Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

TikTok zegt dat het de service in de VS herstelt

TikTok zegt dat het de service in de VS herstelt

WASHINGTON (ANP/RTR) - TikTok is bezig met het herstellen van de service in de Verenigde Staten, meldt het bedrijf. Het Chinese socialemediaplatform voegde eraan toe dat het samen met de aankomende Republikeinse president Donald Trump aan een langetermijnoplossing zal werken om de populaire app in de VS te houden.

Trump had eerder zondag gezegd dat hij de toegang tot de app in de VS zal herstellen zodra hij maandag weer aan de macht komt. Hij kondigde onder meer aan een bevel uit te vaardigen dat een wettelijk verbod op de app negentig dagen moet uitstellen. De wet was aangenomen omdat in de VS gevreesd wordt dat Chinese functionarissen de gegevens van Amerikanen misbruiken.

De verklaring van TikTok kwam nadat sommige Amerikaanse gebruikers zondag hadden gemeld dat ze weer toegang hadden tot de website van de Chinese service. Op dat moment was de veel meer gebruikte TikTok-app overigens nog niet beschikbaar.

"In overleg met onze serviceproviders is TikTok bezig met het herstellen van de service", zei TikTok in de verklaring, waarin het Trump bedankte voor "het bieden van duidelijkheid en de verzekering aan onze serviceproviders dat ze geen boetes zullen krijgen voor het aanbieden van TikTok aan meer dan 170 miljoen Amerikanen".

Meer uit Financieel

Wall Street beperkt verliezen na bericht Trump begeleiden tankers

NEW YORK (ANP) - De aandelenbeurzen in New York gingen dinsdag opnieuw omlaag door de aanhoudende oorlog in het Midden-Oosten. De graadmeters op Wall Street drongen hun eerdere verliezen wel wat terug, nadat de Amerikaanse president Donald Trump had gemeld dat de marine tankers door de Straat van Hormuz zal begeleiden als dat nodig is.

7 uur geleden
Energieleveranciers beperken afsluiten vast contract om gasprijs

DEN HAAG (ANP) - Energieleveranciers Vattenfall en Eneco hebben de mogelijkheden om een vast contract af te sluiten tijdelijk beperkt. Dit melden de bedrijven na berichtgeving in verschillende media. Vanwege de oorlog in het Midden-Oosten is de gasprijs flink gestegen, waardoor energie inkopen duurder is geworden.

8 uur geleden
Britse vliegmaatschappij hervat dinsdag vluchten Dubai en Riyad

LONDEN (ANP/RTR) - De Britse luchtvaartmaatschappij Virgin Atlantic is van plan de vluchten tussen Londen en Dubai en het Saudische Riyad dinsdag weer te hervatten volgens schema. De maatregel volgt op het beperkt heropenen van het luchtruim in het Midden-Oosten op maandag.

10 uur geleden
Trump dreigt alle handel met Spanje te stoppen

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Amerikaanse president Donald Trump heeft gedreigd alle handel met Spanje stop te zetten. Spanje zou het Amerikaanse leger geen toestemming hebben gegeven om zijn bases te gebruiken voor missies die te maken hebben met aanvallen op Iran.

11 uur geleden
AEX sluit opnieuw flink lager door oorlog in Midden-Oosten

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is dinsdag opnieuw flink lager gesloten. De aanhoudende oorlog in het Midden-Oosten sinds de aanvallen op Iran door Israƫl en de Verenigde Staten afgelopen weekend, heeft geleid tot onrust op de wereldwijde beurzen.

11 uur geleden
Irak vreest olieproductie fors te moeten verminderen door oorlog

DUBAI (ANP/RTR) - Irak zal worden gedwongen binnen enkele dagen zijn olieproductie flink te verminderen als olietankers niet vrij kunnen bewegen door de Straat van Hormuz. Twee Iraakse oliefunctionarissen melden dat de productie dan met meer dan 3 miljoen vaten per dag moet worden teruggebracht.

12 uur geleden
Bestedingen aan tv-reclames in Nederland gedaald in 2025

AMSTERDAM (ANP) - De uitgaven aan televisiereclames in Nederland zijn vorig jaar gedaald, mede omdat in 2024 werd geprofiteerd van het EK voetbal en de Olympische Zomerspelen. Volgens tv-marketingorganisatie Screenforce bedroegen de bestedingen op de Nederlandse tv-reclamemarkt in 2025 in totaal 850 miljoen euro. Dat is ruim 5 procent minder dan een jaar eerder.

12 uur geleden