Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Timber geniet van vreugde bij supporters Feyenoord

Timber geniet van vreugde bij supporters Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Quinten Timber zag alleen al aan de supporters in De Kuip hoe bijzonder de historische zege van Feyenoord op Ajax (6-0) was. "De mensen waren zo blij", zei hij. "Daar doen we het natuurlijk voor. We hebben over twee competitieduels dit seizoen met 10-0 van ze gewonnen. Dat is heel bijzonder, zelfs een record hoor ik net."

Feyenoord vierde de grootste zege ooit op Ajax in de Eredivisie, na een zege van vijf doelpunten verschil (9-4) in het seizoen 1964/1965. "Dan besef je hoe bijzonder dit is", zei Timber. "Ik had al zo'n goed gevoel toen ik wakker werd. De zon scheen en ik heb gebeden. Bij aankomst in het stadion was het al zo druk. Ik voelde dat er iets moois ging gebeuren."

Timber had naar eigen zeggen geen medelijden met zijn oude ploeggenoten van Ajax. "Dit gebeurt gewoon in het voetbal", zei hij. "Soms ben je een seizoen minder. Maar ik weet dat de jongens die ik ken die daar spelen erg goed kunnen voetballen. Ajax komt er echt wel weer bovenop."

Timber weet niet hoe de avond gaat eindigen. "Dat zien we wel", lachte de middenvelder die ook een beetje met een dubbel gevoel rondliep. "Donderdag verspelen we de titel met een gelijkspel tegen FC Volendam. En nu zie je hoe goed we kunnen voetballen. Als je kampioen wil worden, dan moet je iedere week top zijn. En wij hebben ook gelijkgespeeld tegen Fortuna Sittard en Sparta Rotterdam. PSV is veel constanter, daarom worden ze kampioen."

Meer uit Voetbal

Te Kloese verzekert dat Van Persie seizoen afmaakt bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Robin van Persie blijft hoe dan ook tot in ieder geval het einde van het seizoen trainer van Feyenoord. "Daar is geen enkele twijfel over", heeft algemeen directeur Dennis te Kloese verzekerd na de aanstelling van Dick Advocaat als adviseur woensdag.

2 uur geleden
Iraanse voetbalsters na veiligheidszorgen terug in eigen land

GÜRBULAK (ANP/RTR) - De Iraanse vrouwenvoetbalselectie is na een lange reis terug in eigen land. De voetbalsters staken woensdag bij het Turkse Gürbulak de grens over, na een terugreis via onder meer Kuala Lumpur en Istanbul vanaf de Azië Cup in Australië. De reis was moeilijker vanwege de vele vliegbeperkingen door de oorlog in Iran.

3 uur geleden
Senegal wil onderzoek naar corruptie Afrikaanse voetbalbond

DAKAR (ANP/Belga) - De regering van Senegal wil een internationaal onderzoek naar corruptie binnen het bestuur van de Afrikaanse voetbalbond CAF. Dat heeft een woordvoerder van de regering bekendgemaakt. Senegal verwerpt de wijze waarop het land de Afrika Cup is ontnomen.

3 uur geleden
Advocaat adviseert Feyenoord-coach Van Persie rest van seizoen

ROTTERDAM (ANP) - Dick Advocaat gaat Feyenoord-trainer Robin van Persie tot het einde van het seizoen adviseren. Zijn rol is op de achtergrond en de 78-jarige oud-trainer van de club zal niet in de dug-out plaatsnemen, meldt de nummer 2 van de Eredivisie.

8 uur geleden
Senegal vecht besluit ontnomen Afrika Cup-titel aan bij CAS

DAKAR (ANP/AFP) - Senegal legt zich niet neer bij de ontnomen Afrika Cup-titel. De voetbalbond van het land vecht het besluit van de Afrikaanse voetbalbond "zo snel mogelijk" aan bij sporttribunaal CAS. "Dit is een onrechtvaardige, ongekende en onaanvaardbare beslissing, die het Afrikaanse voetbal in diskrediet brengt", staat in een verklaring.

9 uur geleden
Wotte wil er bij ADO na promotie 'vijf tot zeven' spelers bij

DEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft "vijf tot zeven" spelers nodig om zich staande te kunnen houden in de Eredivisie. Dat zei de technisch directeur Mark Wotte (65) van de Haagse voetbalclub nadat op dinsdagavond de promotie was veiliggesteld. "Die versterkingen zijn reëel. De eigenaar heeft toegezegd dat het budget volgend seizoen wordt verhoogd", aldus Wotte. "We horen met deze club thuis op het hoogste niveau."

9 uur geleden
Aanvoerder Vlak blij dat ADO terug is in de Eredivisie

DEN HAAG (ANP) - Jari Vlak is "superblij" om met ADO Den Haag terug naar de Eredivisie te gaan. "Deze club uit de derde stad van Nederland hoort in de Eredivisie. Eindelijk zijn we daar weer", zei de 27-jarige aanvoerder van ADO Den Haag na afloop van de met 1-0 gewonnen thuiswedstrijd tegen Jong FC Utrecht. Met de zege stelde de koploper van de eerste divisie promotie naar de Eredivisie veilig.

18 uur geleden