Timber meldt zich in overvolle ziekenboeg van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber baalt van de nederlaag van Feyenoord tegen RB Salzburg in de Champions League (1-3). De aanvoerder moest zich na 65 minuten laten wisselen. "Het is nog die blessure van het duel met FC Utrecht. Ik heb er geprobeerd doorheen te spelen, maar ik kon helaas niet geven wat ik wilde voor het team. Dat vind ik frustrerend."
Feyenoord heeft begin november opvallend veel geblesseerde spelers. Trainer Brian Priske kon voor het duel met Salzburg geen beroep doen op Santiago Giménez, Ayase Ueda, Julián Carranza, Antoni Milambo, Justin Bijlow, Calvin Stengs en Quilindschy Hartman. Bij Salzburg ontbraken negen potentiële basisspelers. Maar de ploeg van trainer Pepijn Lijnders oogde veel fitter dan Feyenoord in De Kuip. Salzburg won de meeste duels en zegevierde verdiend.
"Ik denk dat we het onszelf moeilijk maken en we niet goed genoeg waren", zei Timber in de catacomben van De Kuip. "In deze opstelling hebben we niet vaker gespeeld, maar we wisten wat we moesten doen en moesten het beter uitvoeren. Dat hebben we vandaag niet gedaan."
"Het is ook niet lekker als je vlak voor rust met 0-1 achter komt", doelde Timber op een treffer die werd ingeleid door een fout van doelman Timon Wellenreuther. "Maar in de tweede helft creëer je vervolgens ook weer te weinig. "We kregen nog een kans op 0-1, maar die 0-2 werd ons al redelijk fataal."
Meer uit Voetbal
DENVER (ANP) - Lionel Messi heeft zijn nieuwe trainer Guillermo Hoyos een zege bezorgd tijdens zijn debuut als eindverantwoordelijke van Inter Miami. De 38-jarige sterspeler maakte twee doelpunten tijdens een 3-2-overwinning bij Colorado Rapids.
1 uur geledenSEVILLA (ANP) - Real Sociedad heeft voor de vierde keer in het bestaan van de club de Copa del Rey gewonnen. In de bekerfinale in Sevilla versloeg de club uit San Sebastián na strafschoppen Atlético Madrid. Pablo Marín schoot de winnende strafschop binnen. Het duel was na verlenging in 2-2 geëindigd.
9 uur geledenAUXERRE (ANP) - Doelpuntenmaakster Wieke Kaptein houdt "kippenvel" over aan het gelijkspel van de voetbalsters in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk (1-1). "We hebben ons zo op onszelf gefocust en we zijn zo streng geweest voor onszelf. Om dan dit te presteren als team, kippenvel", zei de gelegenheidsaanvoerster van Oranje bij de NOS.
9 uur geledenAUXERRE (ANP) - Bondscoach Arjan Veurink vindt dat de voetbalsters van Oranje "een hele goede uitgangspositie" hebben in de WK-kwalificatie na het 1-1-gelijkspel in Frankrijk. "We hebben nog niks, maar dit is heel erg goed voor ons", zei Veurink voor de camera van de NOS. Oranje staat na vier van de zes duels bovenaan in de groep. Alleen de groepswinnaar plaatst zich direct voor het WK van volgend jaar in Brazilië.
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft de uitwedstrijd tegen Chelsea gewonnen. In Londen werd het 1-0 voor de bezoekers van trainer Michael Carrick door een doelpunt van Matheus Cunha.
10 uur geledenAUXERRE (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben de uitwedstrijd tegen Frankrijk knap gelijkgespeeld: 1-1. Wieke Kaptein bezorgde de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Auxerre een punt door de enige kans van Oranje in de tweede helft te benutten. Daardoor houdt Nederland directe plaatsing voor het WK voetbal van volgend jaar in Brazilië in eigen hand.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft in de strijd tegen degradatie een overwinning uit handen gegeven in het thuisduel met Brighton & Hove Albion. Brighton-verdediger Jan Paul van Hecke gaf de assist op de late gelijkmaker van Georginio Rutter: 2-2. Tot dat moment leek Xavi Simons de Spurs aan een belangrijke overwinning te hebben geholpen.
12 uur geleden