Titelhouder Stuyven niet in Milaan-Sanremo
BRUSSEL (ANP) - Jasper Stuyven heeft zich afgemeld voor Milaan-Sanremo, de wielerklassieker die hij vorig jaar wist te winnen. Volgens zijn ploeg Trek-Segafredo is de 29-jarige Stuyven al enkele dagen ziek.
"Ziek worden in deze periode van het seizoen is een grote teleurstelling. Natuurlijk keek ik er enorm naar uit om met de nummer 1 op mijn rug te racen na het winnen van mijn eerste 'monument' vorig jaar. Ik dacht dat ik veilig door Parijs-Nice was gekomen, maar waarschijnlijk heb ik daar iets opgepikt. Voor mij ligt de focus nu op gezond worden voor de aankomende kasseienklassiekers."
Vorig jaar troefde Stuyven in Sanremo de Australiƫr Caleb Ewan en Wout van Aert uit Belgiƫ af.
Stuyven wordt zaterdag vervangen door Mads Pedersen, die nooit eerder meedeed aan Milaan-Sanremo.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Arsenal staat in de finale van de League Cup, het tweede bekertoernooi van Engeland. De koploper van de Premier League won voor eigen publiek van Chelsea (1-0).
8 uur geledenALBACETE (ANP) - FC Barcelona heeft als eerste club de halve finale van het Spaanse bekertoernooi bereikt. De koploper van La Liga won de uitwedstrijd tegen Albacete (1-2), dat uitkomt op het tweede niveau.
8 uur geledenBOLOGNA (ANP) - AC Milan heeft de uitwedstrijd tegen Bologna vrij eenvoudig gewonnen (0-3). Ruben Loftus-Cheek, Christopher Nkunku en Adrien Rabiot maakten de doelpunten voor de bezoekers.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Troy Parrott heeft AZ naar de halve finale van de KNVB-beker geholpen. De Ierse spits maakte tegen FC Twente het winnende doelpunt in de zevende minuut van de verlenging (2-1).
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Milan Zonneveld verlaat Telstar voor Sparta Rotterdam. De spits heeft bij Sparta een contract tot medio 2029 ondertekend, meldt de nummer 5 van de Eredivisie.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - Max Huiberts snapt niet waarom AZ zoveel kritiek krijgt op het besluit om de bekende Portugese voetbalmakelaar Jorge Mendes in te schakelen voor een mogelijke transfer van de talentvolle Kees Smit. "Er wordt veel over gezegd en geschreven", zei de directeur voetbalzaken vlak voor het bekerduel met FC Twente bij ESPN. "Ik lees niet heel veel, maar hier ontkwam je niet aan. Ik ben verbaasd over de selectieve verontwaardiging van mensen en partijen die zich erin mengen."
11 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is er voor de tweede transferperiode op rij niet in geslaagd een opvolger voor de vertrokken Jordan Henderson te vinden. De club heeft de afgelopen maand geen betaalbare speler gevonden die het huidige middenveld sterker maakt.
12 uur geleden