Timber geniet van vreugde bij supporters Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber zag alleen al aan de supporters in De Kuip hoe bijzonder de historische zege van Feyenoord op Ajax (6-0) was. "De mensen waren zo blij", zei hij. "Daar doen we het natuurlijk voor. We hebben over twee competitieduels dit seizoen met 10-0 van ze gewonnen. Dat is heel bijzonder, zelfs een record hoor ik net."
Feyenoord vierde de grootste zege ooit op Ajax in de Eredivisie, na een zege van vijf doelpunten verschil (9-4) in het seizoen 1964/1965. "Dan besef je hoe bijzonder dit is", zei Timber. "Ik had al zo'n goed gevoel toen ik wakker werd. De zon scheen en ik heb gebeden. Bij aankomst in het stadion was het al zo druk. Ik voelde dat er iets moois ging gebeuren."
Timber had naar eigen zeggen geen medelijden met zijn oude ploeggenoten van Ajax. "Dit gebeurt gewoon in het voetbal", zei hij. "Soms ben je een seizoen minder. Maar ik weet dat de jongens die ik ken die daar spelen erg goed kunnen voetballen. Ajax komt er echt wel weer bovenop."
Timber weet niet hoe de avond gaat eindigen. "Dat zien we wel", lachte de middenvelder die ook een beetje met een dubbel gevoel rondliep. "Donderdag verspelen we de titel met een gelijkspel tegen FC Volendam. En nu zie je hoe goed we kunnen voetballen. Als je kampioen wil worden, dan moet je iedere week top zijn. En wij hebben ook gelijkgespeeld tegen Fortuna Sittard en Sparta Rotterdam. PSV is veel constanter, daarom worden ze kampioen."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Luca Dahl Tomasson langer vastgelegd. De 17-jarige Deense jeugdinternational en zoon van oud-Feyenoorder Jon Dahl Tomasson tekende een nieuw contract tot de zomer van 2028.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur heeft de Deense trainer Thomas Frank ontslagen. Het ontslag volgt een dag na de 2-1-thuisnederlaag tegen Newcastle United. De ploeg van de Nederlandse internationals Micky van de Ven en Xavi Simons staat zestiende in de Premier League.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft nog geen definitief uitsluitsel van de licentiecommissie over de overname van zijn aandelen door de zogenoemde Sterkhouders. De club uit de eerste divisie meldt dat de KNVB positief heeft gereageerd op het verzoek dat medio december werd ingediend, maar dat de licentiecommissie "nog een aantal verduidelijkingen wenst".
3 uur geledenPORTO (ANP/RTR) - De Spaanse international Samu Aghehowa lijkt niet op tijd fit te zijn voor het WK voetbal van deze zomer. De 21-jarige aanvaller van FC Porto liep maandag een kruisbandblessure op tijdens het gelijkspel tegen Sporting Portugal (1-1).
3 uur geledenMARSEILLE (ANP/AFP) - Olympique Marseille heeft "in onderling overleg" afscheid genomen van trainer Roberto De Zerbi. Dat meldde de club van de Nederlanders Quinten Timber en Jeffrey de Lange. De nummer 4 van Frankrijk verloor zondag 'Le Classique' tegen Paris Saint-Germain met 5-0.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea heeft in de thuiswedstrijd tegen Leeds United genoegen moeten nemen met een gelijkspel. De nummer 5 van de Premier League zag op Stamford Bridge de bezoekers in het laatste kwart van het duel terugkomen van een 2-0-achterstand: 2-2.
15 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - Trainer Arne Slot beleeft met Liverpool zijn zwaarste seizoen ooit. Dat gaf de Nederlandse coach toe op de persconferentie in aanloop naar de wedstrijd tegen Sunderland. "Dit is zonder twijfel mijn moeilijkste seizoen", zei Slot, die vorig jaar met Liverpool de titel veroverde in de Premier League. "In andere seizoenen die ik heb meegemaakt als coach waren er alleen maar positieve dingen. Dat we zo vaak verliezen, is uitzonderlijk. De spelers zijn er niet aan gewend en ik ook niet."
1 dag geleden