Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Titelhouder Leicester in FA Cup verrast door Nottingham Forest

Titelhouder Leicester in FA Cup verrast door Nottingham Forest

NOTTINGHAM (ANP) - Titelhouder Leicester City heeft in de vierde ronde van de FA Cup een ruime nederlaag geleden. De nummer 10 van de Premier League verloor met 4-1 van Nottingham Forest, dat uitkomt in het Championship, het tweede niveau van Engeland.

Na 32 minuten keek Leicester al tegen een 3-0-achterstand aan. Kelechi Iheanacho deed vlak voor rust wat terug, maar in de tweede helft werd het geen moment spannend meer. Na een uur werd het 4-1, waarmee het duel beslist was.

Leicester City won vorig jaar in de finale van de FA Cup van Chelsea, dat zaterdag uitschakeling ternauwernood voorkwam. Plymouth werd na verlenging verslagen.

Aanval door fan

Na afloop werd een fan van Leicester City gearresteerd omdat hij na de 3-0 van Forest het veld betrad en spelers van de thuisploeg aanviel. Op beelden is te zien dat hij spelers tijdens het vieren van het doelpunt een vuistslag probeert te geven.

"De club is geschokt door dergelijk gedrag en biedt haar excuses aan aan Nottingham Forest en de spelers van wie de veiligheid in gevaar is gebracht", meldde Leicester na de wedstrijd in een verklaring.

Het was de eerste ontmoeting tussen de rivalen in acht jaar.

Meer uit Voetbal

Mühren schiet FC Volendam in blessuretijd langs Sparta in beker

ROTTERDAM (ANP) - FC Volendam heeft in de achtste finales van het toernooi om de KNVB-beker voor een verrassing gezorgd. De Noord-Hollanders waren op Het Kasteel te sterk voor Sparta Rotterdam: 1-2.

8 uur geleden
AC Milan weet na twee gelijke spelen wel te winnen van Como

COMO (ANP) - AC Milan heeft de achterstand op koploper Internazionale in de Italiaanse voetbalcompetitie weer tot 3 punten verkleind. Het elftal van trainer Massimiliano Allegri won na een achterstand bij Como: 1-3. Milan speelde de twee vorige competitieduels gelijk, tegen Genoa (1-1) en Fiorentina (1-1).

8 uur geleden
Sc Heerenveen ten koste van RKC naar laatste acht in beker

HEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de kwartfinales van de KNVB-beker. De Friezen wonnen in het Abe Lenstra Stadion met 3-1 van RKC Waalwijk, de huidige nummer 10 uit de eerste divisie. Vorig seizoen verloor Heerenveen in de achtste finales van de amateurs van Quick Boys.

10 uur geleden
Voormalig UEFA-baas Platini: Infantino is nu meer een autocraat

LONDEN (ANP/AFP) - Voorzitter Gianni Infantino van de FIFA is in de ogen van voormalig UEFA-voorzitter Michel Platini de voorbije jaren "meer een autocraat geworden". Dat zegt de Fransman in een interview met de Britse krant The Guardian.

11 uur geleden
Tottenham-spits Richarlison paar maanden aan de kant met blessure

LONDEN (ANP/RTR) - Tottenham Hotspur kan naar verwachting zeven weken niet beschikken over Richarlison. De Braziliaanse spits heeft een hamstringblessure, zei trainer Thomas Frank donderdag op een persconferentie.

12 uur geleden
Voetballer Oosterwolde bestraft voor slaan stadiondirecteur

ISTANBUL (ANP/BELGA) - De Nederlandse voetballer Jayden Oosterwolde en zijn Turkse teamgenoot Mert Hakan Yandas zijn in Turkije veroordeeld tot een voorwaardelijke celstraf van zestien maanden. De spelers van Fenerbahçe krijgen de straf voor het slaan en verwonden van de stadiondirecteur van Galatasaray.

14 uur geleden
Heitinga assistent bij Tottenham Hotspur na ontslag bij Ajax

LONDEN (ANP) - John Heitinga gaat twee maanden na zijn ontslag bij Ajax aan de slag als assistent-trainer van Tottenham Hotspur. De oud-international van Oranje gaat zich in de staf van hoofdtrainer Thomas Frank op het trainingsveld onder meer bezighouden met de verdedigers.

15 uur geleden