Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Timber moet zich aan voorste kruisband laten opereren

Timber moet zich aan voorste kruisband laten opereren

LONDEN (ANP) - Jurriën Timber komt voorlopig niet in actie voor zijn nieuwe club Arsenal en het Nederlands elftal. De verdediger heeft zaterdag een blessure aan de voorste kruisband van zijn rechterknie opgelopen. De club uit Londen meldt dat Timber wordt geopereerd en daarna moet revalideren.

Arsenal vertelt niet hoelang Timber is uitgeschakeld. Maar de verwachting is dat hij maanden moet revalideren. Timber raakte zaterdag geblesseerd tijdens de eerste competitiewedstrijd van Arsenal tegen Nottingham Forest. Hij verliet deze zomer Ajax voor een bedrag van 40 miljoen euro.

Timber mist zo goed als zeker de komende interlands van het Nederlands elftal tegen Griekenland (7 september) en Ierland (10 september) in de EK-kwalificatie. Oranje vervolgt het kwalificatietoernooi voor de Europese eindronde van volgend jaar in Duitsland met wedstrijden tegen Frankrijk (13 oktober), Griekenland (16 oktober), Ierland (18 november) en Gibraltar (21 november).

"Helaas is mijn blessure ernstiger dan verwacht", richt Timber zich via Instragam tot de supporters van Arsenal. "Ik wilde jullie terugbetalen op het veld, na het warme welkom dat ik van jullie heb gekregen. Maar dat zal de komende periode niet mogelijk zijn. Ik ben gezegend met veel geweldige mensen om mij heen. Samen gaan we er alles aan doen om zo snel en sterk mogelijk terug te komen."

Meer uit Voetbal

Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

2 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

4 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

4 uur geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

5 uur geleden
United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

20 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

1 dag geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

1 dag geleden