Timber valt geblesseerd uit bij Premier League-debuut voor Arsenal
LONDEN (ANP) - Verdediger Jurriën Timber is bij zijn Premier League-debuut voor Arsenal geblesseerd uitgevallen. De van Ajax overgekomen international begon als linksback aan het thuisduel met Nottingham Forest, maar moest zich meteen na de rust laten vervangen nadat het in zijn rechterkuit was geschoten. De Japanner Takehiro Tomiyasu was zijn vervanger.
Timber werd vlak voor rust ook al lange tijd medisch behandeld nadat hij zelf een harde overtreding had gemaakt. Daar kreeg hij geel voor. Na de rust kwam de Nederlander wel weer terug op het veld, maar bij een nieuwe actie ging het weer mis. Arsenal stond toen met 2-0 voor door doelpunten van Eddie Nketiah en Bukayo Saka.
Arsenal betaalde deze zomer 40 miljoen euro voor de 22-jarige Timber. Vorige week in de gewonnen strijd om het Community Shield tegen Manchester City maakte de Utrechter zijn officiële debuut voor de nummer 2 van afgelopen seizoen. Door blessures kreeg Timber tot nu toe vooral de kans als linksachter.
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Jurriën Timber mist dinsdag de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Bayer Leverkusen in de achtste finales van de Champions League. De verdediger viel zaterdag geblesseerd uit tijdens het gewonnen thuisduel met Everton (2-0) in de Premier League.
36 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola ziet nog kansen voor Manchester City in de Champions League. "In een voetbalwedstrijd kan er van alles gebeuren", zei hij op een persconferentie over de return van dinsdag tegen Real Madrid in de achtste finales. "Laten we eerst proberen om te winnen en dan zien we wel."
1 uur geledenROME (ANP) - AC Milan heeft verzuimd dichter bij koploper Internazionale te komen. De club uit Milaan verloor bij Lazio in Rome met 1-0.
18 uur geledenCOMO (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma met een doelpunt niet aan een positief resultaat in de uitwedstrijd tegen Como kunnen helpen. De aanvaller ging met zijn ploeg met 2-1 onderuit.
20 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft voor de zoveelste keer dit seizoen in de slotfase een overwinning verspeeld. De ploeg van trainer Arne Slot liet Tottenham Hotspur langszij komen op Anfield: 1-1.
21 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft verder afstand genomen van de onderste plaatsen in de Eredivisie. De club uit Deventer was voor eigen publiek veel te sterk voor een zwak NAC Breda: 6-0. Jakob Breum scoorde drie keer voor de thuisploeg.
22 uur geledenBARCELONA (ANP) - Raphinha was de grote uitblinker bij FC Barcelona in het thuisduel met Sevilla. De Braziliaanse vleugelaanvaller leidde zijn ploeg met drie doelpunten naar een ruime zege (5-2).
22 uur geleden