Til vervangt bij PSV naar Chelsea vertrokken aanvaller Madueke
EINDHOVEN (ANP) - Guus Til begint, in de thuiswedstrijd tegen Vitesse, voor het eerst sinds drie maanden weer in het basiselftal bij PSV in de Eredivisie. Voor de middenvelder is een plek vrijgekomen na het vertrek eerder deze week van aanvaller Noni Madueke naar Chelsea. Til deed 23 oktober bij FC Groningen (4-2 verlies) voor het laatst vanaf het begin mee in de competitie.
Til krijgt de voorkeur boven Joey Veerman, die twee weken geleden tot zijn onvrede werd gewisseld tegen Sparta. Sindsdien zit Veerman op de reservebank. Vorige week zondag mocht hij tegen Fortuna Sittard (2-2) wel invallen.
Controleurs Érick Gutiérrez en Ibrahim Sangaré zijn, naast de meer aanvallend ingestelde Til, de andere middenvelders bij PSV. Xavi Simons schuift door van het middenveld naar de positie van rechtsbuiten, de plek die Madueke tot zijn transfer innam. Aanvoerder Luuk de Jong is de spits en Anwar El Ghazi voetbalt opnieuw als linksbuiten.
PSV neemt na zestien speelronden de vierde plaats in de Eredivisie in met een achterstand van 5 punten op koploper Feyenoord.
Meer uit Voetbal
NAPELS (ANP) - Donyell Malen heeft een hoofdrol vertolkt voor AS Roma in de topper uit de Serie A tegen Napoli. De international van Oranje maakte beide doelpunten voor de Romeinse club in de wedstrijd die eindigde in een 2-2-gelijkspel.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal is door naar de laatste zestien van de FA Cup na een 4-0-zege op Wigan Athletic. De koploper van de Premier League blijft vrijwel foutloos in alle competities en maakt nog kans op vier prijzen dit seizoen.
5 uur geledenMADRID (ANP) - Rayo Vallecano heeft in een Madrileense derby Atlético een pijnlijke nederlaag bezorgd. Het laaggeklasseerde Rayo Vallecano won met 3-0, waardoor Atlético naar de vierde plaats in de Spaanse La Liga zakte. De ploeg van coach Diego Simeone heeft nu 15 punten achterstand op koploper Real Madrid.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft de koppositie in de Vrouwen Eredivisie stevig in handen. De club uit Enschede won zondag met 5-1 van sc Heerenveen. FC Twente heeft 36 punten na veertien wedstrijden. PSV, dat met 3-0 won van PEC Zwolle, staat tweede op een achterstand van 4 punten.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is definitief gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig toen scheidsrechter Jannick van der Laan het spel stillegde. Het was ijdele hoop dat de wedstrijd in Rotterdam nog kon worden hervat. Het restant van de wedstrijd wordt volgens de website van NEC op dinsdag 17 februari uitgespeeld.
8 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Het competitieduel tussen Sparta Rotterdam en NEC is tijdelijk gestaakt vanwege de sneeuw. De wedstrijd was nog geen tien minuten bezig. Het is nog onduidelijk of het duel op zondag kan worden uitgespeeld.
9 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Sc Heerenveen staat weer in het linkerrijtje van de Eredivisie. Het elftal van coach Robin Veldman boog zondag een 2-0-achterstand in het Abe Lenstra Stadion tegen PEC Zwolle om in een 4-2-zege. De Friezen staan met 31 punten op de negende plek in de Eredivisie. PEC Zwolle zakt naar de dertiende plaats met een achterstand van 5 punten op sc Heerenveen.
9 uur geleden