Titelhouder Atlético Madrid kan niet winnen bij Villarreal: 2-2
VILLARREAL (ANP) - Titelhouder Atlético Madrid heeft in de uitwedstrijd tegen nummer 8 Villarreal genoegen moeten nemen met een gelijkspel: 2-2. Daardoor liep de achterstand van de landskampioen op stadgenoot Real Madrid op tot 16 punten. De koploper won zaterdag met 4-1 van Valencia.
Atlético kwam dankzij Angel Correa in Villarreal snel op voorsprong. De Argentijnse aanvaller onderschepte een pass van Daniel Parejo en haalde van grote afstand in één keer doeltreffend uit (0-1). Atlético-doelman Jan Oblak keerde daarna een strafschop van Gerard Moreno waarna Parejo alsnog scoorde uit de rebound. Hij had daarbij echter hands gemaakt en door toedoen van de VAR ging de gelijkmaker niet door. Kort daarna zorgde Pau Torres alsnog voor 1-1 na een foutje van Oblak.
Alberto Moreno hielp Villarreal in de 58e minuut aan de leiding (2-1). Geoffrey Kondogbia voorkwam daarna met een schot, waarop doelman Gerónimo Rulli zich verkeek, een nederlaag voor de Madrilenen. Atlético staat nu op de vierde plek in La Liga.
Meer uit Voetbal
VIGO (ANP) - FC Barcelona is koploper Real Madrid genaderd tot op 3 punten. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-2 bij Celta de Vigo onder meer door drie treffers van Robert Lewandowski. Frenkie de Jong moest met zijn tweede gele kaart van het veld.
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft de koppositie gegrepen in de Serie A. De ploeg van trainer Cristian Chivu won met 2-0 van Lazio en kwam daarmee op 24 punten in de Italiaanse competitie.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - Robin van Persie vindt dat Feyenoord slecht had gespeeld in Deventer. "Het was een magere wedstrijd", stelde de 42-jarige coach na de tweede nederlaag van Feyenoord dit seizoen. De Rotterdammers verloren op De Adelaarshorst met 2-1 van Go Ahead Eagles. Van Persie vond wel dat Feyenoord net als Go Ahead Eagles een strafschop had verdiend.
11 uur geledenDEVENTER (ANP) - Feyenoord heeft de koppositie in de twaalfde speelronde van de Eredivisie verspeeld aan PSV. Het elftal van trainer Robin van Persie verloor in Deventer met 2-1 van Go Ahead Eagles. Het was de tweede nederlaag van het seizoen voor Feyenoord.
11 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - De voetbalsters van Manchester City hebben de koppositie in de Engelse competitie gegrepen. De ploeg won met 2-1 bij Everton, mede door de openingstreffer van Vivianne Miedema.
12 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - VfL Wolfsburg heeft het vertrek van trainer Paul Simonis bevestigd. De 40-jarige voormalige coach van Go Ahead Eagles is per direct uit zijn functie ontheven, meldde de Duitse club, die veertiende staat in de Bundesliga.
13 uur geledenALKMAAR (ANP) - PSV'er Guus Til liet met drie treffers in de uitwedstrijd tegen AZ (1-5) opnieuw zien prima als spits te kunnen voetballen. De aanvallende middenvelder is nu samen met Ismael Saibari clubtopscorer. Beiden scoorden in de Eredivisie tot dusver acht keer.
14 uur geleden