Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Timber geniet van vreugde bij supporters Feyenoord

Timber geniet van vreugde bij supporters Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber zag alleen al aan de supporters in De Kuip hoe bijzonder de historische zege van Feyenoord op Ajax (6-0) was. "De mensen waren zo blij", zei hij. "Daar doen we het natuurlijk voor. We hebben over twee competitieduels dit seizoen met 10-0 van ze gewonnen. Dat is heel bijzonder, zelfs een record hoor ik net."

Feyenoord vierde de grootste zege ooit op Ajax in de Eredivisie, na een zege van vijf doelpunten verschil (9-4) in het seizoen 1964/1965. "Dan besef je hoe bijzonder dit is", zei Timber. "Ik had al zo'n goed gevoel toen ik wakker werd. De zon scheen en ik heb gebeden. Bij aankomst in het stadion was het al zo druk. Ik voelde dat er iets moois ging gebeuren."

Timber had naar eigen zeggen geen medelijden met zijn oude ploeggenoten van Ajax. "Dit gebeurt gewoon in het voetbal", zei hij. "Soms ben je een seizoen minder. Maar ik weet dat de jongens die ik ken die daar spelen erg goed kunnen voetballen. Ajax komt er echt wel weer bovenop."

Timber weet niet hoe de avond gaat eindigen. "Dat zien we wel", lachte de middenvelder die ook een beetje met een dubbel gevoel rondliep. "Donderdag verspelen we de titel met een gelijkspel tegen FC Volendam. En nu zie je hoe goed we kunnen voetballen. Als je kampioen wil worden, dan moet je iedere week top zijn. En wij hebben ook gelijkgespeeld tegen Fortuna Sittard en Sparta Rotterdam. PSV is veel constanter, daarom worden ze kampioen."

Meer uit Voetbal

FC Twente wint eenvoudig bij SC Cambuur

LEEUWARDEN (ANP) - FC Twente heeft SC Cambuur in Leeuwarden verslagen (1-4). De club uit Enschede kende drie dagen na de uitzege op Qarabag in Azerbeidzjan nauwelijks problemen met de naar de Eredivisie gepromoveerde club.

12 minuten geleden
Slachtoffer vuurwerk Feyenoordfans heeft blijvende gehoorschade

LEEUWARDEN (ANP) - Een van de slachtoffers van het vuurwerkgeweld van fans van Feyenoord in het uitduel van vorige week met SC Cambuur heeft blijvende gehoorschade opgelopen. "Een man van 41 heeft nu het gehoor van een 70-jarige en hij is er erg emotioneel onder", vertelde algemeen directeur Jesse Bergsma van SC Cambuur vlak voor het thuisduel met FC Twente.

26 minuten geleden
Napoli verliest met basisspeler Lang van Como

NAPELS (ANP) - Noa Lang heeft met Napoli een thuiswedstrijd tegen Como verloren (1-2). De linksbuiten had een basisplaats bij de thuisploeg en werd na 56 minuten gewisseld.

1 uur geleden
Real Madrid verslaat Málaga en blijft foutloos in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft ook de derde competitiewedstrijd onder de teruggekeerde trainer José Mourinho gewonnen. De club vierde voor eigen publiek een ruime zege op Málaga (4-0), dat afgelopen seizoen naar La Liga promoveerde.

2 uur geleden
Ajax viert eenvoudige uitzege op Telstar

VELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar vrij eenvoudig tot een goed einde gebracht. Op het spel van de ploeg uit de hoofdstad was nog voldoende aan te merken. Maar zes dagen voor de topper tegen kampioen PSV liep de formatie van trainer Míchel Sánchez na rust uit naar een ruime zege: 0-4.

3 uur geleden
Ajax scoort vier keer in gewonnen uitduel met Telstar

VELSEN (ANP) - Ajax heeft de uitwedstrijd tegen Telstar met 4-0 gewonnen. Davy Klaassen, Steven Berghuis, Tolu Arokodare en Marcos Leonardo maakten de doelpunten voor de bezoekers uit Amsterdam.

3 uur geleden
Verdediger Read baalt van gebrek aan scherpte bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Givairo Read was zondag kritisch op de manier waarop Feyenoord aan de thuiswedstrijd tegen ADO Den Haag (2-2) begon. "We waren gewoon niet scherp. Ik kan niet precies zeggen waar dat aan lag", sprak de rechtervleugelverdediger in De Kuip.

4 uur geleden