Timber meldt zich in overvolle ziekenboeg van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber baalt van de nederlaag van Feyenoord tegen RB Salzburg in de Champions League (1-3). De aanvoerder moest zich na 65 minuten laten wisselen. "Het is nog die blessure van het duel met FC Utrecht. Ik heb er geprobeerd doorheen te spelen, maar ik kon helaas niet geven wat ik wilde voor het team. Dat vind ik frustrerend."
Feyenoord heeft begin november opvallend veel geblesseerde spelers. Trainer Brian Priske kon voor het duel met Salzburg geen beroep doen op Santiago Giménez, Ayase Ueda, Julián Carranza, Antoni Milambo, Justin Bijlow, Calvin Stengs en Quilindschy Hartman. Bij Salzburg ontbraken negen potentiële basisspelers. Maar de ploeg van trainer Pepijn Lijnders oogde veel fitter dan Feyenoord in De Kuip. Salzburg won de meeste duels en zegevierde verdiend.
"Ik denk dat we het onszelf moeilijk maken en we niet goed genoeg waren", zei Timber in de catacomben van De Kuip. "In deze opstelling hebben we niet vaker gespeeld, maar we wisten wat we moesten doen en moesten het beter uitvoeren. Dat hebben we vandaag niet gedaan."
"Het is ook niet lekker als je vlak voor rust met 0-1 achter komt", doelde Timber op een treffer die werd ingeleid door een fout van doelman Timon Wellenreuther. "Maar in de tweede helft creëer je vervolgens ook weer te weinig. "We kregen nog een kans op 0-1, maar die 0-2 werd ons al redelijk fataal."
Meer uit Voetbal
NEWCASTLE (ANP) - Sven Botman staat voor een rentree bij Newcastle United. "Hij traint weer met de groep mee", vertelde trainer Eddie Howe op een persconferentie voor het competitieduel van zondag met Crystal Palace. "Hij kan weer een rol voor ons spelen."
1 uur geledenSUNDERLAND (ANP) - Trainer Pep Guardiola zag Manchester City te veel kansen missen in het uitduel met Sunderland (0-0). "Het leken niet eens lastige mogelijkheden", zei de Spaanse coach op een persconferentie na het duel. "Savinho kreeg twee goede kansen. Jeremy Doku, Josko Gvardiol, Phil Foden en Erling Haaland verschenen ook in scoringspositie. De bal wilde maar niet in het doel."
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
14 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
22 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
1 dag geleden