Titelhouder Leicester in FA Cup verrast door Nottingham Forest
NOTTINGHAM (ANP) - Titelhouder Leicester City heeft in de vierde ronde van de FA Cup een ruime nederlaag geleden. De nummer 10 van de Premier League verloor met 4-1 van Nottingham Forest, dat uitkomt in het Championship, het tweede niveau van Engeland.
Na 32 minuten keek Leicester al tegen een 3-0-achterstand aan. Kelechi Iheanacho deed vlak voor rust wat terug, maar in de tweede helft werd het geen moment spannend meer. Na een uur werd het 4-1, waarmee het duel beslist was.
Leicester City won vorig jaar in de finale van de FA Cup van Chelsea, dat zaterdag uitschakeling ternauwernood voorkwam. Plymouth werd na verlenging verslagen.
Aanval door fan
Na afloop werd een fan van Leicester City gearresteerd omdat hij na de 3-0 van Forest het veld betrad en spelers van de thuisploeg aanviel. Op beelden is te zien dat hij spelers tijdens het vieren van het doelpunt een vuistslag probeert te geven.
"De club is geschokt door dergelijk gedrag en biedt haar excuses aan aan Nottingham Forest en de spelers van wie de veiligheid in gevaar is gebracht", meldde Leicester na de wedstrijd in een verklaring.
Het was de eerste ontmoeting tussen de rivalen in acht jaar.
Meer uit Voetbal
PASADENA (ANP) - De voetballers van Mexico hebben hun ongeslagen reeks in oefenduels richting het WK voortgezet met een overwinning op Australië. Het gastland, dat het mondiale toernooi samen met de Verenigde Staten en Canada organiseert, won het duel in Californië met 1-0.
19 minuten geledenBOEDAPEST (ANP/RTR/AFP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta is trots op zijn ploeg na de verloren finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain. Arsenal verloor van PSG na strafschoppen, na 1-1 in de reguliere tijd. "Het is een eer om deze groep te mogen leiden. Hoe ze dit embleem dragen en wat ze ervoor doen. We hebben een grote prijs gewonnen en we hebben naast een grote prijs gegrepen", verwees hij bij TNT Sports naar het winnen van de titel en het verliezen van deze finale.
11 uur geledenBOEDAPEST (ANP/RTR) - Trainer Luis Enrique van Paris Saint-Germain spreekt van een verdiende overwinning van zijn ploeg op Arsenal in de finale van de Champions League. In Boedapest versloeg PSG de club uit Londen na strafschoppen, nadat het na 120 minuten in 1-1 was geëindigd.
11 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Paris Saint-Germain heeft voor de tweede keer op rij de Champions League gewonnen. De club uit Parijs van coach Luis Enrique versloeg Arsenal met invaller Jurriën Timber in de finale in de Puskás Arena in Boedapest na strafschoppen, na 1-1 in de verlenging. Gabriel schoot de laatste strafschop van Arsenal over.
13 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Arsenal begint aan de finale van de Champions League in Boedapest tegen Paris Saint-Germain met Jurriën Timber op de bank. De 24-jarige verdediger zit voor het eerst sinds half maart in de selectie van coach Mikel Arteta.
17 uur geledenTEHERAN (ANP/DPA) - De Iraanse voetbalbond FFIRI heeft de FIFA in een officiële brief om "transparantie en opheldering" gevraagd over de nog lopende visumprocedure voor het Iraanse elftal en stafleden. Het team wacht een kleine twee weken voor de start van het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico nog altijd op geldige visa, meldt de FFIRI.
17 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft trainer Arne Slot ontslagen. De Nederlandse coach was sinds de zomer van 2024 werkzaam bij de Engelse club. Hij had nog een contract voor een seizoen op Anfield. Bij Liverpool spelen Oranje-internationals Virgil van Dijk, Ryan Gravenberch, Jeremie Frimpong en Cody Gakpo.
20 uur geleden