Titelhouder Real Madrid in actie op eerste avond Champions League
PARIJS (ANP) - Titelhouder Real Madrid komt in actie op de eerste speelavond van het nieuwe Champions League-seizoen. De Spaanse club, die vorig seizoen in de finale met 1-0 won van Liverpool, neemt het in Glasgow op tegen de Schotse kampioen Celtic.
Het op papier mooiste affiche is Paris Saint-Germain tegen Juventus. Bij de Italianen ontbreekt aanvaller Ángel Di María, die de afgelopen zeven jaar voor PSG speelde. De 34-jarige Argentijn nam eind vorig seizoen in tranen afscheid. Hij mist het weerzien met zijn oude club, omdat trainer Massimiliano Allegri geen risico met hem wil nemen. Di María is net terug van een blessure.
De groepsfase van de Champions League begint om 18.45 uur met de wedstrijden Dinamo Zagreb - Chelsea en Borussia Dortmund - FC Kopenhagen. De andere zes duels beginnen om 21.00 uur. In Spanje staan twee Nederlandse internationals tegenover elkaar: Karim Rekik (Sevilla) en Nathan Aké (Manchester City). Ajax begint woensdag aan de Champions League met een thuiswedstrijd tegen Rangers FC, de Schotse ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst (aftrap 18.45 uur).
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong heeft donderdag de groepstraining hervat bij FC Barcelona. Spaanse media meldden dat de 28-jarige middenvelder daags na de nederlaag van Barcelona tegen Atlético Madrid (0-2) in de kwartfinale van de Champions League op het trainingsveld van de club verscheen.
10 minuten geledenBARCELONA (ANP/RTR) - Barcelona-trainer Hansi Flick was niet te spreken over de beslissingen van de VAR in de met 2-0 verloren kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De trainer van de Catalanen was het niet eens met de rode kaart van Pau Cubarsí en het moment bij een doeltrap van Atlético-speler Marc Pubill, waar Barcelona recht had op een strafschop.
4 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de druk op Liverpool en trainer Arne Slot vergroot in hun eerste ontmoeting in de kwartfinales van de Champions League. De titelverdediger was thuis oppermachtig en boekte een eenvoudige 2-0-zege tegen een matig Liverpool. De returnwedstrijd is volgende week dinsdag.
14 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur heeft besloten om de wedstrijd in de Eredivisie tussen Go Ahead Eagles en NAC van 15 maart niet ongeldig te verklaren. Dat maakte de KNVB bekend op de eigen website. NAC Breda had een klacht ingediend na de 6-0-nederlaag vanwege het meespelen van Go Ahead-speler Dean James. Hij zou als international van Indonesië mogelijk het Nederlanderschap zijn verloren en zo geen werkvergunning hebben.
15 uur geledenDEVENTER (ANP) - Dean James en Richonell Margaret zijn per direct weer speelgerechtigd voor Go Ahead Eagles. Dat maakte de nummer 11 van de Eredivisie bekend op X. De twee spelers kwamen tijdens de laatste periode niet in actie vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië. James is international van Indonesië en Margaret speelt voor Suriname.
16 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Dylan Vente van sc Heerenveen is per direct weer speelgerechtigd en sluit donderdag weer aan bij de training. Dat maakte de club uit Friesland woensdag bekend op X. De aanvaller van Suriname werd door Heerenveen een week aan de kant gehouden vanwege de paspoortkwestie rond internationals van Suriname en Indonesië.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.
20 uur geleden