Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Titel nadert voor Leverkusen, maar trainer Alonso juicht nog niet

Titel nadert voor Leverkusen, maar trainer Alonso juicht nog niet

LEVERKUSEN (ANP/RTR) - De eerste titel uit de clubgeschiedenis is dichtbij, maar voor juichen is het nog te vroeg. Dat zei Bayer Leverkusen-trainer Xabi Alonso. Zijn ploeg staat bovenaan in de Bundesliga met een voorsprong van 13 punten op achtervolger Bayern München.

Leverkusen is al veertig duels op rij ongeslagen. "We hebben een goede kans op het winnen van de titel, maar er zijn nog zeven wedstrijden te spelen. We gaan richting Berlijn in de hoop weer een stap dichterbij te komen", aldus Alonso richting het duel met Union Berlin zaterdag.

Op de zaken vooruit lopen wil Alonso dus niet. Hij refereert aan het jaar 2000, toen Leverkusen de titel verspeelde op de laatste speeldag. "De fans hebben dat nog in het geheugen. Ze weten wat er gebeurde tegen Unterhaching". Die ploeg won toen met 2-0, terwijl Leverkusen aan één punt genoeg had voor de titel.

Bekerfinale

De koploper van Duitsland heeft de titel nu voor het grijpen en is ook nog actief in de Europa League. Daarnaast werd deze week de bekerfinale bereikt. De laatste prijs dateert van 1993, toen Leverkusen diezelfde beker won.

Bayern München staat tweede en heeft een wonder nodig wil het de Bundesliga-titel prolongeren. De recordkampioen gaat zaterdag op bezoek bij Heidenheim. De ploeg van trainer Thomas Tuchel moet Manuel Neuer, Leroy Sané, Kingsley Coman, Aleksandar Pavlovic en Noussair Mazraoui missen. Onduidelijk is of zij wel fit zijn voor het Champions League-duel met Arsenal dinsdag.

Meer uit Voetbal

AZ-spits Parrott schiet Ierland naar play-offs WK voetbal

BOEDAPEST (ANP) - AZ-spits Troy Parrott heeft ervoor gezorgd dat Ierland zich in maart via de play-offs alsnog kan plaatsen voor het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van volgend jaar. In een rechtstreeks duel met Hongarije om de tweede plaats in groep F van de WK-kwalificatie bogen de Ieren in Boedapest een 2-1-achterstand om in een 3-2-overwinning. Parrott maakte alle drie de treffers, de laatste diep in de extra tijd.

53 minuten geleden
Portugal verplettert Armenië en plaatst zich voor het WK voetbal

PORTO (ANP) - Portugal doet mee aan het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Roberto Martínez won zondag in Estádio do Dragão met 9-1 van Armenië. Portugal verzekerde zich door de overwinning in Porto van de winst van Groep F en plaatste zich rechtstreeks voor het eindtoernooi in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Ierland gaat als tweede van de groep naar de play-offs.

1 uur geleden
Valente maakt maandag tegen Litouwen debuut voor Oranje

ZEIST (ANP) - Luciano Valente debuteert maandag in de thuiswedstrijd tegen Litouwen voor het Nederlands elftal. Dat viel zondag op te maken uit de woorden van bondscoach Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist.

2 uur geleden
Gakpo zag na duel met Polen alleen teleurgestelde gezichten

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de officieuze plaatsing voor het WK vrijdag in Warschau niet gevierd. Dat liet aanvaller Cody Gakpo zondag weten aan journalisten in Zeist.

3 uur geleden
Koeman: dingen moeten beter als wij mee willen doen om de prijzen

ZEIST (ANP) - Als het Nederlands elftal volgend jaar zomer een kans wil maken op de wereldtitel, moeten er volgens Ronald Koeman dingen beter. De bondscoach noemde zondag op een persconferentie een aantal voorbeelden en liet blijken de teleurstellende wedstrijd van vrijdag tegen Polen (1-1) nog niet achter zich te hebben gelaten.

3 uur geleden
Koeman wil in aanloop naar WK oefenen tegen Zuid-Amerikaans land

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal wil ter voorbereiding op het WK oefenen tegen een Zuid-Amerikaans land. Dat zei bondscoach Ronald Koeman op een persconferentie in Zeist, in aanloop naar het laatste WK-kwalificatieduel met Litouwen van maandag.

3 uur geleden
Oranje traint met 22 spelers in aanloop naar duel met Litouwen

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal heeft zondag de laatste training voor de beslissende WK-kwalificatiewedstrijd van maandag tegen Litouwen afgewerkt met 22 spelers. Aan het begin van de middag verscheen, naast de 21 speelgerechtigde internationals, ook Jan Paul van Hecke op het veld. De verdediger van Brighton & Hove Albion is na zijn gele kaart van vrijdag in Warschau tegen Polen (1-1) geschorst tegen Litouwen, maar blijft wel bij de groep.

5 uur geleden