Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Timber ziet Ajax beter verdedigen onder trainer Heitinga

Timber ziet Ajax beter verdedigen onder trainer Heitinga

BERLIJN (ANP) - Jurriën Timber ziet dat Ajax onder trainer John Heitinga de laatste weken veel minder kansen weggeeft dan onder de ontslagen Alfred Schreuder. "Ik denk dat we nu verdedigend beter staan dan eerst', zei de verdediger op een afsluitende persconferentie voor het uitduel met 1. FC Union Berlin van donderdag in de tussenronde van de Europa League. "We kregen voorheen veel goals tegen uit counters, dat is nu wel minder."

Ajax kreeg slechts twee doelpunten tegen tijdens de zes duels met Heitinga op de bank. Doelman Gerónimo Rulli bleef in vier van die duels zonder tegentreffer. Timber hoefde niet lang na te denken waarom Ajax de laatste weken beter staat opgesteld als de tegenstander wil counteren.

"Zo moeilijk is het allemaal niet", antwoordde hij. "Het is de restverdediging. Als de ene back hoog staat, dan moet de andere naar binnen staan en ik andersom. Ik ben er medeverantwoordelijk voor dat dat goed gaat", vertelde de tweede aanvoerder van Ajax die niet precies kon vertellen waarom zijn ploeg zich onder Schreuder niet aan simpele opdrachten hield. "Simpel voetballen is toch niet simpel, zeggen ze wel eens toch?"

Ajax en Union Berlin strijden donderdagavond om een plaats in de achtste finales van de Europa League. Het eerste duel in Amsterdam eindigde vorige week in 0-0.

Meer uit Voetbal

Messi: waanzinnig om twee WK-finales op rij te spelen

ATLANTA (ANP) - Lionel Messi vond het na de late zege van Argentinië op Engeland (2-1) nog maar moeilijk te bevatten dat hij zondag opnieuw in de finale van het wereldkampioenschap voetbal staat. "Het is waanzinnig om twee WK-finales achter elkaar te spelen", zei de 39-jarige spelmaker in Atlanta, waar hij met een voorzet in de blessuretijd op matchwinner Lautaro Martínez een belangrijk aandeel had in de overwinning.

1 uur geleden
Tuchel voelt zich verantwoordelijk voor uitschakeling Engeland

ATLANTA (ANP) - De Engelse bondscoach Thomas Tuchel was na uitschakeling door Argentinië in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kritisch op zichzelf. De Duitser zag zijn elftal in de slotfase een voorsprong van 1-0 weggeven en met 2-1 verliezen.

4 uur geleden
Martínez in tranen na nieuwe ontsnapping Argentinië op WK

ATLANTA (ANP) - Matchwinner Lautaro Martínez was zijn emoties na afloop van de door Argentinië met 2-1 gewonnen halve finale tegen Engeland op het wereldkampioenschap voetbal niet de baas. "Ik kan het niet geloven, dit is allemaal zo emotioneel. Toen mijn vader mijn eerste voetbalschoenen kocht, droomde ik ervan om dit doelpunt te maken", sprak de aanvaller van Internazionale, terwijl hij zijn tranen de vrije loop liet.

4 uur geleden
Uitschakeling komt hard aan bij Engelse aanvoerder Kane

ATLANTA (ANP/RTR) - De uitschakeling in de halve finale van het wereldkampioenschap voetbal kwam woensdag hard aan bij de Engelse aanvoerder Harry Kane. "Ik baal er enorm van, voor de jongens, voor iedereen. We hebben het grootste deel van de wedstrijd goed gespeeld. We konden het gewoon niet volhouden. We hebben zo hard gewerkt om hier te komen", sprak de spits na de nederlaag in Atlanta tegen Argentinië.

5 uur geleden
Voetballers Argentinië blijven bondscoach Scaloni verbazen

ATLANTA (ANP/AFP) - De Argentijnse voetbalbondscoach Lionel Scaloni kon kort na afloop van de wedstrijd tegen Engeland nog maar moeilijk geloven dat zijn elftal opnieuw de finale van het wereldkampioenschap had behaald. "Deze groep blijft me verbazen", zei hij in Atlanta na de zege van 2-1. Engeland leidde na 85 minuten nog met 1-0.

5 uur geleden
Messi verkozen tot beste speler in halve finale tegen Engeland

ATLANTA (ANP) - Lionel Messi is woensdag op het wereldkampioenschap uitgeroepen tot beste speler in de halve finale tussen Argentinië en Engeland (2-1). De 39-jarige spelmaker legde in de 85e minuut de bal breed op Enzo Fernández, die van afstand voor de 1-1 zorgde. In blessuretijd stond Messi met een goede voorzet op het hoofd van Lautaro Martínez aan de basis van de winnende treffer.

5 uur geleden
Argentinië knokt zich langs Engeland en staat weer in finale WK

ATLANTA (ANP) - Argentinië staat opnieuw in de finale van het wereldkampioenschap voetbal. De titelverdediger uit Zuid-Amerika maakte in de halve eindstrijd tegen Engeland in de slotfase een achterstand ongedaan en won met 2-1. Na 85 minuten leidde Engeland in Atlanta nog met 1-0.

6 uur geleden