Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Timber geniet van vreugde bij supporters Feyenoord

Timber geniet van vreugde bij supporters Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber zag alleen al aan de supporters in De Kuip hoe bijzonder de historische zege van Feyenoord op Ajax (6-0) was. "De mensen waren zo blij", zei hij. "Daar doen we het natuurlijk voor. We hebben over twee competitieduels dit seizoen met 10-0 van ze gewonnen. Dat is heel bijzonder, zelfs een record hoor ik net."

Feyenoord vierde de grootste zege ooit op Ajax in de Eredivisie, na een zege van vijf doelpunten verschil (9-4) in het seizoen 1964/1965. "Dan besef je hoe bijzonder dit is", zei Timber. "Ik had al zo'n goed gevoel toen ik wakker werd. De zon scheen en ik heb gebeden. Bij aankomst in het stadion was het al zo druk. Ik voelde dat er iets moois ging gebeuren."

Timber had naar eigen zeggen geen medelijden met zijn oude ploeggenoten van Ajax. "Dit gebeurt gewoon in het voetbal", zei hij. "Soms ben je een seizoen minder. Maar ik weet dat de jongens die ik ken die daar spelen erg goed kunnen voetballen. Ajax komt er echt wel weer bovenop."

Timber weet niet hoe de avond gaat eindigen. "Dat zien we wel", lachte de middenvelder die ook een beetje met een dubbel gevoel rondliep. "Donderdag verspelen we de titel met een gelijkspel tegen FC Volendam. En nu zie je hoe goed we kunnen voetballen. Als je kampioen wil worden, dan moet je iedere week top zijn. En wij hebben ook gelijkgespeeld tegen Fortuna Sittard en Sparta Rotterdam. PSV is veel constanter, daarom worden ze kampioen."

Meer uit Voetbal

UEFA vindt dat FIFA 'rode lijn heeft overschreden' met Balogun

NYON (ANP/BELGA) - De Europese voetbalbond UEFA vindt dat "de FIFA een rode lijn heeft overschreden" met het opheffen van de schorsing voor de Amerikaan Folarin Balogun. Door het herzien van de schorsing kan de aanvaller, die tegen Bosnië en Herzegovina een rode kaart kreeg, alsnog in actie komen tegen België in de achtste finales op het WK voetbal.

1 uur geleden
België mag in beroep tegen opheffen schorsing Balogun op WK

SEATTLE (ANP/RTR) - België heeft toestemming gekregen om in beroep te gaan tegen het besluit van de FIFA om de Amerikaan Folarin Balogun niet te schorsen voor het onderlinge duel in de achtste finales van het WK voetbal. Dat meldt sportkrant The Athletic. De aanvaller zou door een rode kaart in de wedstrijd tegen Bosnië en Herzegovina automatisch voor minimaal één duel worden geschorst, maar de tuchtcommissie van de FIFA gaf slechts een voorwaardelijke straf.

3 uur geleden
Noorse spits Haaland noemt heldenrol op WK voetbal 'onwerkelijk'

EAST RUTHERFORD (ANP/DPA) - Aanvaller Erling Haaland noemt zijn heldenrol voor Noorwegen op het WK voetbal "onwerkelijk". De 25-jarige spits hielp zondagavond zijn land met twee doelpunten langs Brazilië (2-1) en staat inmiddels op zeven treffers voor het toernooi.

5 uur geleden
Mexicaanse bondscoach Aguirre stapt op na uitschakeling op WK

MEXICO-STAD (ANP) - De Mexicaanse bondscoach Javier Aguirre stapt op. Dat heeft hij na de uitschakeling van het gastland op het WK voetbal bekendgemaakt. Mexico verloor in de achtste finales met 3-2 van Engeland. Oud-voetballer Rafael Márquez wordt zoals gepland de nieuwe bondscoach van Mexico.

7 uur geleden
Engeland schakelt gastland Mexico uit en staat in kwartfinales WK

MEXICO-STAD (ANP) - Engeland heeft in de nacht van zondag op maandag een einde gemaakt aan de Mexicaanse hoop op een wereldtitel. Het elftal van Thomas Tuchel versloeg het gastland in het Mexico City Stadium met 3-2. Jude Bellingham en Harry Kane scoorden voor de Engelsen, die vanaf de 54e minuut in de tweede helft met tien man speelden. Engeland speelt in de kwartfinales van het WK voetbal tegen Noorwegen.

9 uur geleden
Neymar neemt op WK in tranen afscheid van interlandvoetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Neymar (34) heeft zijn interlandloopbaan na de uitschakeling van Brazilië op het WK van de Verenigde Staten, Canada en Mexico beëindigd. Dat heeft de 34-jarige voetballer bekendgemaakt. Neymar besloot zijn carrière met een 2-1-nederlaag in de achtste finales tegen Noorwegen.

12 uur geleden
Mexico - Engeland uur verlaat wegens weersomstandigheden

MEXICO-STAD (ANP) - De wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tussen Mexico en Engeland is een uur uitgesteld. Dat heeft de FIFA besloten vanwege de weersomstandigheden in de hoofdstad van Mexico. Er zijn regen- en onweersbuien bij het Mexico City Stadium. De winnaar van het duel treft Noorwegen in de kwartfinales van het WK. De aftrap staat gepland om 03.00 uur (Nederlandse tijd).

12 uur geleden