
Til mist uitduel Feyenoord in achtste finales Conference League
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord kan in de uitwedstrijd van de achtste finales van de Conference League niet beschikken over Guus Til. De UEFA heeft de middenvelder voor twee duels geschorst na zijn rode kaart in het uitduel met Slavia Praag. In de laatste groepswedstrijd, tegen Maccabi Haifa, zat Til al de helft van zijn schorsing uit.
De 23-jarige Til kreeg in Praag al na ruim een half uur rood wegens een forse tackle. Hij kreeg daarvoor eerst geel, maar de Finse scheidsrechter Mattias Gestranius trok op advies van een van zijn assistenten alsnog rood.
Feyenoord won de groep van de Conference League en speelt op 10 maart, zonder Til, eerst een uitwedstrijd. Een week later is al de return in Rotterdam. De loting wordt op 25 februari verricht.
Meer uit Voetbal
SILVERSTONE (ANP) - Max Verstappen is met zijn 44e poleposition naast Sebastian Vettel gekomen. De Duitser, die evenals Verstappen vier wereldtitels in de Formule 1 won, pakte in zijn jaren bij Red Bull ook 44 keer pole.
23 minuten geledenLUZERN (ANP) - Vivianne Miedema heeft met de openingstreffer in het EK-duel met Wales in Luzern (rust: 1-0) haar honderdste interlanddoelpunt gemaakt. De 28-jarige spits is daarmee de zesde Europese voetbalster die deze grens heeft bereikt. Miedema is al sinds 2019 topscorer aller tijden van Oranje.
45 minuten geledenLEEUWARDEN (ANP) - Sem Steijn heeft in zijn eerste wedstrijd als speler van Feyenoord direct gescoord. De topscorer van de Eredivisie van vorig seizoen deed dat bij SC Cambuur, tijdens de officiële opening van het nieuwe stadion van de club uit Leeuwarden. Feyenoord won ruim: 1-4.
1 uur geledenLUZERN (ANP) - De Oranjevrouwen beginnen met Vivianne Miedema, Victoria Pelova en Jill Roord in de aanval om 18.00 uur aan de eerste EK-wedstrijd tegen Wales. Lineth Beerensteyn is zoals verwacht nog niet fit genoeg voor een basisplaats, Miedema blijkt wel in staat om te starten en is aanvoerster in het Zwitserse Luzern. De topscorer aller tijden van Oranje maakte vorige week haar rentree na een afwezigheid sinds begin april.
2 uur geledenLUZERN (ANP) - Enkele duizenden Oranjefans zijn vanuit het centrum van Luzern in een mars vertrokken naar het Allmend-stadion, waar de voetbalsters om 18.00 uur beginnen aan hun eerste EK-wedstrijd. De supportersbus van Oranje reed voorop met daarachter de Nederlandse fans. De Wales-bus volgde, met een grote groep in het rood geklede fans.
3 uur geledenZÜRICH (ANP/DPA) - De Duitse voetbalsters kunnen bij het Europees kampioenschap in Zwitserland niet meer beschikken over Giulia Gwinn. De aanvoerster liep vrijdag in de met 2-0 gewonnen groepswedstrijd tegen Polen een knieblessure op en kan voorlopig niet voetballen, meldt de Duitse voetbalbond.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Het officieuze debuut van Nick Olij bij PSV heeft niet lang geduurd. De doelman ging in de eerste oefenwedstrijd van het nieuwe seizoen, tegen de Belgische kampioen Union St. Gillis, na een kleine tien minuten geblesseerd naar de kant. Niek Schiks verving hem.
3 uur geleden