Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Timber meldt zich in overvolle ziekenboeg van Feyenoord

Timber meldt zich in overvolle ziekenboeg van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber baalt van de nederlaag van Feyenoord tegen RB Salzburg in de Champions League (1-3). De aanvoerder moest zich na 65 minuten laten wisselen. "Het is nog die blessure van het duel met FC Utrecht. Ik heb er geprobeerd doorheen te spelen, maar ik kon helaas niet geven wat ik wilde voor het team. Dat vind ik frustrerend."

Feyenoord heeft begin november opvallend veel geblesseerde spelers. Trainer Brian Priske kon voor het duel met Salzburg geen beroep doen op Santiago Giménez, Ayase Ueda, Julián Carranza, Antoni Milambo, Justin Bijlow, Calvin Stengs en Quilindschy Hartman. Bij Salzburg ontbraken negen potentiële basisspelers. Maar de ploeg van trainer Pepijn Lijnders oogde veel fitter dan Feyenoord in De Kuip. Salzburg won de meeste duels en zegevierde verdiend.

"Ik denk dat we het onszelf moeilijk maken en we niet goed genoeg waren", zei Timber in de catacomben van De Kuip. "In deze opstelling hebben we niet vaker gespeeld, maar we wisten wat we moesten doen en moesten het beter uitvoeren. Dat hebben we vandaag niet gedaan."

"Het is ook niet lekker als je vlak voor rust met 0-1 achter komt", doelde Timber op een treffer die werd ingeleid door een fout van doelman Timon Wellenreuther. "Maar in de tweede helft creëer je vervolgens ook weer te weinig. "We kregen nog een kans op 0-1, maar die 0-2 werd ons al redelijk fataal."

Meer uit Voetbal

Jeugdcoach St. Pauli komt uit de kast en bekritiseert topvoetbal

HAMBURG (ANP/DPA) - Coach Christian Dobrick van St. Pauli onder 19 is dinsdag uit de kast gekomen als homoseksueel. De trainer heeft in interviews bij Stern en RTL kritiek geuit op de voetbalwereld voor het gebrek aan steun voor homoseksuele voetballers.

22 minuten geleden
KNVB: duels gedurende onderzoek aanklager niet overspelen

ZEIST (ANP) - De competitiewedstrijden tussen Go Ahead Eagles en NAC Breda (Eredivisie) en TOP Oss en Willem II (eerste divisie) worden voorlopig niet overgespeeld. Dat meldt de KNVB dinsdag als reactie op de verzoeken van NAC en TOP om de duels te laten onderzoeken, omdat er bij Go Ahead en Willem II een mogelijk niet-speelgerechtigde speler mee zou hebben gedaan.

32 minuten geleden
Franse voetballer Griezmann verruilt Atlético voor Orlando City

ORLANDO (ANP) - Antoine Griezmann is bezig aan zijn laatste maanden bij Atlético Madrid. De 35-jarige Franse voetballer stapt na dit seizoen over naar Orlando City, in de Amerikaanse competitie MLS. Dat maakten beide clubs dinsdag bekend.

1 uur geleden
Fitte Brobbey wil eerste spits van het Nederlands elftal worden

ZEIST (ANP) - Brian Brobbey gaat er alles aan doen om de eerste spits van het Nederlands elftal te worden. "Ik moet gewoon presteren bij Sunderland en mijn doelpuntjes maken", zegt de 24-jarige aanvaller vlak voor de eerste training van Oranje voor de oefeninterlands van komende week met Noorwegen en Ecuador. "Dan komt de rest vanzelf."

2 uur geleden
Aanhoudingen in onderzoek naar matchfixing in Tsjechisch voetbal

PRAAG (ANP/DPA) - De Tsjechische politie heeft in een grootschalig onderzoek naar matchfixing en illegaal gokken in het voetbal tientallen mensen aangehouden. Dat meldde het Openbaar Ministerie in Praag. Op meerdere locaties in Tsjechië werden huiszoekingen verricht.

3 uur geleden
Oranje traint met volledige selectie voor oefenduels

ZEIST (ANP) - Het Nederlands elftal is met een voltallige selectie begonnen aan de eerste training voor de oefeninterlands tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart). Bondscoach Ronald Koeman staat met al zijn 25 internationals op het veld in Zeist.

3 uur geleden
Depay niet naar Oranje na informatie medische staf Corinthians

ZEIST (ANP) - De medische staf van het Nederlands elftal heeft vastgesteld dat Memphis Depay niet inzetbaar is voor de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen (27 maart) en Ecuador (31 maart).

5 uur geleden