Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tijdrit voor vrouwen en mannen, Van Dijke en Van 't End in actie

Tijdrit voor vrouwen en mannen, Van Dijke en Van 't End in actie

TOKIO (ANP) - Voor de Nederlandse wielrenners staat woensdag de olympische tijdrit op het programma. Anna van der Breggen en Annemiek van Vleuten komen in actie bij de vrouwen, Tom Dumoulin verschijnt aan de start bij de mannen. De tijdrit voor vrouwen begint om 04.30 uur Nederlandse tijd en wordt gevolgd door de mannen.

Op de vijfde dag van de Olympische Spelen komen judoka's Sanne van Dijke (tot 70 kilogram) en Noël van ‘t End (tot 90 kilogram) in actie in de judotempel Nippon Budokan. Zij beginnen om 04.00 uur aan hun jacht op de medailles. Het finaleblok is om 10.00 uur.

De strijd om de medailles begint voor TeamNL op de vijfde dag om 02.18 uur. Nederland komt in actie in liefst zes roeifinales. Roos de Jong en Lisa Scheenaard in de dubbeltwee voor vrouwen en vervolgens Stef Broenink en Melvin Twellaar in de dubbeltwee voor mannen. De Nederlandse roeiers maken daarna ook bij de vrouwen en mannen hun opwachting in de eindstrijd van de vier-zonder én de dubbelvier.

Kamminga

In het Tokyo Aquatics Centre zwemt Arno Kamminga in de halve finales van de 200 meter schoolslag (04.21 uur). De Katwijker behoort na het zilver op de 100 school weer tot de medaillekandidaten. In de avondsessie komen Femke Heemskerk en Ranomi Kromowidjojo in actie in de series van de 100 meter vrije slag.

Verder spelen onder meer de Nederlandse hockeysters en waterpolosters. De hockeysters nemen het om 02.30 uur op tegen Zuid-Afrika, de waterpolosters treffen om 11.20 uur Spanje.

Boksster Nouchka Fontijn maakt om 05.18 uur ook voor het eerst haar opwachting en om 10.30 uur is de finale van het dressuur individueel, met Edward Gal en Hans Peter Minderhoud in actie.

Meer uit Sport

American footballteam Seattle Seahawks wint Super Bowl

SAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.

5 uur geleden
Snowboardsters Peperkamp en Van Vreden lopen finale big air mis

LIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.

11 uur geleden
Nederland wacht ook na tweede dag Spelen nog op eerste medaille

MILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.

14 uur geleden
Bol vindt eerste 800 meter 'leuk, spannend en best hard gaan'

METZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.

14 uur geleden
Skiester Vonn na valpartij geopereerd in Treviso

TREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.

14 uur geleden
Noorse schaatser Eitrem voelde druk na wereldrecord op 5000 meter

MILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."

14 uur geleden
Leerdam op 1000 meter in slotrit tegen titelverdedigster Takagi

MILAAN (ANP) - Schaatsster Jutta Leerdam is op de olympische 1000 meter ingedeeld in de vijftiende en laatste rit en komt daarin maandag uit tegen titelverdedigster Miho Takagi. Dat is zondag door loting bepaald. Leerdam eindigde vier jaar geleden in Beijing als tweede achter de Japanse.

14 uur geleden