Titelhouder Leicester in FA Cup verrast door Nottingham Forest
NOTTINGHAM (ANP) - Titelhouder Leicester City heeft in de vierde ronde van de FA Cup een ruime nederlaag geleden. De nummer 10 van de Premier League verloor met 4-1 van Nottingham Forest, dat uitkomt in het Championship, het tweede niveau van Engeland.
Na 32 minuten keek Leicester al tegen een 3-0-achterstand aan. Kelechi Iheanacho deed vlak voor rust wat terug, maar in de tweede helft werd het geen moment spannend meer. Na een uur werd het 4-1, waarmee het duel beslist was.
Leicester City won vorig jaar in de finale van de FA Cup van Chelsea, dat zaterdag uitschakeling ternauwernood voorkwam. Plymouth werd na verlenging verslagen.
Aanval door fan
Na afloop werd een fan van Leicester City gearresteerd omdat hij na de 3-0 van Forest het veld betrad en spelers van de thuisploeg aanviel. Op beelden is te zien dat hij spelers tijdens het vieren van het doelpunt een vuistslag probeert te geven.
"De club is geschokt door dergelijk gedrag en biedt haar excuses aan aan Nottingham Forest en de spelers van wie de veiligheid in gevaar is gebracht", meldde Leicester na de wedstrijd in een verklaring.
Het was de eerste ontmoeting tussen de rivalen in acht jaar.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Willem II speelt op 9 januari de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag zonder de luidruchtigste supporters. De club uit Tilburg heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB geaccepteerd en laat KingSide en Vak E leeg.
32 minuten geledenMILAAN (ANP) - Santiago Giménez kan voorlopig niet voor AC Milan uitkomen. De spits moet zich aan een enkel laten opereren. Dat vertelde zijn trainer Massimiliano Allegri op een persconferentie voor de halve finales van de Italiaanse Supercup.
34 minuten geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft dinsdag het definitieve verzoek tot goedkeuring voor de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders ingediend bij de licentiecommissie. Dat meldt de club uit de eerste divisie woensdag op de website.
58 minuten geledenDOHA (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft een bijdrage van 727 miljoen dollar (ruim 620 miljoen euro) goedgekeurd voor het WK van komend jaar. Van het bedrag wordt in totaal 655 miljoen dollar uitgekeerd als prijzengeld aan de 48 deelnemers, een stijging van 50 procent ten opzichte van het vorige WK. Dat meldt de FIFA woensdag.
2 uur geledenMAINZ (ANP) - De Duitse voetbalclub FSV Mainz is in het geschil met zijn oud-speler Anwar el Ghazi naar de Duitse federale arbeidsrechtbank gestapt. De club uit de Bundesliga tekent beroep aan tegen een eerdere afwijzing van het verzoek om hoger beroep door de regionale arbeidsrechtbank van Mainz.
3 uur geledenZÜRICH (ANP/BELGA/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft Maleisië drie reglementaire nederlagen opgelegd wegens het opstellen van niet-speelgerechtigde spelers. Het land stelde zeven spelers op, onder wie de in Leidschendam geboren Hector Hevel, die geen familieband hebben met Maleisië.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV is het bekertoernooi begonnen met een eenvoudige thuiszege op GVVV. Na vroege treffers van Guus Til en Paul Wanner leek de score hoog uit te gaan vallen in Eindhoven, maar de nummer 8 van de tweede divisie hield de schade beperkt tot 3-0.
18 uur geleden