Til ziet kansen van Feyenoord op Europese finale groeien
ROTTERDAM (ANP) - Guus Til kan wel leven met de uitslag van het eerste duel tussen Feyenoord en Olympique Marseille (3-2) in de halve finale van de Conference League. "Maar deze wedstrijd had ook zomaar in 7-5 kunnen eindigen", zei hij. "Natuurlijk had Alireza Jahanbakhsh in de slotfase nog de 4-2 voor ons kunnen maken. Maar ik denk dat we tevreden mogen zijn. Dit is wel een goede uitgangspositie."
Til maakte in een sfeervolle Kuip zijn rentree na bijna drie weken blessureleed. "Deze wedstrijd had ik wel omcirkeld", zei hij. "De sfeer is altijd goed in De Kuip. Maar tijdens Europese wedstrijden is de ambiance hier helemaal geweldig. En nu we zover komen wordt het maar mooier en mooier. De fans waren geweldig."
Feyenoord zette de defensie van Olympique Marseille al vroeg onder druk. De nummer 2 van de Franse competitie had het lastig met die strijdwijze. "Daar had onze trainer wel op gehamerd", zei Til. "Maar wij spelen eigenlijk altijd wel zo. We willen de tegenstander altijd onder druk zetten."
Til werd vlak voor het einde gewisseld. "Het was zo'n zware wedstrijd, ook mentaal", zei hij. "Zij gingen in de slotfase nog voor de 3-3, met die snelle jongens voorin. Het zal nog een hele klus worden volgende week in Marseille. Ook in dat stadion kan het spoken, begrijp ik. Maar ik denk dat we een goede uitgangspositie hebben. Gelet op deze wedstrijd zal het geen 0-0 worden."
Meer uit Voetbal
LONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
54 minuten geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
3 uur geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
4 uur geledenVILLARREAL (ANP/RTR) - Marcelino García Toral stopt aan het einde van het seizoen als trainer van Villarreal. Dat meldt de Spaanse voetbalclub op haar website.
5 uur geledenZEIST (ANP) - Het competitiebestuur van de KNVB richt zich na de uitspraak in het kort geding tegen NAC Breda "op het verdere verloop van de competitie". Dat heeft de KNVB laten weten nadat de rechter in Utrecht het verzoek van NAC om een wedstrijd tegen Go Ahead Eagles over te mogen spelen heeft afgewezen. Volgens NAC stond er een speler op het veld die niet speelgerechtigd was.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen Go Ahead Eagles en NAC wordt niet overgespeeld. Dat heeft de rechter in Utrecht in een kort geding tussen NAC Breda en de KNVB bepaald. Het duel in de Eredivisie eindigde eerder in een 6-0-overwinning voor Go Ahead Eagles, maar NAC diende een klacht in omdat de thuisclub de Indonesische international Dean James had opgesteld die niet speelgerechtigd was.
7 uur geledenHILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.
20 uur geleden