verzekerd van een plek in de kwartfinales. De vervanger van de geblesseerde Tim van Rijthoven was te sterk voor de Kazach Aleksandr Boeblik, de nummer 47 van de wereld: 6-4 6-2. Sinner staat zelf negende op de wereldranglijst.

Sinner strijdt met Emil Ruusuvuori om een plek in de halve finales. De Fin versloeg Ugo Humbert uit Frankrijk met 6-2 6-7 (6) 6-4.

Jean-Julien Rojer is met zijn partner Marcelo Arévalo uit El Salvador in het dubbelspel al tegen een vroege uitschakeling aangelopen. Het als tweede geplaatste duo verloor verrassend van Gonzalo Escobar uit Ecuador en de Kazach Aleksandr Nedovyesov met 4-6 6-3 6-10.

Wesley Koolhof en de Brit Neal Skupski wisten de kwartfinales wel te bereiken. Het als eerste geplaatste duo was in drie sets net wat sterker dan de Nederlanders Matwé Middelkoop en Bart Stevens, die met een wildcard waren toegelaten: 4-6 7-6 (4) 10-7. Eerder bereikten Robin Haase en Tallon Griekspoor al de kwartfinales in het dubbelspel.

Meer uit Sport

Tennisster Rybakina verslaat Sabalenka en wint WTA Finals

RIYAD (ANP) - Elena Rybakina heeft voor het eerst de WTA Finals, het eindejaarstoernooi met de beste acht speelsters van het jaar, gewonnen. De 26-jarige tennisster uit Kazachstan versloeg in de finale in het Saudische Riyad Aryna Sabalenka, de nummer 1 van de wereld uit Belarus: 6-3 7-6 (0).

1 uur geleden
Tennisser Djokovic klopt Musetti en wint in Athene 101e titel

ATHENE (ANP) - Novak Djokovic heeft het tennistoernooi van Athene op zijn naam geschreven. De 38-jarige Serviër versloeg in de finale de Italiaan Lorenzo Musetti in drie sets: 4-6 6-3 7-5.

1 uur geleden
Veldrijdster Van der Heijden verovert voor het eerst EK-titel

MIDDELKERKE (ANP) - Veldrijdster Inge van der Heijden is voor het eerst Europees kampioen geworden. De 26-jarige Brabantse kwam na zes ronden in het Belgische Middelkerke solo over de finish. Met Lucinda Brand als tweede en Aniek van Alphen als derde was het podium geheel Nederlands.

5 uur geleden
Piastri valt uit in sprintrace in São Paulo

SÃO PAULO (ANP) - Oscar Piastri is uitgevallen in de sprintrace van de Grote Prijs van São Paulo in de Formule 1. De coureur uit Australië verloor in de zesde ronde de controle over zijn bolide en eindigde in de muur.

5 uur geleden
Italiaanse motorcoureur Bezzecchi start vanaf pole in Portugal

PORTIMAO (ANP) - De Italiaanse motorcoureur Marco Bezzecchi heeft poleposition veroverd bij de Grote Prijs van Portugal. Hij reed in de kwalificatie van de MotoGP de snelste tijd op het circuit Autodromo Internacional do Algarve in Portimão (1.37,556). Hij was net iets sneller dan de Spanjaard Pedro Acosta. De Fransman Fabio Quartararo liet de derde tijd noteren.

7 uur geleden
NBA wil over twee jaar Europese basketbalcompetitie lanceren

MILAAN (ANP/RTR) - De Noord-Amerikaanse basketbalcompetitie NBA wil een eigen competitie in Europa beginnen. Die zou volgens algemeen directeur George Aivazoglou van NBA Europa in oktober 2027 moeten beginnen.

8 uur geleden
Kunstrijdpaar Danilova en Tsiba grijpt naast ticket voor Spelen

OSAKA (ANP) - Het Nederlandse kunstschaatspaar Daria Danilova en Michel Tsiba is er niet in geslaagd een ticket voor de Olympische Spelen in Milaan veilig te stellen. Het duo haalde tijdens de Grand Prix van Osaka een score van 155,20 punten en bleef zo ver verwijderd van de eis van NOC*NSF, de Nederlandse sportkoepel die de limiet voor deelname op 173,89 punten heeft gezet.

10 uur geleden