Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Titelfavoriet Brazilië treft Zuid-Korea in achtste finales WK

Titelfavoriet Brazilië treft Zuid-Korea in achtste finales WK

DOHA (ANP) - Titelfavoriet Brazilië wil zich maandag bij het WK voetbal voor de kwartfinales plaatsen. De vijfvoudig kampioen speelt om 20.00 uur Nederlandse tijd in Doha tegen Zuid-Korea.

Brazilië, dat in 2002 voor het laatst de wereldtitel won, was na twee groepsduels al zeker van een plek in de achtste finales en speelde daarom tegen Kameroen (1-0 verlies) niet in de sterkste formatie. Zuid-Korea plaatste zich in groep H ternauwernood door in blessuretijd te winnen van het al gekwalificeerde Portugal (2-1). Dat ging ten koste van Uruguay.

Eerder op de dag, om 16.00 uur, is het de beurt aan Japan en Kroatië. Japan stuntte in de poulefase door zowel van Duitsland (2-1) als Spanje (ook 2-1) te winnen. Kroatië had in het laatste pouleduel met België genoeg aan een gelijkspel (0-0) om door te gaan.

Het Nederlands elftal geniet maandag van een rustdag. De selectie van bondscoach Louis van Gaal hervat dinsdag met een training de voorbereiding op de kwartfinale van vrijdag tegen Argentinië.

Meer uit Sport

Estafetteploegen 4x400 meter naar finale World Relays, WK zeker

GABORONE (ANP) - Lieke Klaver heeft zich in Gaborone (Botswana) met de Nederlandse estafettevrouwen op de 4x400 meter geplaatst voor de finale van de World Relays. De formatie, zonder Femke Broeders-Bol, plaatste zich op basis van tijd en stelde daarmee ook een ticket veilig voor de WK atletiek van volgend jaar in Beijing. Ook de Nederlandse estafettemannen op de 4x400 meter en de 4x100 meter slaagden hierin.

46 minuten geleden
Pogacar boekt derde ritzege in Ronde van Romandië

CHARMEY (ANP) - Tadej Pogacar heeft zijn derde ritzege geboekt in de Ronde van Romandië. De wereldkampioen van UAE Team Emirates kwam in de vierde etappe na bijna 150 kilometer solo aan in Charmey. De Sloveen bleef de Duitser Florian Lipowitz 14 seconden voor en verstevigde daarmee zijn leidende positie in het algemeen klassement.

2 uur geleden
Voormalig F1-coureur en paralympisch kampioen Zanardi overleden

BOLOGNA (ANP/RTR) - ‌Voormalig Formule 1-coureur en paralympisch kampioen Alex Zanardi is op 59-jarige leeftijd overleden. Dat heeft zijn familie zaterdag bekendgemaakt.

6 uur geleden
Verstappen spreekt van 'positieve stap' na eerste racedag Miami

MIAMI (ANP) - Max Verstappen kijkt met een goed gevoel terug op de eerste racedag bij de Grote Prijs van Miami. Na de verbeteringen aan zijn Red Bull tijdens de onderbreking van het Formule 1-seizoen reed hij de tweede tijd in de vrije training en eindigde hij als vijfde in de sprintkwalificatie.

15 uur geleden
Norris ziet pole in sprintrace Miami als beloning voor team

MIAMI (ANP) - Coureur Lando Norris van McLaren was blij dat de verbeteringen die de renstal doorvoerde tijdens de pauze in het Formule 1-seizoen zich in Miami uitbetaalden met de beste tijd in sprintkwalificatie. "Het is een mooie beloning voor het team, dat hard heeft gewerkt aan de auto", zei de regerend wereldkampioen.

15 uur geleden
Verstappen start als vijfde in sprintrace Miami, pole voor Norris

MIAMI (ANP) - Max Verstappen heeft zijn goede vrije training een redelijk vervolg gegeven in de sprintkwalificatie bij de Grote Prijs van Miami. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull tekende op het zeer warme stratencircuit rondom het Hard Rock Stadium voor de vijfde tijd. Lando Norris van McLaren was de snelste in de sprintkwalificatie en start zaterdag vanaf poleposition.

15 uur geleden
Zverev maakt einde aan opmars Blockx en treft Sinner in Madrid

MADRID (ANP) - Alexander Zverev heeft op het masterstoernooi van Madrid een einde gemaakt aan de opmars van de Belgische tennisser Alexander Blockx. De als tweede geplaatste Duitser won met 6-2 7-5 en treft in de finale de als eerste geplaatste Italiaan Jannik Sinner.

20 uur geleden