Timber valt geblesseerd uit bij Premier League-debuut voor Arsenal
LONDEN (ANP) - Verdediger Jurriën Timber is bij zijn Premier League-debuut voor Arsenal geblesseerd uitgevallen. De van Ajax overgekomen international begon als linksback aan het thuisduel met Nottingham Forest, maar moest zich meteen na de rust laten vervangen nadat het in zijn rechterkuit was geschoten. De Japanner Takehiro Tomiyasu was zijn vervanger.
Timber werd vlak voor rust ook al lange tijd medisch behandeld nadat hij zelf een harde overtreding had gemaakt. Daar kreeg hij geel voor. Na de rust kwam de Nederlander wel weer terug op het veld, maar bij een nieuwe actie ging het weer mis. Arsenal stond toen met 2-0 voor door doelpunten van Eddie Nketiah en Bukayo Saka.
Arsenal betaalde deze zomer 40 miljoen euro voor de 22-jarige Timber. Vorige week in de gewonnen strijd om het Community Shield tegen Manchester City maakte de Utrechter zijn officiële debuut voor de nummer 2 van afgelopen seizoen. Door blessures kreeg Timber tot nu toe vooral de kans als linksachter.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - In voetbalstadion de ArenA in Amsterdam kunnen naamgenoten van Johan Cruijff op zijn geboortedag een gratis stadiontour krijgen. De rondleidingen zijn ter gelegenheid van het 30-jarig jubileum van de ArenA. Ze vinden plaats op 25 april tussen 09.30 en 18.00 uur. Bezoekers krijgen de kans om met de Champions League-beker uit 1972 op de foto te gaan.
16 minuten geledenKRAKAU (ANP) - AZ is ver verwijderd van een plaats in de halve finale van de Conference League. Het elftal van trainer Leeroy Echteld ging in Krakau ruim onderuit bij Sjachtar Donetsk: 3-0. Bij rust was het nog 0-0. Alle doelpunten vielen in de laatste twintig minuten.
11 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Mohammed Kudus kan in juni mogelijk niet meedoen aan het wereldkampioenschap voetbal. De oud-Ajacied heeft een terugval in zijn herstel van een blessure aan zijn bovenbeen, meldt zijn werkgever Tottenham Hotspur.
11 uur geledenKRAKAU (ANP) - Ro-Zangelo Daal wordt donderdag om disciplinaire redenen buiten het basiselftal van AZ gelaten. De 22-jarige buitenspeler kwam op de wedstrijddag te laat voor een bijeenkomst. Dat zei trainer Leerroy Echteld voor het begin van de kwartfinale tegen Sjachtar Donetsk tegen Ziggo Sport.
13 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Andy Robertson vertrekt na dit seizoen bij Liverpool. De 32-jarige Schotse linkervleugelverdediger heeft een aflopend contract bij de club waar Arne Slot trainer is.
13 uur geledenBARCELONA (ANP/AFP) - FC Barcelona heeft bij de Europese voetbalbond UEFA een klacht ingediend. De Spaanse voetbalclub vond dat tegenstander Atlético Madrid woensdag in de kwartfinale van de Champions League had moeten worden bestraft voor een handsbal.
13 uur geledenKRAKAU (ANP) - Troy Parrott keert donderdag in de uitwedstrijd tegen Sjachtar Donetsk in de kwartfinale van de Conference League terug in het basiselftal van AZ. De Ierse spits vormt samen met buitenspelers Weslley Patati en Ibrahim Sadiq de voorhoede.
13 uur geleden