Timber meldt zich in overvolle ziekenboeg van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber baalt van de nederlaag van Feyenoord tegen RB Salzburg in de Champions League (1-3). De aanvoerder moest zich na 65 minuten laten wisselen. "Het is nog die blessure van het duel met FC Utrecht. Ik heb er geprobeerd doorheen te spelen, maar ik kon helaas niet geven wat ik wilde voor het team. Dat vind ik frustrerend."
Feyenoord heeft begin november opvallend veel geblesseerde spelers. Trainer Brian Priske kon voor het duel met Salzburg geen beroep doen op Santiago Giménez, Ayase Ueda, Julián Carranza, Antoni Milambo, Justin Bijlow, Calvin Stengs en Quilindschy Hartman. Bij Salzburg ontbraken negen potentiële basisspelers. Maar de ploeg van trainer Pepijn Lijnders oogde veel fitter dan Feyenoord in De Kuip. Salzburg won de meeste duels en zegevierde verdiend.
"Ik denk dat we het onszelf moeilijk maken en we niet goed genoeg waren", zei Timber in de catacomben van De Kuip. "In deze opstelling hebben we niet vaker gespeeld, maar we wisten wat we moesten doen en moesten het beter uitvoeren. Dat hebben we vandaag niet gedaan."
"Het is ook niet lekker als je vlak voor rust met 0-1 achter komt", doelde Timber op een treffer die werd ingeleid door een fout van doelman Timon Wellenreuther. "Maar in de tweede helft creëer je vervolgens ook weer te weinig. "We kregen nog een kans op 0-1, maar die 0-2 werd ons al redelijk fataal."
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Virgil van Dijk was redelijk tevreden na de zege van het Nederlands elftal op Noorwegen (2-1) in een oefenwedstrijd voor het WK in de Johan Cruijff ArenA. "Over het algemeen hebben we een goede wedstrijd gespeeld tegen een sterke tegenstander", zei hij vlak na de wedstrijd in een flashinterview. "In de tweede helft vond ik ons beter. We hebben uiteindelijk genoeg kansen gekregen om meer doelpunten te maken. Verdedigend stonden we goed. We hebben verdiend gewonnen."
7 minuten geledenLONDEN (ANP) - Engeland en Uruguay hebben vrijdagavond in een oefenduel in aanloop naar het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. Spanje was in Villarreal met 3-0 te sterk voor Servië.
8 minuten geledenBASEL (ANP) - Het Duitse nationale voetbalelftal heeft in een oefenwedstrijd met 4-3 gewonnen van Zwitserland. De twee WK-deelnemers speelden in aanloop naar het eindtoernooi van komende zomer tegen elkaar in Basel.
12 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de eerste van een serie van vier oefenduels voor het WK gewonnen. Oranje rekende af met Noorwegen (2-1) in een wedstrijd waarin beide ploegen niet in de buurt kwamen van hun beste spel in de Johan Cruijff ArenA.
13 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands voetbalelftal heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap van komende zomer Noorwegen in een oefenwedstrijd verslagen. In de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam was het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-1 te sterk.
15 minuten geledenBELEK (ANP/RTR) - Het Iraanse nationale voetbalelftal heeft voorafgaand aan een oefenwedstrijd geprotesteerd tegen het bombardement op een Iraanse basisschool op de eerste dag van de oorlog. De spelers hielden tijdens het volkslied, dat ze zichtbaar meezongen, schooltassen vast. Volgens het regime van Iran werden op de eerste dag van de Amerikaanse en Israëlische bombardementen 175 mensen gedood bij de aanval op de school.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente en trainer John van den Brom hebben een akkoord bereikt over een nieuw contract. De 59-jarige coach tekent een nieuwe verbintenis tot de zomer van 2027, meldde de club uit Enschede op de website.
11 uur geleden