Timber meldt zich in overvolle ziekenboeg van Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber baalt van de nederlaag van Feyenoord tegen RB Salzburg in de Champions League (1-3). De aanvoerder moest zich na 65 minuten laten wisselen. "Het is nog die blessure van het duel met FC Utrecht. Ik heb er geprobeerd doorheen te spelen, maar ik kon helaas niet geven wat ik wilde voor het team. Dat vind ik frustrerend."
Feyenoord heeft begin november opvallend veel geblesseerde spelers. Trainer Brian Priske kon voor het duel met Salzburg geen beroep doen op Santiago Giménez, Ayase Ueda, Julián Carranza, Antoni Milambo, Justin Bijlow, Calvin Stengs en Quilindschy Hartman. Bij Salzburg ontbraken negen potentiële basisspelers. Maar de ploeg van trainer Pepijn Lijnders oogde veel fitter dan Feyenoord in De Kuip. Salzburg won de meeste duels en zegevierde verdiend.
"Ik denk dat we het onszelf moeilijk maken en we niet goed genoeg waren", zei Timber in de catacomben van De Kuip. "In deze opstelling hebben we niet vaker gespeeld, maar we wisten wat we moesten doen en moesten het beter uitvoeren. Dat hebben we vandaag niet gedaan."
"Het is ook niet lekker als je vlak voor rust met 0-1 achter komt", doelde Timber op een treffer die werd ingeleid door een fout van doelman Timon Wellenreuther. "Maar in de tweede helft creëer je vervolgens ook weer te weinig. "We kregen nog een kans op 0-1, maar die 0-2 werd ons al redelijk fataal."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - De voetbalsters van Arsenal hebben de allereerste FIFA Women's Champions Cup gewonnen en daarmee ongeveer 2 miljoen euro verdiend, de grootste geldprijs ooit in het vrouwenvoetbal. De winnaar van de Champions League versloeg in het Emirates Stadium van Londen de Braziliaanse club Corinthians met 3-2 na verlenging.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Volendam en Go Ahead Eagles hebben met 1-1 gelijkgespeeld. Beide clubs schoten weinig op met het behaalde punt. Go Ahead blijft veertiende met 22 punten, Volendam vijftiende met 18 punten.
8 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft zich zondag versterkt met twee spelers. De huidige nummer 3 van de Eredivisie maakte eerst de komst van de Noorse middenvelder Isak Hansen-Aarøen bekend en daarna die van de IJslandse middenvelder Willum Willumsson.
8 uur geledenBRUSSEL (ANP/Belga) - RSC Anderlecht heeft coach Besnik Hasi ontslagen. Dat gebeurde enkele uren nadat de club uit Brussel in Luik met 2-0 had verloren van Standard. Assistent-coach Edward Still wordt tijdelijk naar voren geschoven als vervanger, meldde de clubleiding.
9 uur geledenCREMONA (ANP) - Internazionale heeft ook de uitwedstrijd tegen Cremonese gewonnen. Lautaro Martínez en Piotr Zieliński scoorden voor rust voor de koploper (0-2).
9 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester City heeft punten verspeeld in de Premier League met een gelijkspel bij Tottenham Hotspur. De nummer 2 in de stand leidde na de eerste helft met 2-0, maar de Spurs knokten zich in de tweede helft naar 2-2. City kwam met het behaalde punt in Londen op 47 punten, 6 minder dan koploper Arsenal, dat zaterdag met 4-0 had gewonnen van Leeds United.
9 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Oleksandr Zintsjenko maakt het seizoen af bij Ajax. De 29-jarige linksback uit Oekraïne komt over van Arsenal en heeft zich tot juli aan de club uit Amsterdam verbonden.
11 uur geleden