Titelhouder Atlético Madrid kan niet winnen bij Villarreal: 2-2
VILLARREAL (ANP) - Titelhouder Atlético Madrid heeft in de uitwedstrijd tegen nummer 8 Villarreal genoegen moeten nemen met een gelijkspel: 2-2. Daardoor liep de achterstand van de landskampioen op stadgenoot Real Madrid op tot 16 punten. De koploper won zaterdag met 4-1 van Valencia.
Atlético kwam dankzij Angel Correa in Villarreal snel op voorsprong. De Argentijnse aanvaller onderschepte een pass van Daniel Parejo en haalde van grote afstand in één keer doeltreffend uit (0-1). Atlético-doelman Jan Oblak keerde daarna een strafschop van Gerard Moreno waarna Parejo alsnog scoorde uit de rebound. Hij had daarbij echter hands gemaakt en door toedoen van de VAR ging de gelijkmaker niet door. Kort daarna zorgde Pau Torres alsnog voor 1-1 na een foutje van Oblak.
Alberto Moreno hielp Villarreal in de 58e minuut aan de leiding (2-1). Geoffrey Kondogbia voorkwam daarna met een schot, waarop doelman Gerónimo Rulli zich verkeek, een nederlaag voor de Madrilenen. Atlético staat nu op de vierde plek in La Liga.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Robert Lewandowski vertrekt aan het einde van het seizoen bij FC Barcelona. "Na vier jaar vol uitdagingen en hard werk is het tijd om verder te gaan", schrijft de Poolse spits op Instagram. "Ik vertrek met het gevoel dat de missie is volbracht. Vier seizoenen, drie kampioenschappen. Ik zal nooit de liefde vergeten die ik vanaf mijn allereerste dagen van de fans heb gekregen. Catalonië is mijn thuis. Dank aan iedereen die ik tijdens deze prachtige vier jaar heb ontmoet. Barça is terug waar het thuishoort."
7 minuten geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong mist zondag ook de thuiswedstrijd van FC Barcelona tegen Real Betis. "Hij vertelde me dat hij zich niet goed voelt", zei trainer Hansi Flick op een persconferentie. "Dus hij speelt niet."
24 minuten geledenISTANBUL (ANP/RTR) - Secretaris-generaal Mattias Grafström spreekt zaterdag in Istanbul met functionarissen van de Iraanse voetbalbond. Hij wil ze geruststellen over deelname aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat meldt een bron aan persbureau Reuters.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Mika Godts respecteert dat bondscoach Rudi Garcia van België hem niet heeft opgenomen in zijn selectie voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De coach heeft zijn keuzes gemaakt en die respecteer ik volledig", meldt de linksbuiten van Ajax op Instagram.
4 uur geledenBIRMINGHAM (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot voelt geen extra druk na de nederlaag van Liverpool bij Aston Villa (4-2). "We moeten ons nu richten op de thuiswedstrijd van volgende week tegen Brentford", zei hij. "Met goed spel moeten we de steun van onze fans verdienen."
5 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Liverpool is er nog niet in geslaagd zich te plaatsen voor het hoofdtoernooi van de Champions League van komend seizoen. Het elftal van trainer Arne Slot verloor met 4-2 bij Aston Villa en zakte daardoor naar de vijfde plaats. Aston Villa is als nummer 4 nu wel zeker van deelname aan de Champions League.
14 uur geledenPORT-AU-PRINCE (ANP) - Ruben Providence mag zich na de play-offs met Almere City FC melden bij het nationale voetbalelftal van Haïti. De 24-jarige aanvaller is door bondscoach Sébastien Migné geselecteerd voor het WK.
18 uur geleden