Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Timber moet zich aan voorste kruisband laten opereren

Timber moet zich aan voorste kruisband laten opereren

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber komt voorlopig niet in actie voor zijn nieuwe club Arsenal en het Nederlands elftal. De verdediger heeft zaterdag een blessure aan de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen. De club uit Londen meldt dat Timber wordt geopereerd en daarna moet revalideren.

Arsenal vertelt niet hoelang Timber is uitgeschakeld. Maar de verwachting is dat hij maanden moet revalideren. Timber raakte zaterdag geblesseerd tijdens de eerste competitiewedstrijd van Arsenal tegen Nottingham Forest. Hij verliet deze zomer Ajax voor een bedrag van 40 miljoen euro.

Timber mist zo goed als zeker de komende interlands van het Nederlands elftal tegen Griekenland (7 september) en Ierland (10 september) in de EK-kwalificatie. Oranje vervolgt het kwalificatietoernooi voor de Europese eindronde van volgend jaar in Duitsland met wedstrijden tegen Frankrijk (13 oktober), Griekenland (16 oktober), Ierland (18 november) en Gibraltar (21 november).

"Helaas is mijn blessure ernstiger dan verwacht", richt Timber zich via Instragam tot de supporters van Arsenal. "Ik wilde jullie terugbetalen op het veld, na het warme welkom dat ik van jullie heb gekregen. Maar dat zal de komende periode niet mogelijk zijn. Ik ben gezegend met veel geweldige mensen om mij heen. Samen gaan we er alles aan doen om zo snel en sterk mogelijk terug te komen."

Meer uit Voetbal

Weghorst en Wijndal beschikbaar voor Ajax tegen FC Utrecht

AMSTERDAM (ANP) - Wout Weghorst en Owen Wijndal zijn hersteld van hun blessures en zijn zondag beschikbaar voor Ajax in het duel met FC Utrecht. Dat zegt trainer Óscar García in een bericht op de site van de Amsterdamers. Ook heeft Davy Klaassen weer meegetraind met de groep, maar de middenvelder is nog niet wedstrijdfit.

56 minuten geleden
Real bestraft spelers Valverde en Tchouaméni met hoge boete

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft spelers Federico Valverde en Aurélien Tchouaméni een boete van 500.000 euro opgelegd na hun opstootje van eerder deze week. Dat meldt de club op de website.

1 uur geleden
Feyenoord-coach Van Persie verbaasd over nieuws rond Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie heeft verrast gereageerd op de berichtgeving dat de club na het seizoen afscheid neemt van de Engelse aanvaller Raheem Sterling. "Ik ben gequoot, maar heb die mensen niet gesproken", zei Van Persie over de berichtgeving in The Telegraph.

2 uur geleden
Bayern München moet verdediger Davies voorlopig missen

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan enkele weken niet beschikken over rechtsback Alphonso Davies. De Canadese verdediger heeft in de halve finale tegen Paris Saint-Germain in de Champions League een hamstringblessure opgelopen en mist in ieder geval de laatste twee competitiewedstrijden van de landskampioen tegen VfL Wolfsburg en 1. FC Köln.

3 uur geleden
PSV zonder Saibari en Mauro Júnior tegen Go Ahead Eagles

EINDHOVEN (ANP) - PSV moet het in de voorlaatste speelronde van de Eredivisie in het duel met Go Ahead Eagles doen zonder Ismael Saibari en Mauro Júnior. Dat vertelde trainer Peter Bosz in de persconferentie in de aanloop naar de wedstrijd van zondag (16.45 uur).

4 uur geleden
PSV'er Schouten kan na operatie aan herstel beginnen

EINDHOVEN (ANP) - Jerdy Schouten is geopereerd aan zijn rechterknie. PSV-trainer Peter Bosz vertelde op de persconferentie in aanloop naar het duel met Go Ahead Eagles dat de operatie van de kruisbandblessure goed is verlopen en dat Schouten weer thuis is.

4 uur geleden
Fortuna-aanvaller Gladon twee duels geschorst

SITTARD (ANP) - Fortuna-speler Paul Gladon komt dit seizoen niet meer in actie. De aanvaller van de club uit Sittard mist de laatste twee wedstrijden in de Eredivisie door een schorsing, zo bevestigt de club.

5 uur geleden