Timber in basis Feyenoord tegen Manchester City
MANCHESTER (ANP) - Feyenoord treedt tegen Manchester City aan met middenvelder Quinten Timber in de basis. De aanvoerder ontbrak zaterdag wegens klachten aan de enkel in het gewonnen thuisduel met sc Heerenveen. Zoals eerder bekend is Calvin Stengs niet meegereisd naar Manchester, waar Feyenoord het vijfde duel in de eerste fase van de Champions League afwerkt.
Coach Brian Priske kan in tegenstelling tot zaterdag weer een beroep doen op doelman Justin Bijlow, Jordan Lotomba en spits Santiago Giménez. Zij zitten op de bank. In het doel staat de Duitser Timon Wellenreuther. De Argentijn Julián Carranza is de spits, geflankeerd door Igor Paixão en Anis Hadj-Moussa.
Gernot Trauner en David Hancko vormen het centrale duo achterin met aan de zijkanten Gijs Smal en Bart Nieuwkoop. Op het middenveld heeft Timber gezelschap van Antoni Milambo en Hwang In-beom.
Aftrap
Bij Manchester City, dat vijf duels op rij heeft verloren, staat Nathan Aké voor het eerst sinds 2 november aan de aftrap. Ook Jack Grealish heeft een basisplaats. Met name hij en Phil Foden moeten spits Erling Haaland in stelling brengen, net als de middenvelders Bernardo Silva en Ilkay Gündogan. Kevin De Bruyne zit op de bank.
Het duel begint om 21.00 uur.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."
1 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.
4 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.
5 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De voorzitter van de Senegalese voetbalbond heeft donderdag gezworen een "kruistocht" te beginnen tegen een besluit van de Afrikaanse voetbalbond (CAF) om het land de Afrika Cup af te nemen. Zijn juridische team waarschuwde dat de zaak grote gevolgen kan hebben.
7 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax-speler Rayane Bounida is voor het eerst opgeroepen voor het Marokkaanse voetbalelftal. De 20-jarige buitenspeler maakt deel uit van de selectie voor de komende oefenwedstrijden tegen Ecuador en Paraguay.
9 uur geledenMADRID (ANP) - De voetbalsters van Barcelona hebben een grote stap gezet richting de halve finales van de Champions League. De finalist van vorig seizoen won het eerste kwartfinaleduel met Real Madrid met 6-2 in de Spaanse hoofdstad. Oranje-international Esmee Brugts maakte de 2-0 voor de Catalaanse ploeg.
22 uur geleden