Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tijdrit voor vrouwen en mannen, Van Dijke en Van 't End in actie

Tijdrit voor vrouwen en mannen, Van Dijke en Van 't End in actie

TOKIO (ANP) - Voor de Nederlandse wielrenners staat woensdag de olympische tijdrit op het programma. Anna van der Breggen en Annemiek van Vleuten komen in actie bij de vrouwen, Tom Dumoulin verschijnt aan de start bij de mannen. De tijdrit voor vrouwen begint om 04.30 uur Nederlandse tijd en wordt gevolgd door de mannen.

Op de vijfde dag van de Olympische Spelen komen judoka's Sanne van Dijke (tot 70 kilogram) en Noël van ‘t End (tot 90 kilogram) in actie in de judotempel Nippon Budokan. Zij beginnen om 04.00 uur aan hun jacht op de medailles. Het finaleblok is om 10.00 uur.

De strijd om de medailles begint voor TeamNL op de vijfde dag om 02.18 uur. Nederland komt in actie in liefst zes roeifinales. Roos de Jong en Lisa Scheenaard in de dubbeltwee voor vrouwen en vervolgens Stef Broenink en Melvin Twellaar in de dubbeltwee voor mannen. De Nederlandse roeiers maken daarna ook bij de vrouwen en mannen hun opwachting in de eindstrijd van de vier-zonder én de dubbelvier.

Kamminga

In het Tokyo Aquatics Centre zwemt Arno Kamminga in de halve finales van de 200 meter schoolslag (04.21 uur). De Katwijker behoort na het zilver op de 100 school weer tot de medaillekandidaten. In de avondsessie komen Femke Heemskerk en Ranomi Kromowidjojo in actie in de series van de 100 meter vrije slag.

Verder spelen onder meer de Nederlandse hockeysters en waterpolosters. De hockeysters nemen het om 02.30 uur op tegen Zuid-Afrika, de waterpolosters treffen om 11.20 uur Spanje.

Boksster Nouchka Fontijn maakt om 05.18 uur ook voor het eerst haar opwachting en om 10.30 uur is de finale van het dressuur individueel, met Edward Gal en Hans Peter Minderhoud in actie.

Meer uit Sport

Wielrenner Del Grosso boekt in Limburg tweede profzege op de weg

EIJSDEN (ANP/BELGA) - Wielrenner Tibor Del Grosso heeft de eendagskoers NXT Classic gewonnen. De 22-jarige Nederlander van Alpecin - Premier Tech versloeg in Zuid-Limburg de Zwitserse kampioen Mauro Schmid in een sprint met twee. De Deen Casper Pedersen eindigde op de derde plaats.

14 uur geleden
Tennisser De Jong verliest in kwalificaties Monte Carlo

MONACO (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is in de eerste ronde van de kwalificaties voor het masterstoernooi van Monte Carlo gestrand. De mondiale nummer 99 verloor in Monaco met 5-7 6-1 1-6 van de Chileen Cristian Garín, die één plaats lager op de wereldranglijst staat.

16 uur geleden
Van de Zandschulp onderuit in Boekarest na gemiste matchpoints

BOEKAREST (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is er in Boekarest niet in geslaagd zich voor de vierde keer in zijn carrière te plaatsen voor de finale van een ATP-toernooi. De nummer 62 van de wereld, die nog wacht op zijn eerste titel, verloor op het Roemeense gravel met 7-5 6-7 (3) 5-7 van de Argentijn Mariano Navone. De Nederlander wist in de tweede set twee matchpoints niet te benutten.

16 uur geleden
Basketballer Doncic mist slot reguliere competitie met blessure

LOS ANGELES (ANP/BELGA) - De basketballers van Los Angeles Lakers kunnen in het slot van de reguliere competitie in de NBA geen beroep doen op Luka Doncic. De Sloveense spelbepaler heeft donderdag in de ontmoeting met Oklahoma City Thunder een hamstringblessure opgelopen.

22 uur geleden
Van de Zandschulp naar halve finale tennistoernooi Boekarest

BOEKAREST (ANP) - Botic van de Zandschulp is halvefinalist op het tennistoernooi van Boekarest. In de kwartfinale was de nummer 62 van de wereld vrijdag in twee sets te sterk voor Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina: 6-3 6-3.

1 dag geleden
Darter Van Veen verliest vierde Premier League-finale

MANCHESTER (ANP) - Darter Gian van Veen heeft voor de vierde keer in zijn debuutseizoen de finale van een Premier League-avond verloren. In Manchester was Gerwyn Price uit Wales met 6-2 te sterk voor de Nederlander. Michael van Gerwen werd donderdagavond vroegtijdig uitgeschakeld door de Engelsman Stephen Bunting.

2 dagen geleden
Hockeysters Den Bosch met uitblinker Matla naar halve finale EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van Den Bosch hebben de halve finale van de Euro Hockey League (EHL) bereikt. Op eigen veld was de titelverdediger met 6-0 te sterk voor Watsonians uit het Schotse Edinburgh, mede dankzij vijf doelpunten van Frédérique Matla. Zaterdag is Club Campo de Madrid tegenstander van Den Bosch in de halve finale.

2 dagen geleden