Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Til ziet kansen van Feyenoord op Europese finale groeien

Til ziet kansen van Feyenoord op Europese finale groeien

ROTTERDAM (ANP) - Guus Til kan wel leven met de uitslag van het eerste duel tussen Feyenoord en Olympique Marseille (3-2) in de halve finale van de Conference League. "Maar deze wedstrijd had ook zomaar in 7-5 kunnen eindigen", zei hij. "Natuurlijk had Alireza Jahanbakhsh in de slotfase nog de 4-2 voor ons kunnen maken. Maar ik denk dat we tevreden mogen zijn. Dit is wel een goede uitgangspositie."

Til maakte in een sfeervolle Kuip zijn rentree na bijna drie weken blessureleed. "Deze wedstrijd had ik wel omcirkeld", zei hij. "De sfeer is altijd goed in De Kuip. Maar tijdens Europese wedstrijden is de ambiance hier helemaal geweldig. En nu we zover komen wordt het maar mooier en mooier. De fans waren geweldig."

Feyenoord zette de defensie van Olympique Marseille al vroeg onder druk. De nummer 2 van de Franse competitie had het lastig met die strijdwijze. "Daar had onze trainer wel op gehamerd", zei Til. "Maar wij spelen eigenlijk altijd wel zo. We willen de tegenstander altijd onder druk zetten."

Til werd vlak voor het einde gewisseld. "Het was zo'n zware wedstrijd, ook mentaal", zei hij. "Zij gingen in de slotfase nog voor de 3-3, met die snelle jongens voorin. Het zal nog een hele klus worden volgende week in Marseille. Ook in dat stadion kan het spoken, begrijp ik. Maar ik denk dat we een goede uitgangspositie hebben. Gelet op deze wedstrijd zal het geen 0-0 worden."

Meer uit Voetbal

FC Twente met fitte selectie naar laatste wedstrijd tegen PSV

ENSCHEDE (ANP) - Coach John van den Brom van FC Twente heeft een fitte spelersgroep voor de laatste competitiewedstrijd bij PSV. De club uit Enschede strijdt met NEC en Ajax om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van de voorronde van de Champions League.

18 minuten geleden
Dieperink niet als VAR naar WK na incident in hotel in Londen

ZEIST (ANP) - Scheidsrechter Rob Dieperink gaat niet naar het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De 38-jarige arbiter, die als VAR zou meegaan met het team van scheidsrechter Danny Makkelie, bevestigt zelf aan De Telegraaf dat wereldvoetbalbond FIFA heeft besloten hem niet meer aan te stellen na een incident vorige maand in een hotel in Londen, waarbij hij werd gearresteerd.

1 uur geleden
Real Madrid verslaat Real Oviedo en eindigt als tweede in La Liga

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).

16 uur geleden
Frankrijk zonder middenvelder Camavinga naar WK

PARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.

18 uur geleden
Ancelotti blijft tot medio 2030 bondscoach van Brazilië

RIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.

20 uur geleden
Doelman Scherpen wint Belgische beker met Union

BRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.

21 uur geleden
Herstelde Mbappé keert terug bij Real Madrid

MADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.

23 uur geleden