Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Titelhouder Real Madrid in actie op eerste avond Champions League

Titelhouder Real Madrid in actie op eerste avond Champions League

PARIJS (ANP) - Titelhouder Real Madrid komt in actie op de eerste speelavond van het nieuwe Champions League-seizoen. De Spaanse club, die vorig seizoen in de finale met 1-0 won van Liverpool, neemt het in Glasgow op tegen de Schotse kampioen Celtic.

Het op papier mooiste affiche is Paris Saint-Germain tegen Juventus. Bij de Italianen ontbreekt aanvaller Ángel Di María, die de afgelopen zeven jaar voor PSG speelde. De 34-jarige Argentijn nam eind vorig seizoen in tranen afscheid. Hij mist het weerzien met zijn oude club, omdat trainer Massimiliano Allegri geen risico met hem wil nemen. Di María is net terug van een blessure.

De groepsfase van de Champions League begint om 18.45 uur met de wedstrijden Dinamo Zagreb - Chelsea en Borussia Dortmund - FC Kopenhagen. De andere zes duels beginnen om 21.00 uur. In Spanje staan twee Nederlandse internationals tegenover elkaar: Karim Rekik (Sevilla) en Nathan Aké (Manchester City). Ajax begint woensdag aan de Champions League met een thuiswedstrijd tegen Rangers FC, de Schotse ploeg van trainer Giovanni van Bronckhorst (aftrap 18.45 uur).

Meer uit Voetbal

Berghuis en Godts bezorgen Ajax eenvoudige zege in Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax heeft een eenvoudige overwinning geboekt in de strijd om de Europese tickets voor volgend seizoen. De club uit de hoofdstad werd nauwelijks iets in de weg gelegd door Heracles en zegevierde met 3-0 in Almelo. Steven Berghuis scoorde tweemaal en Mika Godts maakte de openingstreffer. Smetje op de zege was de rode kaart voor de ingevallen Takehiro Tomiyasu in de slotfase.

1 uur geleden
FC Groningen blijft tegen Go Ahead Eagles steken op gelijkspel

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft in de strijd om de play-offs voor Europees voetbal punten verspeeld tegen Go Ahead Eagles. In de eigen Euroborg bleef de ploeg van trainer Dick Lukkien steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.

2 uur geleden
Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

3 uur geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

3 uur geleden
Bayern München neemt afstand van Dortmund door zege op St. Pauli

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).

3 uur geleden
Liverpool wint na drie nederlagen op rij wel van Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.

3 uur geleden
Ajax begint met Gloukh en Itakura tegen Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.

3 uur geleden