Tinder-eigenaar gaat verder met nieuwe topman
DALLAS (ANP) - Match Group, het moederbedrijf van datingapps als Tinder, heeft een nieuwe topbestuurder benoemd. Spencer Rascoff wordt de nieuwe topman van het Amerikaanse bedrijf, dat kampt met een daling van het aantal betalende gebruikers van zijn apps.
Rascoff was medeoprichter van Zillow, een onlinemarktplaats voor vastgoed. Hij vervangt Bernard Kim, die sinds mei 2022 de hoogste leidinggevende was bij Match Group.
Het bedrijf kwam vorig jaar onder toenemende druk te staan van activistische beleggers om een grote koerswijziging door te voeren die voor betere resultaten moet zorgen. Maar in het vierde kwartaal liep het aantal betalende gebruikers van de datingapps van Match juist verder terug.
De apps van Match Group, waar ook OkCupid en Hinge onder vallen, waren in de laatste drie maanden van 2024 goed voor een omzet van 860 miljoen dollar. Dat was iets minder dan een jaar eerder. De operationele winst zakte 14 procent tot 223 miljoen dollar.
Meer uit Financieel
ZOETERMEER (ANP) - De nieuwe Amerikaanse importheffing kan gunstig uitpakken voor de handel tussen Europa en de Verenigde Staten. Dat zegt deskundige Casper Roerade van ondernemersorganisatie evofenedex. Volgens hem lijken veel goederen hierdoor minder zwaar belast te worden dan voorheen.
8 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - De adviesprijs van een liter diesel is vrijdag gestegen tot boven de prijs van een liter benzine. Dat blijkt uit cijfers over de brandstofprijzen die consumentenvoordeelplatform UnitedConsumers bijhoudt. De prijs van diesel loopt al langer hard op, als gevolg van de oorlog in het Midden-Oosten.
13 minuten geledenBEIJING (ANP/BLOOMBERG) - China heeft exportbeperkingen ingesteld voor veertien Europese bedrijven, waaronder het grote Duitse defensieconcern Rheinmetall. Volgens het Chinese ministerie van Handel zijn de maatregelen een vergelding voor de sancties van de Europese Unie tegen bedrijven in China.
37 minuten geledenBRUSSEL (ANP) - De Chinese socialemediagigant TikTok doet te weinig om de accounts en posts van minderjarigen af te schermen, concludeert de Europese Commissie. Daarmee overtreedt het bedrijf opnieuw de Digital Services Act (DSA), aldus het dagelijks bestuur van de EU.
1 uur geledenBRUSSEL (ANP) - De Europese Commissie is het niet eens met de gronden waarop de Verenigde Staten nieuwe handelstarieven instellen, ook voor de EU. Als reden voor de nieuwe importheffingen voeren de VS het uitblijven van actie aan tegen de handel in goederen die met dwangarbeid zijn geproduceerd.
1 uur geledenARNHEM (ANP) - Hoogspanningsnetbeheerder TenneT heeft in de eerste helft van 2026 meer omzet geboekt. De groei komt volgens de netbeheerder vooral door de toegenomen investeringen in de uitbreiding van het volle elektriciteitsnet. Ook haalde het bedrijf meer omzet uit energie-activiteiten op land en zee en door hogere tarieven.
2 uur geledenANDELST (ANP) - Het aantal overnachtingen op Nederlandse campings is in de eerste maanden van dit jaar fors toegenomen. Dat meldt campingplatform ACSI op basis van een analyse van CBS-cijfers. Het aantal vakantiegangers uit eigen land steeg ook.
2 uur geleden